• /
  • /

Wielkie starcie urządzeń do presoterapii: które z nich jest lepsze?

Tak, presoterapia słusznie nosi miano jednej z najskuteczniejszych technologii drenażu limfatycznego. Należy do najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, które można znaleźć prawie w każdym gabinecie.
Ale zwykłe urządzenie do presoterapii nie wystarczy. W końcu coś zwyczajnego nie będzie w stanie wyróżnić Cię spośród konkurencji i przyciągnąć nowych klientów.
Dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę presoterapii Zemits do 2 urządzeń, aby dać Ci naprawdę dobry wybór: Na naszej stronie znajdziesz je pod nazwami Zemits Sisley 2.0, Zemits Demeter 2.0.

Czym się one różnią? Dziś pokażemy ich różnice w perspektywie porównawczej. Zaczynamy wielkie starcie urządzeń do presoterapii!

Efekt kompleksowy czy docelowy?

Zacznijmy od technologii, na której te urządzenia są oparte. Presoterapia to technologia, która ma pozytywne działanie na cały organizm, a przede wszystkim na układ limfatyczny. Masaż sprężonym powietrzem aktywuje krążenie krwi i procesy metaboliczne na poziomie komórkowym. Wszystkie tkanki i narządy otrzymują dużo tlenu i składników odżywczych. Nadmiar płynów i toksyn jest wydalany z organizmu. To właśnie na tej zasadzie oddziaływania opierają się Zemits Sisley 2.0, Zemits Demeter 2.0.
Kombinezon i kanały urządzenia do presoterapii

To pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę. Kombinezon segmentowy przeznaczony jest do rytmicznego masażu w wybranym trybie i określonej partii ciała. Co oferuje nam każdy model:

Zemits Sisley 2.0 to nowa wersja, która pojawiła się w Polsce pod koniec 2020 roku. Aktualizacje objęły nie tylko design obudowy urządzenia, ale także kombinezon. 24-kanałowy kombinezon jest teraz utrzymany w kolorze szarym i wykonany z wodoodpornej tkaniny, co umożliwia równoległe wykonywanie zabiegów wrappingu.
Zemits Demeter 2.0 – urządzenie o 44 kanałach. Oznacza to, że kombinezon zakrywa całe ciało tak, aby każda część mogła wyczuć proces kompresji: ramiona – 16 kanałów, talia – 4 kanały, nogi – 24 kanały. W ten sposób urządzenie opracowuje wszystkie docelowe obszary. Kolor kombinezonu jest fioletowy.

Funkcjonalność sprzętu kosmetycznego

iłą urządzenia jest jego moc. Jest to jego zdolność do generowania efektu uciskowego, często od tej cechy zależy liczba trybów dostępnych dla użytkownika. Opiszmy każde urządzenie z osobna.
Zemits Sisley 2.0. Użytkownik może wybrać jeden z 6 trybów pracy: podstawowy, długotrwały, intensywny, podwójny, podwójny intensywny lub ustawienia ręczne. Specjalista może w pełni kontrolować zabieg. Model ten posiada 4 poziomy ciśnienia – od 120 do 240 mm Hg.

Dodatkowo przed zabiegiem zabiegowiec może indywidualnie dostosować pracę kanałów, wyłączając w razie potrzeby wybrany kanał. Możesz także ustalić czas pompowania i relaksacji dla każdego kanału. Dzięki mapie kanałów i interfejsowi przycisków możesz natychmiast wybrać odpowiedni tryb.
Zemits Demeter 2.0. Posiada 4 poziomy intensywności: 120 mm Hg (niski), 160 mm Hg (umiarkowany), 200 mm Hg (wysoki), 240 mm Hg (maksymalnie wysoki). Oraz 5 trybów pracy:
  • Tryb A. Służy do poprawy krążenia limfatycznego, zapobiegania żylakom, rozluźnia mięśnie i łagodzi zmęczenie.
  • Tryb B oraz E. Służy do walki z cellulitem.Tryb E jest intensywniejszą wersją trybu B.
  • Tryb C. Poprawia krążenie krwi, spala nadmiar tłuszczu oraz usuwa nadmiar płynów i toksyn.
  • Tryb D. Zapewnia aktywny efekt drenażu limfatycznego, zmniejsza obrzęki, usuwa toksyny.

Urządzenia do presoterapii Zemits: wnioski

Wszystkie urządzenia są inne, ponieważ w Zemits na każdym etapie rozwoju staramy się iść o krok dalej, integrować innowacje z naszymi urządzeniami. Dlatego w tej bitwie nie ma zwycięzców.

Każdy z naszych modeli do presoterapii spełni się w walce z problemem . I nie ma ani jednego modelu wśród naszych presoterapii, który nie cieszyłby się popularnością wśród klientów. Tacy już jesteśmy – wszystkie nasze urządzenia do modelowania sylwetki są tak samo dobre.