• /
  • /

12 lat jesteśmy z Wami! Sukcesy i osiągnięcia Zemits

Międzynarodowa marka Zemits obchodzi w lipcu 12-lecie swojej działalności. To już 12 lat poszukiwań, rozwoju, innowacji i międzynarodowej współpracy z Wami, prawdziwymi ekspertami piękna.

Dziś chcielibyśmy podsumować wszystko, co wydarzyło się w ciągu tego roku. Nowości, wydarzenia, rozwój - wszystko o Zemits w tym artykule.

Zniżki z okazji urodzin Zemits

W tym miesiącu dajemy zniżki na wszystkie modele i kosmetyki Zemits. Od profesjonalnych kombajnów kosmetycznych do urządzeń przenośnych.

Również w lipcu możecie skorzystać z obniżonych systemów ratalnych! Aby dowiedzieć się o aktualnych warunkach ratalnych i obliczyć koszt urządzenia, pierwszą ratę oraz miesięczne raty, zarezerwujcie konsultację z naszym specjalistą.
Nasz międzynarodowy zespół nagrał krótkie video powitanie. Dziękujemy za zaufanie i za pozostanie z nami. 12 lat to dopiero początek! Rozwijajmy razem branżę beauty!

Rozszerzenie Zemits

W roku 2022 możemy z dumą powiedzieć, że Zemits to międzynarodowa społeczność profesjonalistów.

Siedziba Zemits Group znajduje się w San Diego w Kalifornii. Główne biura w USA znajdują się w Austin w Teksasie i w Miami na Florydzie. Za sprzedaż w Europie odpowiadają biura w Warszawie (Polska), Londynie (Wielka Brytania), Verlaine (Belgia) i Kijowie (Ukraina). A już niedługo otworzymy nowe biuro w Hiszpanii! Posiadamy również biura na całym świecie: na Litwie, we Francji, w Niemczech, Australii, Turcji i we Włoszech.

A to wszystko dzięki Waszemu zaufaniu, to dzięki Wam Zemits rośnie każdego dnia ❤️

Rok pełen wrażeń: Zemits na wiodących wydarzeniach branży beauty

Bez rozszerzania naszych horyzontów nie ma rozwoju. Dlatego co roku można nas spotkać na międzynarodowych targach, forach kosmetycznych, konferencjach oraz kongresach.

⭐️ International Congress of Esthetics and Spa 2021 to kongres kosmetyczny zrzeszający marki kosmetyczne, spa i medycyny estetycznej z całego świata. Dwa dni praktycznych seminariów , warsztatów i prezentacji - to właśnie tam można było spotkać Zemits w Miami Beach Convention Centre na Florydzie w dniach 7-8 listopada.

⭐️ InterCHARM Ukraine 2021 - wrzesień, Kijów i setki marek kosmetycznych nie tylko z Ukrainy, ale i z całego świata. Warsztaty, tysiące konsultacji i Zemits Family z najlepszymi urządzeniami kosmetycznymi.

⭐️ Pelene 2021 to Międzynarodowe Targi Kosmetyczne, które odbyły się w Litewskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Wilnie. 11042 metrów kwadratowych piękna i innowacji!

⭐️ BEAUTY FORUM & HAIR 2021-2022 — Warszawa i jedna z najpopularniejszych międzynarodowych wystaw kosmetycznych. Wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło profesjonalistów branży kosmetycznej!

⭐️ The Professional Beauty London 2021-2022- w październiku firma Zemits podbiła targi ExCeL w Londynie. Zajmował powierzchnię 400 000 m² i pomieścił setki międzynarodowych marek kosmetycznych. Na obu targach kosmetycznych spotkali się liderzy, specjaliści z branży beauty, spa i odmładzania.

⭐️ Scottish Hair & Beauty - w czerwcu 2022 roku wraz z setkami firm otworzyliśmy największe targi kosmetyczne w Szkocji, przyciągające setki marek kosmetycznych z całego świata.

⭐️ Otóż ostatnim wydarzeniem kosmetycznym, które odbyło się w dniach 25-27 czerwca 2022 roku była konferencja International Esthetic Cosmetics & Spa Conference w Las Vegas. Jest to jedna z największych konferencji kosmetologicznych w USA, gdzie spotykają się liderzy branży.

Nowości 2022 roku

Zemits Bionexis Pro to urządzenie do modelowania sylwetki w kosmetologii, które łączy w sobie 6 technologii jednocześnie: działanie próżniowe, mechaniczne działanie rolkami, ogrzewanie RF, światło podczerwone, światło LED oraz kawitację ultradźwiękową. Ponadto głowica do kawitacji próżniowej jest idealna do redukcji miejscowych złogów tłuszczu.
Zemits Quidion to laser diodowy najnowszej generacji o mocy 1200 W i długości fali 808nm z technologią QDN. Podwójny system chłodzenia z opcją dynamicznego sterowania temperaturą i gotowe SMART-protokoły zabiegów. Jedną z wyjątkowych cech lasera diodowego jest bardzo wygodny dotykowy SMART-ekran, z którym można łatwo ustawić potrzebne parametry w 2 ruchach – niczym na ekranie smartfona.
Zemits GioStim to urządzenie do elektromagnetycznej stymulacji mięśni ciała i modelowania sylwetki, które jest wyposażone w dwie głowice robocze. To zaawansowana nieinwazyjna technologia modelowania sylwetki, która nie tylko spala tkankę tłuszczową, ale także buduje masę mięśniową.
Zemits Stimul Pro 2.0 to urządzenie do modelowania sylwetki i wzmocnienia mięśni. Impulsy elektryczne stymulują zakończenia nerwowe do kurczenia mięśni i wzmocniania szkieletu mięśniowego w celu modelowania sylwetki, aktywacji lipolizy i zwiększenia napięcia tkanek. Zestaw zawiera 10 dużych i 10 małych elektrod - okrągłe elektrody do terapii różnych obszarów ciała, idealne do mięśni nóg, brzucha, pleców i pośladków.
Zemits CrystalFrax to przenośne urządzenie do frakcyjnego liftingu RF. Urządzenie wyposażone jest w trzy końcówki: jedną do klasycznego multipolarnego liftingu RF oraz dwie końcówki bezigłowe do frakcyjnego liftingu RF. Zemits CrystalFrax jest zatem odpowiedni dla szerokiego zakresu problemów estetycznych i dla klientów w każdym wieku.
Zemits WaveRestore 2.0 to profesjonalny sprzęt kosmetyczny, urządzenie do terapii falą uderzeniową nowej generacji. Opiera się na technologii modelowania sylwetki w celu redukcji cellulitu, poprawy napięcia i kondycji układu limfatycznego. Posiada 5 różnej wielkości końcówek dla jakościowego opracowania całego ciała.
Zemits Ultranexx Pro to urządzenie do liftingu SMAS metodą HIFU 3D. Stymuluje ujędrnienie włókien kolagenowych w warstwie SMAS i przyspiesza produkcję nowych włókien kolagenu. Urządzenie Zemits Ultranexx Pro posiada zestaw złożony z 8 wkładów do różnych partii zabiegowych; każdy z wkładów posiada zasób 20 000 linii i działa na określonej głębokości (od 1,5 do 16 mm).
Z linii kosmetycznej:

⭐️ Zemits UltraGelic to żel przewodzący do kawitacji, który nie tylko przewodzi fale ultradźwiękowe do głębszych warstw skóry, ale także zmiękcza ją i wzmacnia.

⭐️ Zemits GloryTight to żel do sprzętu, który nie tylko zapewnia maksymalny komfort podczas mikroprądów, ale także zawiera kompleks składników odmładzających i nawilżających.

⭐️ Zemits Silkentox to rewitalizująca maska glinkowa z efektem detoksykującym. Dzięki delikatnej, kremowej konsystencji maska idealnie aplikuje się na skórę, odżywia ją, zwęża pory i błyskawicznie poprawia koloryt i teksturę.

Uzyskać ofertę miesiąca

Nasz zespół pracuje na rzecz rozwoju branży beauty na całym świecie. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się o wszystkich ofertach promocyjnych i uzyskać wygodne warunki ratalne z okazji Urodzin Zemits.

Świętujmy razem!

Aby otrzymać Cenę Specjalną

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza:

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Mamy dla Ciebie coś innego