• /
  • /

3 powody, aby kupić urządzenie do liftingu SMAS metodą HIFU

Usprawnienie własnej działalności nie jest łatwym zadaniem. Tutaj trzeba dobrać sprzęt tak, aby tworzył atrakcyjny cennik i przyciągał maksimum potencjalnych klientów.

Urządzenie do liftingu SMAS metodą HIFU - kupić czy nie kupić? Dzisiaj razem z Wami rozwiążemy tę sprawę. Jedziemy!

Powód pierwszy: Skuteczność

Technologia opiera się na intensywnym ultradźwiękowym podgrzewaniu tkanek, które stymuluje tak silny proces neokolagenezy, że wystarczy jeden zabieg, aby utrwalić efekt na 2-5 lat. Jest to tworzenie ognisk grzewczych, które stymulują aktywną regenerację tkanek. W przeciwieństwie do innych technik, które zapewniają zewnętrzne ogrzewanie, technologia HIFU wnika głęboko i bezpośrednio oddziałuje na SMAS - układ mięśniowo-powięziowy twarzy.

Urządzenia takie jak nasz Zemits Ultranexx są idealne do modelowania owalu twarzy i podwójnego podbródka. Punktowe działanie termiczne aktywuje również fibroblasty i przyspiesza produkcję nowego kolagenu i elastyny. Lifting SMAS jest więc podobny w działaniu do liftingu RF, ale działa głębiej.
27 października opowiemy o technologii SMAS i będzie można przeprowadzić zabieg lub wypróbować go na sobie! Zapraszamy!

Powód drugi: Efekt utrzymuje się przez długi czas

Lifting SMAS jest topowym zabiegiem w terapii anti-age. Wszystko dzięki przedłużonym efektom (efekt utrzymuje się od 2,5 do 5 lat) i niezwykłej skuteczności. Kolejną zaletą jest to, że wystarczy tylko jeden zabieg, aby rozpocząć silną regenerację.

Ale ze względu na to, że proces odmładzania zaczyna się na poziomie komórkowym, efekt pojawi się dopiero po 3-4 tygodniach od zabiegu. Podczas konsultacji przed zabiegiem na takich urządzeniach jak Zemits Ultranexx czy Ultranexx Pro, kosmetolog musi zwrócić uwagę na wszystkie te punkty. Żeby uniknąć oczekiwań "natychmiastowego odmłodzenia".

Powód trzeci: Szybki zwrot z inwestycji

Zwrot z inwestycji to nie ostatni punkt, którym kieruje się kosmetolog przy wyborze sprzętu. Znaczenie mają tu dwa czynniki: koszt zabiegu oraz liczba sesji. Chociaż do silnego odmłodzenia potrzebny jest tylko jeden zabieg, jego koszt zaczyna się od 1000 złotych za sesję. Ze względu na to, takie urządzenie jak Zemits Ultranexx może zwrócić się po 10-15 klientach. Zależy to również od lokalizacji Twojego salonu kosmetycznego i potencjalnych klientów na ten zabieg.
I na koniec zwróćmy uwagę na to, co dotyczy naszych urządzeń. Kupując urządzenie do liftingu SMAS metodą HIFU, oferujemy każdemu klientowi kilka kartridży do wyboru. W przypadku Zemits Ultranexx są to 2 kartridże z pięciu oferowanych, o różnej głębokości oddziaływania: okolice oczu: 1,5 mm, twarz: 3,0 mm, twarz i dekolt: 4,5 mm, ciało: 7,0 mm i 13,00 mm. Zemits Ultranexx Pro zapewnia więcej opcji dla swojego użytkownika . Klient wybiera 3 kartridże z 8 oferowanych: 5 do ciała i 3 do twarzy i dekoltu.

Ale oba urządzenia pozwalają ich użytkownikom wybrać, jakie usługi świadczyć swoim klientom i w jakim kierunku rozwijać swoją działalność.
Bezpłatny pokaz sprzętu od firmy Zemits to okazja, by w pełni przekonać się do wybranego sprzętu i dołączyć do zespołu profesjonalistów. Nasz showroom jest otwarty i czeka na wszystkich!

Wypełnij formularz,

aby zapisać się na DARMOWY POKAZ SPRZĘTU:

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Mamy dla Ciebie coś innego