• /
 • /

Wybieramy kombajn kosmetyczny: który jest najlepszy?

Jak osiągnąć sukces w branży kosmetycznej? Ktoś powie: “Najważniejsze są umiejętności praktyczne, one pomogą skutecznie pracować z klientami”. Ktoś zaznaczy: “Niezawodne urządzenia to podstawa. Z nimi nawet nowicjusz osiągnie rewelacyjne efekty”. Kto więc ma rację? Każdy. Wiedza i sprzęt to dwa podstawowe składniki niezbędne do osiągnięcia sukcesu w branży kosmetycznej.

Jeśli wiedza i umiejętności są kwestią indywidualnego przygotowania i w pełni zależą od kosmetologa, to zakup urządzenia wiąże się z podjęciem trudnej poniekąd decyzji z uwzględnieniem wielu czynników ― funkcjonalności, efektywności, popularności zabiegu oraz popytu.

Kiedyś musieliśmy wybierać spośród wielu mono-urządzeń, teraz mamy idealną alternatywę ― kombajn kosmetyczny. Dzisiaj omówimy dokładnie ten temat: jakie niesie korzyści dla salonu, jakie są kryteria wyboru, jakie modele są na szczycie popularności.

Kombajn kosmetyczny: zalety

Od początku swojego istnienia firma Zemits tworzyła urządzenia nie w oparciu o bieżące trendy, lecz o realne potrzeby i dążenia kosmetologów. Przeanalizowaliśmy rynek i stworzyliśmy wielofunkcyjne urządzenie, które potrafi zastąpić cały zestaw pojedynczych urządzeń.
Jakie są główne zalety kombajnu kosmetycznego? Przyjrzyjmy się każdej z nich bardziej szczegółowo..

 1. Kompleksowość. Kosmetolog może tworzyć kompleksowe protokoły zabiegowe na bazie tego jednego urządzenia. Kombajn kosmetyczny posiada funkcje do pielęgnacji, oczyszczania, odmładzania skóry, Modyfikując tryby i ustawienia, można tworzyć naprawdę efektywne, wyjątkowe kompleksy zabiegów.
 2. Uniwersalność. Prawda jest taka, że jeden nowoczesny kombajn może łatwo zastąpić od 4 do 8 urządzeń. Połączenie różnych metod pozwala na przeprowadzanie zabiegów dla każdego typu skóry i rozwiązywanie każdego problemu estetycznego.
 3. Duża druga docelowa. Punkt trzeci jest logiczną kontynuacją drugiego. Kombajn kosmetyczny pasuje dla każdego klienta, to znaczy, że jego grupa docelowa jest dużo większa, niż w przypadku mono-urządzeń. Dla właściciela salonu to oznacza stały dochód i więcej klientów.
 4. Popyt. Kolejny istotny czynnik, bez którego nie da się osiągnąć sukcesu. Tworzymy kombajny kosmetyczne, wybierając tylko najpopularniejsze i najefektywniejsze innowacje, które cieszą się wysokim zapotrzebowaniem. Mając do dyspozycji takie popularne zabiegi, jak terapia mikroprądami, lifting RF czy peeling kawitacyjny, salon nigdy nie pozostanie bez klientów.
 5. Oszczędzania pieniędzy i przestrzeni. Tak, kombajn kosmetyczny jest dość drogi. Jednak nie w porównaniu do cen 4-8 osobnych urządzeń. To samo z przestrzenią ― kombajn może wydawać się duży i wielkogabarytowy, ale wystarczy wyobrazić sobie stos z sześciu-ośmiu aparatów… Ponadto ciągle udoskonalamy nasze wielofunkcyjne urządzenia, projektując je w coraz mniejszej, bardziej stylowej, poręczniejszej obudowie.
 6. Ergonomia. Nie musisz już się gubić w niekończących się kablach i rurkach, ciągle przestawiać urządzenia pod każdy zabieg. Wszystkie głowice kombajnu kosmetycznego są umieszczone wokół bazy i zawsze są pod ręka.

Wybieramy kombajn kosmetyczny

Decyzja o zakupie wielofunkcyjnego urządzenia do swojego salonu to tylko połowa drogi. Przed nami ― niełatwy wybór funkcji, producenta, modelu... Na co należy zwrócić uwagę?
Potrzebujesz jakościowego sprzętu, ale jak dowiedzieć się o jakości, jeśli jeszcze nie zdarzyło Ci się z nim pracować? Zwróć uwagę na certyfikaty jakości sprzętu. Im więcej oficjalnych dokumentów potwierdzających jakość i bezpieczeństwo danego urządzenia ― tym lepiej.

Szczególnie ważne są certyfikaty międzynarodowe, takie jak FDA. Żeby podjąć ostateczną decyzję, możesz skorzystać z opcji test-drive ― osobiście ocenić funkcje i efekty urządzenia, skonsultować się ze specjalistami i zadać wszystkie istotne dla Ciebie pytania. Ponadto posiadanie własnego showroom’u czy sklepu jest kolejnym potwierdzeniem wiarygodności i klasy producenta.

Zwracaj również uwagę na okres obowiązywania gwarancji. Zazwyczaj producenci oferują 1 rok gwarancji. Są też tacy, którzy zapewniają 2-letnią obsługę gwarancyjną.

Zemits Verstand kontra Zemits Verstand PRO

A teraz przejdźmy do części praktycznej ― porównajmy dwa najpopularniejsze modele kombajnów kosmetycznych Zemits i zdecydujemy, który z nich jest lepszy.

Zemits Verstand — to urządzenie, które ma w sobie wszystkie dostępne w kosmetologii funkcje. To sprzęt, od którego możesz rozpocząć swoją działalność jako kosmetolog, gdyż posiada aż 8 metod:
 • lifting RF
 • mikrodermabrazja diamentowa
 • mezoterapia bezigłowa
 • elektroporacja okolic oczu
 • scrubber ultradźwiękowy
 • terapia próżniowa
 • mezoterapia tlenowa
 • krioterapia.
To kompleksowa terapia do pielęgnacji, odmładzania i oczyszczania skóry. Z tym urządzeniem możesz założyć swój pierwszy salon albo rozwijać już istniejący biznes.
Potężny kompleks, wspaniałe rezultaty i wieloaspektowość w rozwiązywaniu problemów estetycznych ― to Verstand.

Zemits Verstand PRO — to innowacyjny sprzęt o ukierunkowaniu anti-age. Posiada 6 technologii, jest tu mniej podstawowych zabiegów, ale więcej metod do terapii przeciw starzeniu. To wyjątkowy model, który ma w sobie terapię mikroprądami i lifting RF ― dwie najskuteczniejsze metody liftingujące, które świetnie spisują się w walce przeciwko zmianom
wiekowym.

Oprócz tego, Verstand PRO posiada następujące funkcje:
● mezoterapia bezigłowa
● peeling ultradźwiękowy
● mikrodermabrazja diamentowa
● sonoforeza ultradźwiękowa.
Wnioski? Zarówno Zemits Verstand, jak i Zemits Verstand PRO jak najbardziej pasują do rozpoczęcia i rozwoju działalności w branży beauty. Jednak Zemits Verstand ma nieco szerszy wybór metod, które pozwalają na rozwiązanie szerszego zakresu problemów kosmetycznych. Zemits Verstand PRO jest urządzeniem, które jest mocniej ukierunkowane w stronę zabiegów z zakresu anti-age.