• /
  • /

Protokół kompleksowej pielęgnacji: urządzenia zapewniające 100% sukcesu

Kompleksowa pielęgnacja - na czym polega? Czy można zaoferować swoim klientom nowy poziom kompleksowej obsługi i w pełni zaspokoić ich potrzeby?
Wybraliśmy dla Was trzy urządzenia, które spełnią te zadania. Odmładzanie twarzy + pielęgnacja ciała + depilacja laserowa.
Pielęgnacja klasy premium dla najbardziej wymagających! Dziś w artykule Zemits opowiadamy, z jakich elementów się składa. A w styczniu mamy rabaty i dostaniecie prezenty wraz z urządzeniami. Kupuj urządzenia w cenie promocyjnej i otrzymaj prezenty.

Krok pierwszy - zabieg odmładzający

Jeśli chcesz świadczyć kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, musisz wybrać najlepsze i najbardziej pożądane urządzenia. Dlatego proponujemy zwrócić uwagę na urządzenia HIFU, gdyż ta technika jest hitem pielęgnacji anti-age.

Przyjrzyjmy się zaletom tej techniki na konkretnych przykładach - Zemits Ultranexx i Zemits Ultranexx Pro.

⭐️ Silny efekt liftingujący wynika z aktywnego działania fal ultradźwiękowych w głębokich warstwach skóry. Tworzą one ogniska koagulacji, uruchamiając tak silny proces odmładzania, że efekty utrzymują się przez 2-5 lat, czas trwania efektu zależy od indywidualnych cech klienta. Zemits Ultranexx ma 5 kartridży do różnych celów, każdy z nich o głębokości działania od 1,5 do 13 mm, a przy zakupie wybierasz 2 kartridży z 5 oferowanych.

⭐️Zemits Ultranexx Pro ma 8 kartridży o różnym przeznaczeniu, każdy z nich działa na określonej głębokości od 1,5 do 16 mm, przy zakupie wybierasz 3 kartridży z 8 oferowanych. Tutaj wybór jest większy, kosmetolog może wybrać kartridże zarówno do zabiegów na twarz, jak i na ciało.
Czym jeszcze się różnią te modele?
  • Żywotność kartridży. W Zemits Ultranexx każdy kartridż ma żywotność 10 tys. linii, a w Zemits Ultranexx Pro 20 tys. linii.
  • Powierzchnia robocza kartridża. W Zemits Ultranexx Pro powierzchnia robocza kartridża jest większa, co daje nam możliwość nałożenia kilku linii jednocześnie na jednym impulsie.
  • Wizualizacja 3D. Zemits Ultranexx Pro wyposażony jest w duży ekran, który zapewnia kosmetologowi wizualizację 3D obszaru zabiegowego.
Pierwszy etap odmładzania przejrzeliśmy. Przejdźmy do ciała.

Krok drugi - kompleksowe modelowanie sylwetki

A jeśli mowa o topowym segmencie, to warto wspomnieć o kombajnach kosmetycznych z serii Zemits Bionexis Pro. Są to dwa urządzenia kosmetyczne, które łączą w sobie od 4 do 5 technologii. Ponadto każdy z nich posiada dodatkowe głowice do twarzy, co również rozszerza Twój cennik. Przyjrzyjmy się każdemu modelowi z osobna:

⭐️Zemits Bionexis Lite posiada 4 głowice : 3 głowice rolkowo-próżniowe z podgrzewaniem RF o różnych rozmiarach oraz głowicę do kawitacji ultradźwiękowej.

⭐️Zemits Bionexis Pro - łączy w sobie 5 technologii jednocześnie, to doskonała synergia w walce ze złogami tłuszczu i poprawą wyglądu skóry: działanie próżniowe, działanie mechaniczne za pomocą rolek, ogrzewanie RF, terapia światłem LED i kawitacja ultradźwiękowa. Jego główną zaletą jest próżniowa głowica z kawitacją ultradźwiękową.

Każde z tych urządzeń jest w stanie zapewnić kompleksowe leczenie obszarów problemowych oraz skuteczne odmładzanie.

Krok 3 - laserowe usuwanie owłosienia

Ostatnim etapem kompleksowej pielęgnacji jest depilacja laserowa. Zabieg ten nie bez powodu znalazł się w TOP 5 zabiegów upiększających cieszących się popularnością na całym świecie. Laser diodowy to najnowsza generacja urządzeń laserowych, które posiadają szereg zalet. Rozważmy Zemits QUIDION

⭐️ Wydajność. Technologia nowej generacji QDC w laserze diodowym Zemits QUIDION. Dynamiczne rozkładanie energii impulsu (Quick Dynamic Control ™ - QDC) jest to opatentowana technologia mającą na celu poprawę wydajności lasera diodowego.

⭐️ Bezpieczeństwo. Depilacja laserowa to nieinwazyjny zabieg, który pozwala pozbyć się niechcianych włosów bez naruszania integralności skóry.

⭐️ Komfort zabiegów. Wydajny podwójny układ chłodzenia Sapphire PRO nie tylko minimalizuje dyskomfort klientów podczas zabiegów, ale także wydłuża żywotność urządzenia chroniąc układ przed przegrzaniem. Wymiana ciepła regulowana jest poprzez stały obieg wody destylowanej oraz dodatkowe chłodzenie powietrzem.
⭐️ Innowacyjność. Głowica wyposażona jest w ekran dotykowy, który umożliwia dostosowanie parametrów zabiegu: liczby impulsów, gęstości energii oraz poziomu chłodzenia w celu złagodzenia bólu.

⭐️ Specjalista może szybko dostosować ustawienia bezpośrednio podczas zabiegu! Lekka głowica wygodnie mieści się w dłoni i jest przystosowana do przeprowadzenia dużej liczby zabiegów.

⭐️ Indywidualne ustawienia zabiegów. Urządzenie posiada prosty interfejs, który łatwo obsługiwać na 12-calowym ekranie dotykowym SMART. Pozwala na dostosowanie parametrów zabiegu indywidualnie dla każdego klienta.

Trzy etapy aby przenieść Swój biznes na wyższy poziom! Ponadto w Zemits otrzymujesz nie tylko wysokiej jakości, certyfikowany sprzęt, ale także zestaw materiałów marketingowych, które pomogą Ci jak najskuteczniej wprowadzić nowe usługi do cennika.


❤️Wypełnij formularz

aby uzyskać indywidualną konsultację ❤️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości