• /
  • /

Badanie kliniczne, zabieg HydroDiamond, urządzenie Zemits Verstand HD, na bazie akademii kosmetologii E-Academy

Współczesna kosmetologia stale się rozwija, oferując nowoczesne metodyki i innowacyjne technologie pielęgnacji skóry. Jednym z takich zaawansowanych rozwiązań jest urządzenie Zemits Verstand HD, które łączy w sobie kilka skutecznych zabieg kompleksowej pielęgnacji skóry.

W ramach badania klinicznego nr 4, przeprowadzonego na bazie akademii kosmetologii E-Academy pod kierownictwem lekarza-kosmetologa Wasiljewy O.O., oceniano skuteczność zabiegi HydroDiamond™ dla pacjentki Olgi, lat 26, która miała skargi na tłustą problematyczną skórę, rozszerzone pory i zaskórniki.

Artykuł ten przedstawia wyniki badania i potwierdza wysoką skuteczność zabiegów aparaturowych w rozwiązywaniu problemów skórnych.
Podwójna korzyść czerwca:
0% Rat na urządzenia ze zniżką
%

Zabieg HydroDiamond™ może być wykonywana jako jednorazowa sesja głębokiego oczyszczania skóry lub w serii zabiegów w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów.


Jednorazowe zastosowanie HydroDiamond™ pomaga usunąć zanieczyszczenia, martwe komórki skóry i poprawić jej strukturę, zapewniając natychmiastowy efekt świeżości i czystości.


Jednak dla osiągnięcia trwałych rezultatów i rozwiązania specyficznych problemów skórnych, takich jak hiperpigmentacja, drobne zmarszczki czy rozszerzone pory, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów, co pozwoli stopniowo poprawić ogólny stan skóry i zapewnić długotrwałe efekty.


Wykonawca: lekarz kosmetolog Wasiljewa O.O.

Używany sprzęt: Zemits Verstand HD

Pacjentka: Olga, 26 lat
  • Skargi: tłusta problematyczna skóra, rozszerzone pory, zaskórniki

Zalecenia

  1. Zabieg aparaturowa: HydroDiamond™
  2. Pielęgnacja domowa: Pro Me

HydroDiamond

Liczba zabiegów: 1
HydroDiamond™ z użyciem oczyszczającego serum Skin Purifying Zemits i nawilżającego serum HydraAster

Opis zabiegu:
HydroDiamond™, przeprowadzony za pomocą urządzenia Zemits Verstand HD, łączy w sobie mikrodermabrazję i hydroterapię, zapewniając głębokie oczyszczanie i nawilżanie skóry.

W trakcie zabiegu używane były specjalne serum, które wzmacniały efekt zabiegu:

🌟 Skin Purifying Zemits: oczyszczające serum, które głęboko penetruje pory i usuwa zanieczyszczenia, sebum oraz resztki makijażu.


🌟 HydraAster: nawilżające serum, które nasyca skórę wilgocią, zwiększa jej elastyczność i sprawia, że staje się bardziej gładka.

Wyniki zabiegu:

💎 Głębokie oczyszczenie skóry: Usunięcie zaskórników, sebum i innych zanieczyszczeń.
💎 Zwężenie porów: Znaczne zmniejszenie rozmiarów porów, co sprawia, że skóra staje się bardziej równa i gładka.
💎 Nawilżenie skóry: Poprawa ogólnego stanu skóry dzięki jej nasyceniu wilgocią.

Zakończenie

Po przeprowadzeniu zabiegu HydroPeeling HydroDiamond™ na urządzeniu Zemits Verstand HD, uzyskano znaczne poprawienie stanu skóry pacjentki Olgi. Zaobserwowano znaczące zmniejszenie tłustości, oczyszczenie porów z czarnych punktów oraz zauważalne nawilżenie skóry.

Wynik ten potwierdza skuteczność użycia urządzenia Zemits Verstand HD w walce z problematyczną skórą.

Aby utrzymać osiągnięty rezultat, zaleca się kontynuowanie pielęgnacji domowej z użyciem produktów linii Pro Me, co zapewni długotrwały efekt oraz poprawę stanu skóry w przyszłości.

Udoskonalaj swój biznes opłacalnie!

Wypełnij formularz, aby otrzymać majowy Specjalny Cennik i skorzystać z konsultacji na temat wszystkich zalet Zemits.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na

przetwarzanie danych osobowych.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.