Adonyss LP-COOL TECHNOLOGIA

Kriolipoliza jest to metoda usuwania miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Ta metoda ma opinię technologii która daje naprawdę trwałe i spektakularne efekt.
Urządzenia Lp-Cool wykorzystuje działanie niskiej temperatury, do nieinwazyjnej redukcji lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Złogi tłuszczowe poddawane są procesowi ekstrakcji ciepła. Skutkiem wystawienia ich na kontrolowane zimno jest krystalizacja trójglicerydów, po czym zaczyna się proces apoptozy( śmierci komórki) oraz powstaje stan zapalny. Układ immunologiczny zaczyna pracę. Makrofagi absorbują martwe komórki tłuszczowe. A układ limfatyczny powoli usuwa je z organizmu w procesie fagozytozy.


Komórki tłuszczowej zawierają duża ilość nasyconych kwasów tłuszczowych, które są podatne na niskie temperatury. Komórki skóry, nerwów czy mięśni są odporne na kontrolowane zimno. Dzięki temu nieinwazyjna technologia "COLD" chłodzi tkankę tłuszczową, wywołując lipolizę bez uszkadzania innych tkanek.
Urządzenie Adonyss LP-Cool posiada cztery głowice. W przeciwieństwie do innych urządzeń, wszystkie głowice mogą być obsługiwane jednocześnie. Znacznie skraca to czas trwania zabiegu. Opracowują one miejsce zabiegowe bardzo dokładnie. Zostały one wykonane z silikonowej gumy medycznej zatwierdzonej przez FDA. Są one miękkie i przyjemne dla ciała i dobrze przylegają do skóry dzięki czemu zmniejszamy możliwość oderwania się części głowicy. Ważne jest to ponieważ przy oderwaniu głowicy może powstać różnica temperatur czego skutkiem mogą być obrażenia skóry.

1. Duże i średnie aplikatory są idealne do opracowania dużych obszarów ciała: pleców, brzucha, klatki piersiowej, ud oraz pośladków
2. Mały aplikator jest odpowiedni do stosowania na mniejszych obszarach, takich jak szyja i ramiona.

Urządzenie LP-Cool umożliwia nam pracę w 2 tryby próżni: ciągły lub pulsacyjny. Można dodatkowo masować fałdę, co zapobiega nadmiernemu schłodzeniu tego obszaru i poprawia efekt zabiegu.

USER-FRIENDLY STEROWANIE

Możesz wybrać dowolną funkcję lub dostosować dowolne ustawienia, korzystając z kolorowego interfejsu ekranu dotykowego. Mamy również możliwość pracy nie tylko na ustawionych parametrach a również możemy wybierać najlepsze ustawienia dla swoich klientów.

SKUTECZNOŚĆ METODY

Jeden zabieg kriolipolizy prowadzi do utraty 25-30% objętości fałdu skórno-tłuszczowego. Efekty zabiegowe narastają stopniowo przez kilka miesięcy. Ilość tkanki tłuszczowej faktycznie zmniejsza się wizualnie, a w liczbach wynosi to od 2 do 4 cm objętości czyli -1 rozmiar. Pierwszy efekt kriolipolizy będzie widoczny po 3 tygodniach od zabiegu, a po 3 miesiącach będzie widoczny końcowy efekt WOW.

Głowice do kriolipolizy jest skuteczna w redukcji objętości tkanki tłuszczowej w talii, na brzuchu, zewnętrznych i wewnętrznych stronach ud, ramionach i kolanach.

Wskazaniami do zabiegu jest:
1. Napinanie skóry i wygładzenie zmarszczek.
2. Modelowanie ciała.
3. Redukcja złogów tłuszczu i cellulitu.

Aby otrzymać Cenę Specjalną

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza:

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Mamy dla Ciebie coś innego