• /
  • /

Ewolucja technologii przeciwdziałających starzeniu się: system kontrastu ciepła i zimna

Zabiegi radiofrekwencji (RF) na twarz udowodniono skuteczność w radzeniu sobie z różnymi problemami kosmetycznymi, takimi jak zmarszczki, drobne linie, obwisła skóra i utrata objętości twarzy.

Jednym z głównych sposobów działania zabiegów RF jest stymulowanie produkcji kolagenu w skórze. Kolagen to białko, które zapewnia strukturę i podparcie skórze, ale jego produkcja naturalnie maleje wraz z wiekiem. Poprzez podgrzewanie skóry energią RF, zabieg może pobudzić wzrost nowych włókien kolagenowych, co pomaga poprawić jędrność, elastyczność i ogólny wygląd skóry.
Zabiegi RF mogą również być stosowane w celu działania na konkretne obszary twarzy, takie jak czoło, policzki i szyja. Na przykład, zabieg RF na czoło może pomóc zmniejszyć widoczność zmarszczek na czole, podczas gdy zabieg na policzki może pomóc w ujędrnieniu i uniesieniu obwisłej skóry.
Oprócz tych korzyści, zabiegi RF na twarz zazwyczaj są nieinwazyjne i nie wymagają długotrwałej rekonwalescencji, co czyni je wygodną opcją dla osób, które chcą poprawić wygląd skóry bez konieczności poddawania się operacji.

Połączenie protokołów

W ostatnich latach głównym trendem w technologii RF jest łączenie jej z innymi zabiegami estetycznymi w jednym urządzeniu. Branża estetyczna staje się coraz bardziej holistyczna i rośnie zainteresowanie łączeniem radiofrekwencji z terapią kriogeniczną (zimnem).

Nasza skóra traci elastyczność i jędrność wraz z wiekiem, co prowadzi do powstawania zmarszczek i drobnych linii. Jednak dzięki krioterapii i radiofrekwencji możemy odwrócić te oznaki starzenia i osiągnąć młodszy i promienny wygląd.
Krioterapia polega na ekspozycji skóry na bardzo niskie temperatury, co wywołuje naturalną reakcję gojenia się organizmu. Pomaga to poprawić krążenie, zmniejszyć stan zapalny i stymulować produkcję kolagenu. Kolagen to ważne białko, które zapewnia strukturę i podparcie skórze, a wraz z wiekiem nasze ciało produkuje go coraz mniej. Poprzez stymulowanie produkcji kolagenu za pomocą krioterapii, możemy zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz poprawić ogólną strukturę i tonizację skóry.
Z kolei radiofrekwencja używa energii o wysokiej częstotliwości do podgrzewania głębszych warstw skóry. To stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co pomaga ujędrnić skórę. Radiofrekwencja może również pomóc w zmniejszeniu widoczności cellulitu i wymodelowaniu sylwetki.
Kiedy te dwie technologie są łączone, wyniki są naprawdę imponujące.
Krioterapia przygotowuje skórę do radiofrekwencji, zwiększając krążenie i stymulując produkcję kolagenu. Następnie radiofrekwencja przejmuje kontrolę, ujędrniające skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek i drobnych linii oraz poprawiając strukturę i tonizację skóry.

Ten połączony zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga czasu rekonwalescencji, co czyni go doskonałą opcją dla zabieganych osób, które chcą zachować młody i promienny wygląd. Wyniki zazwyczaj są widoczne już po jednym zabiegu, ale zaleca się serię zabiegów dla uzyskania optymalnych efektów.

Przedstawiamy system kontrastu - Zemits Friolift

Na podstawie doświadczenia w stosowaniu najlepszych praktyk odnowy, eksperci Zemits opracowali system odnowy skóry z kontrastem - Zemits Friolift. Jest to jedyny holistyczny protokół odnowy, który nie wymaga wstrzyknięć ani operacji. Dzięki temu klienci mogą dostrzec widoczną odmłodzenie i konturowanie twarzy po pierwszym zabiegu FrioLift. Pakiet sesji zapewnia długotrwałe efekty i znaczącą poprawę ogólnego stanu skóry. Friolift to unikalna, innowacyjna technologia na rynku, stworzona na życzenie wiodących ekspertów branży piękności. Jest to technologia, która nie ma sobie równych pod względem absolutnego bezpieczeństwa i skuteczności!

Technologia Zemits FrioLift pozwala osiągnąć dwa główne cele nowoczesnej estetyki:

⭐️ Ujędrnienie skóry oraz konturowanie twarzy.
⭐️ Redukcja miejscowego nagromadzenia tłuszczu przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry.

Jedno, innowacyjne urządzenie może osiągnąć dwa istotne, ale różne cele przy użyciu unikalnych protokołów zabiegowych.

Unikalny protokół odnowy skóry z kontrastem

System kontrastu kriotermalnego został zaprojektowany w celu:
  • Ujędrnienia i odnowienia skóry
  • Konturowania twarzy
  • Redukcji podwójnego podbródka
  • Poprawy tekstury skóry
  • Redukcji miejscowego nagromadzenia tłuszczu na ciele
Zespół najlepszych praktyków medycznych w Zemits opracował unikalny protokół ujędrniania skóry z kontrastem oparty na synergii technologii RF i krioterapii.

⭐️ Krok 1: Początkowa stymulacja kolagenu za pomocą radiofrekwencji.
Intensywne podgrzewanie termiczne za pomocą RF inicjuje łańcuch neokolagenazy i rozpoczyna proces odnowy skóry.

⭐️ Krok 2: Kriotermalny szok.
Po podgrzaniu warstwy skóry właściwej stosuje się krioterapię, aby wywołać efekt "szoku" termicznego. Wyjątkowo niska temperatura krioterapeutycznego aplikatora zapewnia 100% holistycznego i bezpiecznego schładzania skóry. Ten krok tworzy drastyczny, dramatyczny kontrast od głęboko-gorących warunków do bardzo-zimnych warunków. Pomaga to osiągnąć wyniki ujędrnienia skóry 3 razy lepsze.

⭐️ Krok 3: Intensywna odnowa skóry za pomocą radiofrekwencji.
Ostatni krok termicznego kontrastu wywołuje gwałtowne zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Daje to wyjątkowe i długotrwałe efekty konturowania twarzy.

⭐️ Wypełnij formularz, aby otrzymać indywidualną konsultację ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości