• /
 • /

Urządzenia, które sprawdzają się najlepiej zimą: Zemits poleca

Zima już nadeszła, dlatego dziś omówimy aktualne i często zadawane pytanie. Czy zima to okres stagnacji w kosmetologii? Nie, to właśnie w tym sezonie klienci najczęściej odwiedzają gabinety kosmetologiczne.

Jakie są najczęściej wykonywane zabiegi i jakie urządzenia Zemits cieszą się swoją popularnością zimą? Zaczynamy ❤️

Laserowe usuwanie owłosienia z Zemits Quidion

Zacznijmy od głównych powodów, dla których zima jest idealnym czasem na rozpoczęcie serii laserowego usuwania owłosienia:

 • Po zabiegu nie można opalać, ani wystawiać na promieniowanie słoneczne obszarów poddanych zabiegowi. Zimą nie tylko promieniowanie słoneczne są mniej aktywne, ale także nosimy więcej odzieży, co dodatkowo chroni skórę.
 • Podobnie jest z opalenizną, na której nie możemy wykonywać zabiegu. W okresie zimowym jest mniejsza tendencja do posiadania przez naszych klientów świeżo opalonej skóry.
Klienci, którzy rozpoczęli depilację zimą, do sezonu letniego już przeszli co najmniej trzy sesje, a liczba aktywnych włosów znacznie się zmniejszyła, co jest dodatkowym plusem przy rozpoczęciu sezonu plażowego.
Dlatego laserowe usuwanie owłosienia staje się szczególnie popularne w okresie zimowym!

Jeśli jednak posiadasz laser najnowszej generacji, taki jak Zemits Quidion, możesz mieć pewność, że zabieg będzie cieszył się popularnością przez cały rok. Dzieje się tak nie tylko dzięki zastosowaniu światła o długości fali 808 nm - co jest standardem uniwersalnym, skutecznym i bezpiecznym - ale także dzięki wielu zaletom, które czynią to urządzenie niezastąpionym.

⭐️ Zapomnij o ręcznym prowadzeniu klientów, ponieważ wszystkie niezbędne informacje można zapisywać w systemie laserowym.

Laser zapamiętuje wszystkie parametry, z którymi kosmetolog pracował indywidualnie z klientem.

⭐️ Opatentowana technologia dynamicznej kontroli rozkładu energii impulsów (Quick Dynamic Control™ — QDC) pozwala pracować systemowi jeszcze efektywniej.

⭐️ Głowica posiada ekran dotykowy, który wyświetla wszystkie potrzebne informacje i umożliwia szybką korektę procesu zabiegu.

⭐️ Ponadto Zemits Quidion nie tylko przeprowadza laserowe usuwanie owłosienia, ale także umożliwia przeprowadzanie procedur odmładzania skóry, co czyni go korzystnym do rozszerzenia usług w dziedzinie kosmetologii.

Kontrastowe odmładzanie od Zemits FrioLift

Zimą nasza twarz potrzebuje szczególnej pielęgnacji: zimne, suche powietrze może zakłócać równowagę hydrolipidową skóry. Pojawiają się zaczerwienienia, a nawet złuszczenia. Dlatego głównym zadaniem kosmetologa w tym sezonie jest zadbanie o równowagę hydrolipidową skóry, uruchomienie procesów odnowy i odmłodzenie.

Kontrastowe odmładzanie CRYO-RF od Zemits FrioLift — krioterapeutyczna metoda w kosmetologii do jednoczesnego liftingu i odnowy skóry. To unikalny protokół odmładzania oparty na synergii liftingu RF i krioterapii. Składa się z trzech etapów:

⚪️ Stymulacja syntezy kolagenu za pomocą liftingu RF.
⚪️ Krioterapeutyczny "szok" z krioterapią.
⚪️ Intensywne odmładzanie skóry za pomocą liftingu RF.
Zabieg zapewnia możliwość konturowania owalu twarzy, zwiększenia gęstości i lifting skóry, poprawę tekstury i elastyczności, zmniejszenie opuchlizny i drobnych zmarszczek wokół oczu i ust, odmładzanie skóry rąk — ogólne poprawienie stanu skóry.

Innowacyjne rozwiązanie dla twojego biznesu, które zwiększy odpowiednio zyski!

Modelowanie: co zaproponować klientom?

Urządzenia Zemits CoolRestore Elegance i Zemits CelluSpice Pro to idealne połączenie do przeprowadzania zabiegów nie tylko na twarzy, ale także na ciele. Wszystko dzięki wbudowanym programom zabiegowym.
Przedstawimy bliżej Ci każde urządzenie.
W Zemits CelluSpice Pro jest 10 unikalnych protokołów pracy:

 • Masaż rozgrzewający.
 • Limfodrenaż.
 • Masaż relaksacyjny.
 • Program po lipolizie kawitacyjnej.
 • Program po kriolipolizie.
 • Program antycellulitowy.
 • Konturowanie twarzy.
 • Poprawa kondycji skóry rąk.
 • Masaż pleców.
Parametry można również dostosować ręcznie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Zemits CoolRestore Elegance ma 6 trybów pracy:
 • Lifting wokół oczu
 • Odmładzanie twarzy
 • Podniesienie linii żuchwy
 • Redukcja "drugiego" podbródka
 • Poprawa kondycji skóry szyi
 • Odchudzanie (praca na ciele)
 • Poprawa kondycji skóry rąk
W połączeniu te dwa urządzenia oferują kompleksowe protokoły, które możesz indywidualnie dopasować do swojego klienta.

Poszerzą gamę oferowanych usług i oczywiście zwiększają zyski. To korzystna inwestycja w urządzenie, które ulepszy twój biznes.

Postaw na darmowy pokaz urządzeń Zemits ❤️‍‍

To korzystna okazja nie tylko do oceny sprzętu, ale także do rozmowy z naszym certyfikowanym kosmetologiem, który ma odpowiedzi na wszystkie aktualne pytania:
❓Jaki jest okres gwarancji?
❓Jak nauczyć się obsługi tego urządzenia?
❓Jaka jest certyfikacja sprzętu?
❓Czy wybrane urządzenie jest odpowiednie dla Twojego biznesu?

Przypominamy, że do 30 grudzień możesz odebrać swój rabat świąteczny i wzmocnić swój biznes. Kliknij link, aby już teraz zamówić Specjalną Ofertę!

⭐️ Wypełnij formularz i odwiedź nas! ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości