• /
  • /

Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?

Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

Dzięki tym technologiom kosmetolog może osiągnąć kilka efektów zabiegowych naraz: poprawę jędrności, kolorytu i kondycji skóry oraz lokalne zmniejszenie tkanki tłuszczowej.
W tym artykule dokładnie przyjrzymy się metodzie odmładzania CRYO-RF na urządzeniu, za pomocą którego przeprowadzisz tą procedurę — Zemits Friolift.

Zemits FrioLift: jakie są zalety technologii CRYO-RF?


Ten model zdecydowanie stał się naszym faworytem w 2023 roku, a w 2024 nadal podbija serca specjalistów na całym świecie! Nie bez powodu, ponieważ urządzenie jest nie tylko stylowe, ale także funkcjonalne i skuteczne.

Oto 3 główne zalety Zemits FrioLift:

⭐️ Skuteczny efekt. Sekwencyjne zastosowanie głębokiego ogrzewania RF i intensywnego chłodzenia, tworzy natychmiastowy „szok” termiczny dla skóry, który wzmacnia efekt stosowania każdej z technik osobno. Dlatego otrzymujesz lepszy efekt, a dzięki temu klienci wybiorą właśnie Ciebie, a nie konkurencję.
⭐️ Szybki zwrot inwestycji. Rekomendowana cena jednej procedury — 200-350 zł za 45-minutową sesję. Średnio, przeprowadzając 2 procedury dziennie, 4 razy w tygodniu, zwrócisz zainwestowane środki w ciągu 3-3,5 miesiąca. Dlatego Zemits FrioLift to opłacalna inwestycja.

⭐️ Rozszerzone wyposażenie. Urządzenie posiada 4 głowice: 1 do krioterapii do -9°C oraz 3 rodzaje RF: multipolarny, działający na obszary na ciele, bipolarny – stosowany lokalnie do twarzy oraz tripolarny, używany dla szyi i owalu twarzy. Z Zemits Friolift możesz opracować nie tylko okolice twarzy, co zwiększa średnią cenę usług w Twoim salonie.

Unikalny protokół krioterminicznego odmładzania krok po kroku

Zespół kosmetologów Zemits stworzył unikalny protokół odmładzania, oparty na synergii liftingu RF i krioterapii.

Krok 1️⃣ Stymulacja syntezy kolagenu za pomocą liftingu RF.
Intensywne ogrzewanie RF inicjuje proces neokolagenezy i przyspiesza odmładzanie skóry. Komfortowe ciepło również kurczy włókna kolagenowe, dlatego efekt procedury jest nie tylko przedłużony, ale i natychmiastowy.
Krok 2️⃣ Kriotermiczny „szok”.
Ochłodzenie skóry poprzednio podgrzanej impulsami RF, tworzy „szok” termiczny . Ekstremalnie niska temperatura krioterapii zapewnia 100% naturalne i bezpieczne chłodzenie tkanki skórnej. Ten etap radykalnego kontrastu od głębokiego ogrzewania do bezpiecznego chłodzenia pomaga osiągnąć trzykrotnie lepsze efekty liftingu skóry.

Krok 3️⃣ Intensywne odmładzanie skóry za pomocą liftingu RF.
Ostatni etap stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. A więc — widoczny i długotrwały efekt liftingu skóry.

Przypominamy również, że urządzenie może być używane zarówno do odmładzania i liftingu, jak i do modelowania ciała. To lokalne zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym odmładzaniu skóry.

Jakie rezultaty mogą oczekiwać Państwa klienci:

  • Ujędrnienie i lifting skóry
  • Zmniejszenie obrzęków
  • Poprawa kolorytu i tekstury skóry
  • Wygładzenie drobnych zmarszczek wokół oczu i ust
  • Modelowanie owalu twarzy
  • Zmniejszenie podwójnego podbródka
Zemits FrioLift to innowacja w branży kosmetycznej! Kontrastowe odmładzanie skóry to protokół kompleksowego działania, który został opracowany przez specjalistów Zemits.

Jak poprawić efekty zabiegu?

Lifting RF to technologia odmładzania, która udowodniła swoją skuteczność. Jak poprawić i tak jej świetny wynik? Oczywiście za pomocą odpowiednich kosmetyków aparaturowych!

Zemits HyaTight idealnie nadaje się do tego zadania, ponieważ w jego składzie dodaliśmy cały kompleks składników nawilżających i odmładzających: ekstrakty z korzenia lukrecji i morszczyna, kwas hialuronowy, witaminę B3, pantenol.

Pomaga również przeprowadzić fale RF w głębsze warstwy skóry i ochrania ją przed nadmiernym nagrzewaniem.

Zapraszamy na darmowy pokaz!

Chcesz przekonać się o wszystkich wymienionych wyżej zaletach technologii CRYO-RF? Odwiedź nas na bezpłatny pokaz. To świetna okazja, aby ocenić funkcjonalność, zadać wszystkie pytania i zobaczyć rzeczywisty wynik po zabiegach.

Możesz także odwiedzić nas na pokazie online ! To wygodne zapoznanie się z urządzeniem na Twoim smartfonie. Aby się zapisać, wypełnij formularz i uzgodnij najlepszy czas z naszym menedżerem.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości