• /
  • /

Czeka na Was gorący sezon! Zemits na BEAUTY FORUM 2024

Już wkrótce rozpocznie się nowy sezon wydarzeń beauty, a to będzie z pewnością najgorętsza wiosna w historii naszej firmy.

Dzisiaj przygotowaliśmy zapowiedź wydarzenia, które zdecydowanie stanie się kamieniem milowym dla polskiego biznesu kosmetologicznego. Oczywiście mowa o 24 kongresie branży piękna BEAUTY FORUM 2024. Zatem zaczynajmy

Zemits: światowej klasy partner biznesowy

Od 2010 roku Zemits opracowuje kompleksowe rozwiązania dla profesjonalistów branży beauty. Każde urządzenie od Zemits to połączenie unikalnej technologii, skutecznych protokołów, produktów kosmetologicznych i materiałów edukacyjnych. Wszystko dla najlepszego estetycznego rezultatu!
Nasza pasja do nowoczesnych rozwiązań, zgrana praca zespołowa, wytrwałość i energia pomogły zbudować silną społeczność profesjonalistów na całym świecie.
Nasza ostatnia gorąca nowość – opatentowana technologia Zemits HydroDiamond™, rewolucyjne połączenie wszystkich zalet hydrabrazji i mikrodermabrazji diamentowej. Procedura tak bardzo skradła serca kosmetologów, że w tym roku otrzymała dwie wysoko prestiżowe nagrody od wybitnych wydawnictw Dermascope i LNE&Spa's. To tytuł "Najlepszego urządzenia do twarzy" i "Najlepszego urządzenia do Hydrodermabrazji", które wyróżniły się wyjątkową skutecznością i technologiczną przewagę HydroDiamond™.

Zemits na BEAUTY FORUM 2024

Jesteśmy nastawieni, aby marzec rozpocząć na maksa! Spotkacie nas 9-10 marca na kongresie branży piękna BEAUTY FORUM 2024. Tu rodzą się trendy przyszłych sezonów! Czołowe firmy beauty światowego poziomu zgromadzą się w Warszawie, aby demonstrować, wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać nowe znajomości.
Gdzie nas znaleźć na BEAUTY FORUM 2024:
⭐️9 marca 2024 (sobota) | 10:00 – 18:00
⭐️ 10 marca 2024 (niedziela) | 10:00 – 17:00
⭐️ WARSAW EXPO XXI , Ignacego Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
⭐️ Stoisko E3

Czekamy na Was na BEAUTY FORUM 2024!

Wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić, jeśli pracujesz w branży kosmetologicznej! Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska E3, gdzie zgromadzimy nie tylko nasze najnowsze nowinki, ale i prawdziwe bestsellery z naszej oferty urządzeń. Najskuteczniejsze urządzenia do profesjonalnej pracy z twarzą i ciałem, przenośne gadżety, kosmetyki — czekają na Was!
I to jeszcze nie wszystko! Czeka na Was również unikalna oferta — specjalna cena z atrakcyjnymi zniżkami. To możliwość udoskonalenia Waszego biznesu nie tylko efektywnie, ale i korzystnie. Na miejscu będziecie mogli zapoznać się z urządzeniem marzeń, otrzymać kompleksowe doradztwo i od razu złożyć zamówienie.

Kod promocyjny na 15% zniżki na bilet⭐️

KOD: BEAUTY WARSZAWA 2024
Bilet zapisany na telefonie — możecie go od razu pokazać przy wejściu i przyjść na targi.

Specjalna cena do BEAUTY FORUM 2024

Macie również możliwość wcześniejszego zapoznania się ze specjalną ceną targową! To pomoże dokonać przemyślanego wyboru i ocenić zniżki. Aby otrzymać ją już teraz, wypełnijcie formularz.


Do zobaczenia, czekamy na Was! Z miłością, Zemits

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości