• /
  • /

Najpopularniejsze urządzenia do twarzy, które zdecydowanie powinny znaleźć się w Twoim gabinecie w tym roku

Nadeszła już wiosna, a Ty jeszcze nie zdecydowałeś, w jakie urządzenie unowocześnić swój salon? Nie jest to łatwe zadanie, ale dziś trochę Ci pomożemy.
Nasz wybór to kombajn kosmetyczny ❤️‍‍ W tym artykule dowiesz się wszystkiego o zaletach takiego sprzętu, na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia oraz przegląd trzech najpopularniejszych modeli Zemits - Eau Sante, Verstand Pro i Adrinox 2.0.

Zalety kombajnu kosmetycznego

Sukcesem każdego producenta jest skupienie się nie na ulotnych trendach, ale na realnych potrzebach konsumentów. Firma Zemits od samego początku wyznaje ten pogląd. Dlaczego kombajny kosmetyczne są tak atrakcyjne?

Kompleksowe protokoły zabiegowe. Właśnie to mogą zaoferować kosmetologi swoim klientkom. Jest to kompleks, który łączy w sobie wykorzystanie kilku technologii. A ponieważ znajdują się one w jednym urządzeniu, jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Uniwersalny zestaw technik. Ten zestaw działa w różnych kierunkach, jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery i gotowy do radzenia sobie z każdym problemem estetycznym. Docelowa grupa odbiorców kombajnów kosmetycznych jest znacznie szersza niż urządzeń jednofunkcyjnych.

Popularność. Urządzenia te łączą w sobie najbardziej innowacyjne techniki, które są skuteczne i popularne. Kombajny mają stałych klientów, a ich użytkownicy mają gwarancję zysku przez cały rok.

Podwójna oszczędność. Po pierwsze, kombajn kosmetyczny pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wyobraź sobie, że zamiast kupować jedno urządzenie z 8 funkcjami, kupujesz 8 urządzeń z jedną funkcją. Będzie to kosztowało o wiele więcej, prawda? Po drugie, oszczędza miejsce. Owszem, kombajn kosmetyczny może być duży, ale wyobraź sobie ile miejsca zajmie 8 urządzeń.

Ergonomia. Wszystkie głowice znajdują się wokół obudowy urządzenia. Teraz nie trzeba się gubić w końcówkach i głowicach, wszystko jest pod.

Zemits Verstand PRO

A teraz przyjrzymy się bliżej najpopularniejszemu kombajnowi kosmetycznemu od Zemits.
Zemits Verstand PRO to zaawansowane urządzenie z 6 technologiami w swoim arsenale, które posiada mniejszą ilością podstawowych zabiegów, ale zwiększonym naciskiem na zabiegi anti-age. To wyjątkowy model, który łączy w sobie terapię mikroprądami i lifting RF, czyli dwie najskuteczniejsze techniki liftingujące, które doskonale sprawdzają się w walce ze zmianami wiekowymi. Dodatkowo do urządzenia Verstand PRO dołączone są następujące techniki:
  • Mezoterapia bezigłowa.
  • Peeling kawitacyjny.
  • Mikrodermabrazja diamentowa.
  • Sonoforeza.

Zemits Eau Sante to pomocnik kosmetyczny z funkcją hydrabrazji

Jeśli szukasz nieco więcej dla swojego salonu lub masz już w cenniku podstawowe zabiegi, Zemits Eau Sante jest do Twojej dyspozycji. Jego główną zaletą jest technika hydrabrazji, która jest na TOPie przez cały rok i staje się hitem w salonach kosmetycznych i gabinetach.

Podwójny efekt - delikatne oczyszczenie i intensywne nasycenie skóry substancjami odżywczymi - to zatem najlepszy sposób na wyprzedzenie wszystkich konkurentów!

☀️ Sześć innowacyjnych technologii - peeling kawitacyjny, lifting RF, mezoterapia tlenowa, terapia ultradźwiękowa oraz krioterapia na czele z hydrabrazją. To kompleksowe zabiegu oczyszczające, odżywiające oraz odmładzające .
Ponadto…

☀️ Zwiększenie zysków. Zapewniając kompleksowe zabiegi, podnosisz średnią kontrolę w swoim salonie i zwiększasz zyski.

☀️ Ergonomia. Wygodne użycie głowic w procesie dostarczania skomplikowanych zabiegów.

☀️ Dodatkowe bonusy. Oprócz niesamowicie skutecznego urządzenia, otrzymujesz od Zemits szereg korzyści: materiały marketingowe, treści zdjęciowe i wideo do mediów społecznościowych, wskazówki dotyczące rozwoju biznesu oraz bezpłatne szkolenie z obsługi urządzenia.

Zemits Adrinox 2.0 przeciw zmarszczkom

Terapia mikroprądami - dlaczego jest tak skuteczna? Wszystko zależy od technologii oddziaływania. Nasze ciało w 70% składa się z wody. Zawiera ona rozpuszczone jony, które w uporządkowany sposób przemieszczają się z komórek do płynu tkankowego i z powrotem. Są one odpowiedzialne za prawidłowe przekazywanie impulsów nerwowych, skurcze mięśni i nasycenie komórek substancjami odżywczymi. Jeśli proces ten jest zaburzony, rozkład ładunków elektrycznych jest nieprawidłowy. W rezultacie w komórkach zostają zaburzone procesy metaboliczne, spowalniają one i przechodzą w stan hibernacji.

Co to są mikroprądy? Są to impulsy prądu elektrycznego o małej mocy. Naśladują one naturalne ładunki elektryczne i budzą komórki. Jest to swoisty efekt budzika - komórki budzą się ponownie, otwierają się kanały błonowe i przywracane są procesy metaboliczne.

Ponadto terapia mikroprądowa działa nie tylko na powierzchni naskórka. Oddziałuje również na wszystkie tkanki miękkie: skórę właściwą, tkankę mięśniową, naczynia krwionośne i limfatyczne. To kompleksowe działanie tonizuje nie tylko skórę, ale również układ mięśniowy, rozluźniając skurcze lub tonizując je.

Proponujemy Ci porównać te modele podczas darmowego pokazu. To dobra okazja, aby ocenić funkcjonalność, zadać wszystkie pytania i zobaczyć realne efekty po zabiegach.➡️ Zapisz się na darmowy pokaz ⬅️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości