2022 z Zemits: czas na podsumowanie

Nowy Rok to czas podsumowań. A tym przyjemniej jest ich zawieść, gdy z dnia na dzień nasza Zemits się powiększa. W końcu razem stajemy się silniejsi, to przyjazna rodzina specjalistów od urody, którzy dążą do piękna i sukcesu. Ten artykuł jest o naszych osiągnięciach i zwycięstwach w kończącym się roku. Dziś przypominamy, więc zacznijmy!

Nowości w tym roku

Nie bez nowości, bo uwielbiamy cieszyć naszych klientów aktualizacjami o wysokiej jakości. Nowe pozycje pojawiły się we wszystkich seriach Zemits: urządzeniach profesjonalnych, urządzeniach przenośnych oraz kosmetykach. A więc:

Zemits Verstand HD to kombajn kosmetyczny, który jest połączeniem naszych dwóch TOP modeli: Zemits Dermeluxx i Zemits Verstand. Jest to model 8 w 1, do standardowego zestawu którego dodano technikę dermabrazji wodnej - ulepszoną wersję hydrabrazji.
Zemits WaveRestore 2.0 to przenośne urządzenie do terapii falą uderzeniową, które zmieści się nawet w najmniejszym salonie kosmetycznym. Urządzenie oparte na technologii modelowania sylwetki w celu redukcji cellulitu, poprawy jędrności skóry i stymulacji układu limfatycznego. Posiada 5 końcówek do opracowania problemowych obszarów całego ciała.
Zemits Stimul Pro 2.0 to zaktualizowane urządzenie do elektrostymulacji w celu modelowania sylwetki. Z jego pomocą możecie zapewnić klientom kompleksowe protokoły odchudzania i napompowania mięśni. W opakowaniu znajduje się 20 elektrod.
Zemits Endoluxx - innowacyjne urządzenie do modelowania 3D twarzy i ciała. Zasada działania urządzenia opiera się na nowatorskiej metodzie wibracji kompresyjnej spowodowanej szybkim obrotem głowicy masującej. Za pomocą dwóch głowic o różnych średnicach opracowuje obszary problemowe nie tylko ciała, ale także twarzy, szyi i dekoltu.
Do nowości z serii urządzeń przenośnych należy nasz masażer oczu Zemits Ocurelax. Niweluje zmęczenie układu nerwowego, rozluźnia napięte mięśnie i zmniejsza cienie pod oczami. Urządzenie zapewni Twoim klientom nowy poziom kompleksowej pielęgnacji.
I o linii kosmetycznej:

Zemits UltraGelic to żel do kawitacji, który zapewnia 100% kontakt głowicy ze skórą podczas zabiegu i łatwość jej przesuwania. Ma hipoalergiczny skład i jest odpowiedni dla najbardziej wrażliwej skóry.

Zemits AquaTenzer to żel przewodzący do depilacji laserowej, którego głównym zadaniem jest maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność tego zabiegu. Kompatybilny z urządzeniami laserowymi każdej marki, hipoalergiczny i odpowiedni dla każdego typu skóry.

Znamienne wydarzenia Zemits

Otwieranie nowych horyzontów jest niezwykle fajne i miło nam po raz kolejny przypomnieć, że w tym roku odkryliśmy kolejny kraj. Teraz możecie zamówić nasze urządzenia i kosmetyki w Hiszpanii.

Nie należy zapominać o targach i konferencjach.

⭐️ BEAUTY FORUM & HAIR 2022 - Warszawa i jedna z najpopularniejszych międzynarodowych imprez targowych. Wyjątkowe wydarzenie, które łączy profesjonalistów z branży beauty!

⭐️ The Professional Beauty London i CCR 2022 - w kwietniu 2022 roku firma Zemits podbiła centrum wystawiennicze ExCeL London.

⭐️ Scottish Hair & Beauty - w czerwcu 2022 roku wraz z setkami firm otworzyliśmy największe targi kosmetyczne w Szkocji, na których zgromadziły się setki marek kosmetycznych z całego świata.

⭐️ International Esthetic Cosmetics & Spa Conference - 25-27 czerwca 2022 roku spotkaliśmy się z Wami w Las Vegas. Jest to jedna z największych konferencji kosmetologicznych w Stanach Zjednoczonych, na której zbierają się liderzy branży.

⭐️ Professional Beauty North - 25-26 września w Manchesterze, UK, pomagaliśmy kreować trendy i prezentowaliśmy nowości.

⭐️ Estetika - W dniach 8-10 października byliśmy w Belgii na jednej z najstarszych imprez kosmetycznych w Beneluxie. Istniejąca od 40 lat Estetika jest wyjątkowym wydarzeniem, które daje odwiedzającym najbardziej wszechstronny przegląd sprzętu, produktów oraz technik w swojej dziedzinie.

⭐️ The International Esthetics, Cosmetics & Spa Conference - w dniach 9-10 października odwiedziliśmy to wydarzenie już we Florydzie wraz z innymi międzynarodowymi markami.

⭐️ THE INTERNATIONAL CONGRESS OF ESTHETICS AND SPA - W dniach 6-7 listopada zakończyliśmy jesienny sezon konferencji i targów kosmetycznych w Miami, w Miami Beach Convention Center.

W tym roku obchodziliśmy również 12-lecie istnienia marki Zemits. Rośniemy i rozwijamy się razem z Wami.


Dziękujemy, że byliście z nami w 2022 roku! B ardzo to doceniamy i staramy się każdego dnia być coraz lepsi ❤️

Możesz być zainteresowany: