• /
  • /

Możliwości zabiegowe, dzięki kombajnom od firmy Zemits - przegląd najpopularniejszych modeli

Zakup odpowiedniego sprzętu kosmetologicznego w połączeniu ze zdobytą wiedzą merytoryczną spowoduje, że Twój przyszły salon może osiągnąć ogromny sukces w branży beauty.
Dlatego dziś przygotowaliśmy zestawienie sprzętu, który na pewno pomoże Ci to osiągnąć. Naszym wyborem jednogłośnie są kombajny kosmetyczne.
Wszystkie wymienione modele znajdziesz w naszym cenniku z atrakcyjnymi zniżkami i opcją płatności ratalnych.

Eau Sante 6 w 1 od firmy Zemits

Zemits Eau Sante to prawdziwy must-have dla każdego kosmetologa. Zawiera on oczyszczanie wodorowe, hydrabrazję, krioterapię, peeling kawitacyjny, sonoforezę, lifting RF i infuzję tlenową - wszystko, czego potrzeba do dokładnej pielęgnacji skóry.
Właściciel Eau Sante ma również unikalną możliwość przeprowadzania protokołu oczyszczania wodorowego, ponieważ urządzenie ma wbudowany generator wodoru, który podczas pracy wytwarza jony wodoru. Zabieg ma silne działanie antyoksydacyjne na skórę.
Dzięki takiej różnorodności technologii urządzenie umożliwia tworzenie indywidualnych protokołów dla różnych rodzajów skóry i rozszerza gamę oferowanych usług. Co z kolei zwiększa liczbę potencjalnych klientów.
Zobacz recenzję wideo urządzenia Zemits Eau Sante

Zemits Verstand PRO

Zaawansowane technologie w celu opóźnienia efektów starzenia się skóry. Urządzenie Zemits Verstand Pro zostało zaprojektowane w celu zwalczania głównych problemów starzenia się skóry. Dzięki temu wielofunkcyjnemu urządzeniu można opracować liczne spersonalizowane protokoły rewitalizacji skóry, aby dostosować każdemu klientowi najlepsze zabiegi do jego potrzeb.
Zemits Verstand Pro łączy najbardziej zaawansowane technologie w celu opracowania unikalnych, spersonalizowanych protokołów zabiegowych:

⭐️ Protokół przeciwstarzeniowy.
⭐️ Protokół leczenia skóry trądzikowej i tłustej.
⭐️ Protokół poprawiający koloryt skóry.
⭐️ Intensywna terapia dla suchej i odwodnionej skóry.
⭐️ Protokół rewitalizujący.

Zemits Verstand HD: 8 w 1

Jednym z flagowych urządzeń, który zasługuje na szczególną uwagę to Zemits Verstand HD. Ten aparat łączy w sobie najnowocześniejsze technologie i innowacje, które czynią go niezastąpionym pomocnikiem każdego kosmetologa.

Jego największą zaletą jest możliwość wykonania hydrabrazji, czyli techniki potrójnego działania - oczyszczania, złuszczania i odżywiania, która zapewnia idealną alternatywę dla zabiegu mikrodermabrazji oraz nadaje się do skór wrażliwych czy płytko unaczynionych.
Dzięki temu urządzeniu możesz pracować z każdym rodzajem skóry:
  • Verstand HD dla skóry problematycznej
    Hydrabrazja+ Krioterapia + Infuzja tlenowa. To bezbolesne oczyszczanie, łagodzenie i tonizowanie skóry oraz nasycanie jej cennymi składnikami odżywczymi i tlenem.
  • Verstand HD dla skóry dojrzałej
    Peeling kawitacyjny + RF-lifting + Elektroporacja. To maksymalne odżywienie skóry oraz jej stymulacja.
  • Verstand HD dla skóry suchej
    Hydrabrazja + Elektroporacja. To połączenie zapewni maksymalne nawilżenie.

undefined
W zależności od swojej specjalizacji i potrzeb zabiegowych możesz wybrać urządzenie, które najlepiej Ci odpowiada. Jednak jedno pozostaje niezmienne - niezależnie od Twojego wyboru, masz gwarancję jakościowego, certyfikowanego urządzenia i solidnego partnera biznesowego, który ma na celu Twój sukces.

Zapraszamy Cię na darmowy pokaz urządzenia, ponieważ przekonanie się o wszystkich jego zaletach na własnej skórze to najlepszy sposób oceny urządzenia. Czekamy na Ciebie ❤️

⭐️ Wypełnij formularz i odwiedź nas! ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości