Click to order
Płatności i dostawy
Total: 
Formularz zamówienia
Typ rozliczenia
Sposób dostawy
Kraj
Payment method
22 602 2560

Oddzwonienie

Zemits Statur Pro
Urządzenie do kawitacji i liftingu RF

120798
Raty 0% ›

Dane techniczne ›

Zobacz prezentację ›

Urządzenie do kawitacji i liftingu RF Zemits Statur Pro
Głębiej w teorii
Kawitacja Ultradźwiękowa
Metoda kawitacji ultradźwiękowej pozwala na wykorzystanie energii dźwięku i jej skierowanie na określone partie poddawane zabiegowi, więc w podskórnej warstwie tłuszczu powstają tysiące mikro-impulsów niszczących błony komórek tłuszczowych. Po rozbiciu błon tych komórek następuje uwolnienie tłuszczu w przestrzeń międzykomórkową, gdzie w trakcie procesów metabolicznych zamienia się w glicerol i kwasy tłuszczowe. Rozpuszczalny w wodzie glicerol jest transportowany poprzez naczynia układu krążenia i generuje energię, podczas gdy nierozpuszczalne wolne kwasy tłuszczowe trafiają do wątroby i rozkładają się jak inne proste kwasy tłuszczowe.

Bipolarny RF do liftingu twarzy
Głowice RF została skonstruowana dla delikatnych obszarów wokół oczu, ust i reszty twarzy. Energia RF ujędrnia skórę i w różne sposoby doprowadza energię do głębokich warstw skóry. Dwie elektrody działają symultanicznie dostarczając energię do skóry i stymulując produkcję nowych komórek kolagenu. W wyniku – bardziej elastyczna i odmłodzona skóra!
Multipolarny RF do zabiegów na ciało
Głowica multipolarna ma delikatne elektrody ślizgające po skórze, stymulujące krążenie limfy i podgrzewające warstwy skóry do ok. 43oC. Energia RF powoli rozgrzewa naskórek i pobudza produkcję kolagenu oraz wzmocnienie istniejących komórek fibroblastów. Dzięki temu mamy widoczny efekt odmładzający, ponieważ właśnie starzenie się skóry osłabia kolagen i powoduje powstawanie zmarszczek i innych mankamentów. Technologia działa na podstawie algorytmu kontrolującego sposób, w który elektrody dostarczają impulsy w różne warstwy tłuszczu, więc właściwą metodę ustala się już po pierwszym zabiegu. Niektóre z elektrod emitują energię RF bezpośrednio na określony obszar czyniąc zabieg komfortowym.
Efekt już po 5 zabiegach:
Zwrot inwestycji
Nasi klienci potwierdzają, że odzyskanie środków zainwestowanych w urządzenie następuje zwykle w ciągu 4-5 tygodni, jeśli to biznes z ustaloną bazą klientów. Początkujący właściciele salonów bez bazy klientów odzyskują inwestycję w ciągu 2-2,5 miesięcy.
Długotrwałe efekty
Zalety dla klienta
Zalety dla kosmetologa
do zabiegach
Bezpieczne i skuteczne zabiegi
i stabilny dochód
Szybkie odzyskanie inwestycji
Oszczędzanie czasu
każdy zabieg trwa około 15-25 minut
Darmowe szkolenia indywidualne
z certyfikowanymi kosmetologami
Gwarancja na 24 miesiące
i dożywotnie wsparcie klientów
bez okresu regeneracji
Gwarancja na 2 lata
Darmowe szkolenia
Certyfikaty FDA, CE
Raty 0%
Protokoły zabiegowe
Wsparcie marketingowe
Jestem bardzo zadowolona z zakupu kombajnu Zemits. Mnóstwo pożytecznych funkcji, które można ze sobą łączyć. Klienci się cieszą z takiego wielostronnego podejścia. Dzięki serdeczne dla menedżerki Kiry za pomoc w wyborze!

Opinie o Zemits

Anastazja Dimirowa
Zhanna Boyaryn
kosmetolożka, LaserHouse
Kupiłam aparat do salonu i jestem bardzo zadowolona. Funkcje świetnie się łączą ze sobą, można bez żadnych problemów przeprowadzać zabiegi łączone! Nowoczesny design też bardzo się podobał! Chcę też zaznaczyć, że spodobała się obsługa sklepu ― to jest bardzo ważne! Korzystam z urządzenia od trzech miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń! Polecam tego producenta, cena odpowiednia do jakości!
Będąc zawodową kosmetolożką i właścicielką salonu kosmetycznego dostrzegam problem z asortymentem na rynku urządzeń kosmetycznych. Szukałam renomowanej marki, której jakości będę pewna na 100%. Wybrałam urządzenia do peelingu wodnego Hydroluxx i kombajn Verstand 8.1. Razem z moim zespołem uczestniczyłam w szkoleniu, dostałam gwarancję na 24 miesiące i cenne rady co do promowania zabiegów.

Bardzo polecam tę markę.
właścicielka salonu SAWA
Alina Dubowa
Chcesz dodać opinię?
Bądź na czasie z Zemits!
Pobierz katalog Zemits i dowiedz się o aktualnych nowościach ze świata urządzeń kosmetycznych marki Zemits!
Dowiedz się więcej na temat możliwości urządzenia Zemits:
Uzyskaj szczegółowe konsultacje z ekspertem w kosmetologii.
  • Możliwości urządzenia
  • Obszary zastosowania
  • Zwrot i ROI
  • Format szkolenia Twojej kosmetyczki
  • Wsparcie gwarancyjne
  • Możliwości marketingu i wsparcia technicznego

Julia Pukhenko
Ekspert ds. sprzętu kosmetologii