Dlaczego Zemits?

Zemits to nie tylko sprzęt, ale też kompleks rozwiązań do osiągnięcia sukcesu w biznesie kosmetologicznym.
Zadowoleni klienci - sukces kosmetologa
Zemits to pełnowartościowe narzędzie dla właścicieli salonów spa i kosmetologów, dzięki któremu możesz usprawnić i rozwinąć swój biznes. To idealnie zrównoważona synergia bezpiecznych technologii (dla skutecznych rezultatów, dzięki którym będziesz mieć szczęśliwych i lojalnych klientów) i dogłębnego zrozumienia marketingu (dla pomyślnego rozwoju biznesu spa, który prowadzi do stabilnego i rosnącego zysku).
Nasza misja
Naszą misją jest, aby każdy właściciel salonu spa i estetyk, korzystając ze sprzętu Zemits i wsparcia marketingowego, osiągnął nowy poziom w rozwoju swojego biznesu.
Stabilność Twojego biznesu
Rosnący dochód
Zwiększenie ilości klientów
Co Zemits oferuje klientom
Szkolenie
Kupując urządzenia Zemits otrzymujesz DARMOWE SZKOLENIA. Nasi licencjonowani kosmetolodzy przeprowadzają indywidualne szkolenia z obsługi naszego sprzętu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług i zasobu stałych klientów.
Szczegółowe drukowane instrukcje
Certyfikat o ukończeniu szkolenia
Protokoły zabiegowe
Jest to niezwykle korzystne, ponieważ otrzymasz:
Wsparcie marketingowe
Z każdym urządzeniem Zemits otrzymasz bezpłatny plan przyciągnięcia nowych klientów:
Materiały drukowane do salonu
Gotowe stanowiska dla sieci społecznościowych
Zalecenia dotyczące uruchomienia reklamy w internecie
Strategia pozyskiwania nowych klientów
Darmowy pokaz urządzenia
Zemits to świetna inwestycja w Twój biznes. Nie wierz na słowo - sprawdź sam! Zarejestruj się na darmowe przetestowanie naszych urządzeń.
Nauczysz się łączyć metody zabiegowe
Przetestujesz urządzenie
Zadasz pytania naszym ekspertom
Co na ciebie czeka podczas POKAZU
Dowiesz się, jak łączyć ze sobą funkcje jednego urządzenia lub kilka i jaki wynik można uzyskać łącząc różne metody
Będzie można zadawać pytania ekspertowi i uzyskać na nich konstruktywne odpowiedzi
Można przetestować urządzenie i jego efekt zabiegu na sobie lub modelu
Kupujemy prosto i wygodnie
Jak kupić w e-sklepie?
Wybierz towar i złóż zamówienie
Odbierz towar i ciesz się zakupem
Wybierz sposób zawarcia umowy kredytowej
Finansowanie
Czasami trudno jest od razu wpłacić dużą kwotę za wybrane urządzenie. Po co czekać? Odbierz urządzenie już dziś, zapłać później! Oferujemy elastyczny system finansowania na każde żądanie!
1. Wybierz urządzenie
3. Czekaj na kontakt
4. Odbierz dostawę
2. Uzgodnij warunki
Certyfikaty jakości
Posiadanie certyfikatów FDA i CE jest jednym z głównych powodów na to, by wybrać sprzęt Zemits.
Urządzenia posiadają certyfikacje medyczne
Europejski certyfikat jakości
FDA to jedna z najbardziej wpływowych organizacji na świecie i najbardziej rygorystyczny system certyfikacji medycznej, który maksymalnie chroni zdrowie ludzkie.
CE to europejski certyfikat zgodności. To oznaczenie na produkcie potwierdza, że produkty rzeczywiście spełniają wszystkie wymagania Unii Europejskiej, co potwierdzają przeprowadzone badania.
CE - це Європейський сертифікат відповідності. Дана маркування на товарі підтверджує, що продукція дійсно відповідає всім вимогам Європейського союзу і це підтверджено реальними випробуваннями.
FDA (США) - одна з найвпливовіших організацій в світі і найжорсткіша медична сертифікаційна система, яка максимально захищає здоров'я людини.
Gwarancja
Rozumiemy, że zakup sprzętu nie jest prostą sprawą i musisz mieć 100% pewności, że urządzenie będzie jakościowe i skuteczne. Dlatego zespół Zemits udziela do 24 miesięcy gwarancji na sprzęt i dożywotnią obsługę posprzedażową.
Naprawa gwarancyjna
22 602 2824
Naprawa pogwarancyjna
22 602 2824
Centrum obsługi gwarancyjnej
Już jesteś z nami?
Rodzina ZEMITS to idealne połączenie pracowitości, dążenia do odkryć i zamiłowania w realizacji wytyczonych celów. To symbioza różnych umysłów, połączonych wspólną ideą. Jesteśmy międzynarodową rodziną.


Dążymy do tworzenia długoterminowych relacji ze wszystkimi naszymi klientami i pomagamy im odnosić sukcesy w branży spa-biznesu, czy są w tym początkujący, czy mają poważne doświadczenie. Podstawą naszej firmy i naszych urządzeń jest wiara w innowacyjne technologie i inteligentny marketing, stworzony dla właścicieli spa i specjalistów branży estetycznej.


Dogłębna profesjonalna wiedza na temat metod leczniczych, duże doświadczenie marketingowe, miłość do technologii oraz dożywotnia obsługa klienta to tylko niektóre z korzyści, które zyskujesz ze współpracy z Zemits.


Jesteśmy zawsze gotowi iść do przodu i ciągle się rozwijać. Chcemy dzielić się naszą energią i wizją z każdym, kto tego potrzebuje.

Zróbmy to razem.