• /
 • /

Stwórz swoją historię sukcesu w Nowym Roku: wybierz najpopularniejsze urządzenia na wyprzedaży od Zemits

Odkryj potencjał biznesu w Nowym Roku! Eksperci Zemits wiedzą, jak osiągnąć sukces i wzmocnić Twoją działalność. Idealna formuła sukcesu = Twój profesjonalizm + jakościowe, efektywne wyposażenie.
Jeśli za pierwszą część odpowiadasz Ty, to drugą bierzemy na siebie! W styczniu zorganizowaliśmy wielką wyprzedaż prawdziwych hitów Zemits! Tysiące kosmetologów na całym świecie wybierają certyfikowane urządzenia, zaprojektowane pod ciepłym słońcem Kalifornii. Dołącz do zespołu prawdziwych profesjonalistów i ruszaj - ku sukcesowi!
A dzisiaj — przygotowaliśmy dla Ciebie idealne połączenie! To 5 urządzeń, które staną się idealnym "fundamentem" dla Twojego biznesu beauty. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy profesjonalistą — ta piątka zdecydowanie przyniesie Ci zyski i poszerzy krąg klientów. Zatem zaczynajmy!

Zemits Sisley 2.0 - niezastąpione w każdym salonie!

Nie bez powodu presoterapia jest uważana za podstawową procedurę, którą można spotkać w każdym salonie kosmetologicznym. Wszystko dzięki jakościowym rezultatom i efektywności technologii. A jakie korzyści daje właśnie Sisley 2.0:

⭐️ Ulepszony system chłodzenia, który 2 razy szybciej chłodzi urządzenie po sesji zabiegowej. Zapobiega przegrzewaniu się urządzenia.
⭐️ Rozszerzona funkcjonalność. Przeprowadzaj zabieg jeszcze wygodniej, podłącz wybraną partię zabiegową, dobieraj intensywność . Sisley 2.0 ma 4 tryby ciśnienia - od 120 do 240 mmHg. Łatwy w obsłudze interfejs jest idealny zarówno do użytku domowego, jak i w gabinecie kosmetycznym.

⭐️ Możliwość indywidualnego ustawienia. Ustaw czas pompowania i program zabiegowy.

To daje możliwość dostosowania się do konkretnego problemu naszego klienta.

⭐️ Wygodny, segmentowany kombinezon uniwersalnego rozmiaru, który umożliwia przeprowadzanie zabiegów body wrappingu jednocześnie z pressoterapią.

Lokalnie pracujemy nad niedoskonałościami z Zemits CoolRestore Elegance

Jeśli technologia pressoterapii jest w Twoim salonie popularna, to połączenie jej z krioterapią przyniesie jeszcze lepsze rezultaty. Zabieg polega na lokalnym opracowywaniu złogów tłuszczowych w ciężko dostępnych miejscach tkj.: boki, brzuch, wewnętrzna część uda, dolne części ramion. Sama technologia zapewnia komfortowe, bezbolesne odchudzanie, które następuje stopniowo, nie przeciążając organizmu. Dodatkowo Zemits CoolRestore Elegance oferuje swojemu właścicielowi:

Szybki zwrot inwestycji. Średnia cena tego zabiegu w Polsce waha się w przedziale cenowym od 249 do zł - 1000 zł w zależności od liczby stref i czasu trwania sesji. Weźmy średnią cenę 600 zł. Minimalne obłożenie - 1-2 osoby. W ciągu dnia to 600 - 1000 zł, a w tygodniu roboczym - 3-5 tysięcy. Z taką dynamiką inwestycja urządzenia Zemits CoolRestore Elegance szybko się zwraca!

Kompleksowe opracowanie. Sprzęt posiada 2 głowice, którymi możemy pracować zarówno na ciele, jak i na twarzy. Dzięki czemu zapewniamy większą różnorodność zabiegową w naszym salonie.

Bezbolesność. Urządzeniem wykonujemy przyjemny masaż głowicą w wybranej strefie zabiegowej na żelu USG. Klient odczuwa jedynie przyjemny chłód. Jaki to ma efekt?

Poprawiamy lokalnie krążenie krwi na skórze, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta, lepiej odżywiona, poprawiamy koloryt skóry. Zimne temperatury korzystnie wpływają na metabolizm komórkowy, dzięki czemu szybciej pozbędziemy się zalegającej tkanki tłuszczowej z naszego ciała.

Idealna opcja, aby rozszerzyć biznes!

Zobacz recenzję na urządzenia

Zemits Coolrestore Elegance

Protokoły anti-age: Verstand Pro czy Zemits Friolift?

Wybieramy oba! Urządzenia doskonale się uzupełniają. Verstand Pro to model 6 w 1, który może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonego specjalistę.
Oprócz sonoforezy i peelingu kawitacyjnego, elektroporacji, mikrodermabrazji diamentowej model łączy również terapię mikroprądami lub lifting RF. To jedyny nasz kombajn z taką funkcjonalnością.

Natomiast Zemits Friolift będzie wisienką na torcie tego zestawu - przed kontrastowym odmładzaniem nie oprze się nawet najbardziej wymagający klient! Innowacyjna metoda Cryo RF zapewnia lifting skóry bez zmniejszania objętości oraz modelowanie i odmładzanie skóry.
Połączyliśmy w jednym protokole zabieg radiofrekwencji z krioterapią, co pozwala uruchomić znacznie skuteczniejsze procesy odnowy.

Czego można się spodziewać po serii zabiegów:

 • Likwidacja podwójnego podbródka i wymodelowanie owalu twarzy
 • Ujędrnienie i napięcie skóry
 • Poprawa struktury i elastyczności skóry
 • Zmniejszenie obrzęków i poprawa przepływu limfy
 • Spłycenie zmarszczek wokół oczu i ust
 • Wymodelowanie linii żuchwy
 • Odmłodzenie dekoltu i szyi
 • Odmłodzenie skóry dłoni
 • Zmniejszenie ilości rozszerzonych ujść gruczołów łojowych i redukcja ilości wydzielanego sebum

Czy zamówiłeś już laser diodowy Adonyss DioPulse?

Dla nas synonimem słowa " laser diodowy" jest słowo "sukces". Nie bez powodu depilacja laserowa weszła do TOP 5 najpopularniejszych kosmetycznych zabiegów aparaturowych. To skuteczny, długotrwały efekt usunięcia owłosienia.

Jakie zalety ma Adonyss DioPulse:
 • Liczba impulsów - do 30 milionów! To więcej niż jakikolwiek konkurencyjny sprzęt na rynku. Przez ponad 5 lat to urządzenie będzie obsługiwało Twoich klientów.
 • Uniwersalny laser, który pracuje ze wszystkimi fototypami skóry według Fitzpatricka.
 • Ma komfortowy interfejs i elastyczny ekran, który można obrócić w wygodnym dla Ciebie kierunku.
 • Nie zapominajmy o systemie chłodzenia Sapphire, który reguluje temperaturę rządzenia i zapewnia komfort i bezbolesność zabiegu dla klientów

W zestawie urządzenia znajduje się lekka głowica, która zapewnia maksymalną kontrolę i precyzję zabiegu.

Postaw na darmowy pokaz urządzeń Zemits ❤️‍‍

To korzystna okazja nie tylko do oceny sprzętu, ale także do rozmowy z naszym certyfikowanym kosmetologiem, który ma odpowiedzi na wszystkie aktualne pytania:
❓ Jaki jest okres gwarancji?
❓ Jak nauczyć się obsługi tego urządzenia?
❓ Jaka jest certyfikacja sprzętu?
❓ Czy wybrane urządzenie jest odpowiednie dla Twojego biznesu?

Przypominamy, że do 31 stycznia możesz odebrać swój rabat i wzmocnić swój biznes. Kliknij link, aby już teraz zamówić Specjalną Ofertę!

⭐️ Wypełnij formularz i odwiedź nas! ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości