• /
  • /

Wyniki poprawy sylwetki dla Twoich klientów: czego można się spodziewać

Dwa główne powody, dla których klienci odwiedzają salon kosmetyczny to skuteczne odmłodzenie i poprawa jakości skóry oraz odchudzanie.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, w którym przedstawimy prawdziwe wyniki naszych urządzeń z segmentu modelującego. Zatem zaczynamy.

Mamy coś wyjątkowo skutecznego dla Ciebie!

Tak, nasz Zemits Bionexis Lite do Twojej dyspozycji. Łączy on w sobie technologie modelowania, które rozwiązują szeroki zakres problemów estetycznych dotyczących sylwetki. Należy do nich:

⭐️ Kawitacja ultradźwiękowa. Popularna metoda, która polega na niszczeniu błon komórek tłuszczowych, za pomocą fal ultradźwiękowych, tworząc pęcherzyki próżniowe w warstwie tłuszczowej. Widoczne efekty już po pierwszych sesjach.

⭐️ Masaż rolkowo-próżniowy. Trzy głowice o różnych rozmiarach, które umożliwiają efektywną pracę na różnych problematycznych obszarach, chwytając i masując fałd tłuszczowy.

⭐️ Nagrzewanie RF i podczerwień. Poprawiają dyfuzję tlenu wewnątrzkomórkowego i zmniejszają opór skóry. Napinają skórę z zewnątrz, przywracając jej elastyczność i wyrównując jej strukturę.
Taki kompleks skutecznie działa na problemy zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz ciała, zwiększając średnią wartość zabiegu.

Porównanie Abigon Pro i Bionexis Lite

Pytanie, które nie traci na aktualności wśród naszych subskrybentów: "Jaka jest różnica między Zemits Abigon Pro, a Zemits Bionexis Lite?".

⭐️ Technologie. W Zemits Abigon Pro są trzy: kawitacja, masaż próżniowy i RF-lifting. W Bionexis Lite połączono kawitację, zasysanie z masażem rolkowym, nagrzewanie RF i podczerwień.

⭐️ Głowice. W Zemits Abigon Pro jest osobna głowica do kawitacji, masażu próżniowego z RF oraz trzy głowice do RF o różnej polaryzacji, z czego dwie wykonują zabiegi odmładzające na skórze twarzy.

Zemits Bionexis Lite ma 2 kompleksowe głowice, o różnych rozmiarach do pracy na ciele, które łączą działanie zasysania rolkowego, RF i promieniowania podczerwonego. Ma również małą nasadkę RF do pracy na twarzy oraz lipolizję kawitacyjną.

⭐️ Funkcjonalność. Pomimo różnic w wyposażeniu, warto zauważyć, że Bionexis Lite to pełnoprawny system modelowania, który wykonuje intensywny drenaż limfatyczny i miejscowe spalanie tłuszczu. Abigon Pro jest również uniwersalny - pod tym względem - ale ma mniejszy efekt drenujący.

⭐️ Parametry. Zemits Abigon Pro to bardziej kompaktowy model, który łatwo można transportować. Bionexis Lite również jest dość małym urządzeniem, ale jego transport może być nieco trudniejszy.

Zemits Bionexis Pro - kompleksowe modelowanie

Jest to 5-w-1 urządzenie, które łączy takie technologie jak masaż próżniowy, masaż mechaniczny rolkami, RF-nagrzewanie, emitowanie światła LED i kawitacja ultradźwiękowa.

W jego zestawie znajdują się głowice o kompleksowym działaniu:
  • Głowica do kawitacji próżniowej. Idealny do redukcji miejscowych złogów tłuszczowych.
  • Głowica do masażu próżniowo-rolkowego. Łączy w sobie 4 technologie: zasysanie próżniowe, mechaniczne działanie ruchomych rolek, RF-lifting i terapię LED czerwonym światłem.

  • Głowica próżniowa. Łączy w sobie 3 technologie: zasysanie próżniowe, RF-lifting i terapię LED, i jest używany do pracy na mniejszych obszarach, takich jak ręce.
  • Głowica próżniowa z RF. Ma trzy nasadki i jest używana do pracy na twarzy, dekolcie i szyi.
Innymi słowy, oferujesz klientom jednoczesne lokalne działanie na warstwę tłuszczową i aktywne stymulowanie próżniowe, które przyspiesza krążenie krwi i limfy. Jednocześnie RF, rozgrzewa skórę, powodując jej napięcie, skracając włókna kolagenowe i stymulując syntezę kolagenu i elastyny.

Zapraszamy Cię na pokaz!

Wszystkie te urządzenia czekają na Ciebie w naszym showroomie. Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatny pokaz.

Przypominamy, że pokaz od Zemits to możliwość:
❤️ Zdobycia praktycznego doświadczenia przeprowadzania procedury wraz z certyfikowanym kosmetologiem marki.
❤️ Ocenienia rzeczywistych rezultatów procedury na sobie lub na modelu.
❤️ Zadawania wszystkich nurtujących pytań.
❤️ Podjęcia decyzji o aktualności i potrzebie zakupu.
❤️ Porównania wybranego urządzenia z innymi modelami.

⭐️ Wypełnij formularz i odwiedź nas! ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości