• /
  • /

Jak zaczął się rok 2023: nowości dla Twojej firmy

Sezon wiosenny tuż tuż, a to oznacza, że czas na zimowe podsumowanie.
I mamy Ci coś do powiedzenia, bo tylko w ciągu ostatnich 2 miesięcy otrzymaliśmy trzy nowe urządzenia.
Dlatego dziś przegląd naszych nowości, które rozwiną Twój biznes. Zacznijmy!

Zemits Endoluxx Pro: nowy poziom zabiegów z zakresu modelowania

Minął mniej niż rok, odkąd po raz pierwszy poznaliście Zemits Endoluxx, a my już dokonaliśmy znacznych zmian. Zemits Endoluxx Pro to model, w którym zakochaliśmy się od pierwszego spojrzenia - przewidujemy, że będzie to nasz bestseller w 2023 roku.

⭐️ Funkcjonalny. Posiada 4 wymienne rolki do dużej głowicy, które są wykonane z różnych materiałów do pracy na różnych obszarach.

  • Rolka silikonowa - idealnie nadaje się do drenażu limfatycznego.
  • Rolka metalowa - zapewnia głęboki masaż tkanek.
  • Rolka spiralna - jest stosowana w celu poprawy napięcia skóry.
  • Miękka rolka silikonowa - jest stosowana do zabiegów antycellulitowych.

⭐️ Skuteczny. Dwie głowice, które są stosowane na wszystkich obszarach problemowych. Jest to silny zabieg modelujący, liftingujący i drenujący.

⭐️ Nowoczesny. Nowa obudowa będzie wizytówką salonu. Po prostu nie może być niewidoczny i przyciąga wzrok każdego!

⭐️ Innowacyjny. Urządzenie jest sterowane przez przyjazny dla użytkownika interfejs z ekranem dotykowym.

Gorąca nowość dla rozwoju jakości usług Twojego gabinetu!

Adonyss CarbonFrax laser CO2 nowej generacji

Kolejną nowością, która otworzy przed Tobą świat kosmetologii laserowej jest Adonyss CarbonFrax. Jest to najnowszej generacji laser frakcyjny, który został wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje i tryby dla uzyskania najbardziej skutecznych i wysokiej jakości efektów.

Dlaczego? Ponieważ sprawdza się przy ogromnej liczbie problemów estetycznych, a mianowicie : rozszerzonych porach, nierównej strukturze, trądziku pospolitym, bliznach, rozstępach, przebarwieniach, zmianach wiekowych i mimicznych, zmarszczkach oraz zmianach skórnych.
Dlaczego urządzenie jest tak skuteczne? Specjalne filtry dzielą główną skoncentrowaną wiązkę na frakcje, co rozszerza zakres działania i zmniejsza intensywność. Laser uszkadza wybrany obszar skóry, uruchamiając procesy odnowy i produkcji nowych włókien kolagenowych.

CarbonFrax posiada 7 kształtów skupienia wiązki, 3 tryby skanowania i 5 wymiennych aplikatorów, które pozwalają na leczenie szerokiego zakresu problemów estetycznych: od blizn i rozstępów po odmładzanie pochwy.
Dlaczego CarbonFrax jest wybierany przez lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów? Ze względu na jego funkcjonalność, bezpieczeństwo i bardzo dobre efekty, 85% klientów wraca na drugi zabieg po pierwszej sesji. I wierzymy, że jest to główne potwierdzenie jakości naszych urządzeń.

Innowacyjna technologia 2023 Zemits FryoLift

I ostatnia nowość, ale nie mniej ważna, to Zemits FrioLift. Jest to kriotermiczny, kontrastowy system odmładzający, który kompleksowo działa na zmiany związane z wiekiem: poprawia napięcie, ujędrnia skórę, usuwa podwójny podbródek oraz spłyca zmarszczki mimiczne i związane z wiekiem.

Zemits FrioLift działa nie tylko na twarz, ale również rozwiązuje problemy estetyczne szyi, podbródka, dekoltu oraz ramion.

To urządzenie opiera się na synergii fal radiowych i krioterapii, którego protokół jest bardziej wydajny i zapewnia efekty już od pierwszych sesji. Jest to skuteczne połączenie, które wzmocni Twoją działalność i rozszerzy zakres usług.

Zemits CrystalFrax PRO

Technologia RF frakcyjnego, kompleksowo sprawdza się w przypadku zmian skórnych związanych z wiekiem. Przywraca napięcie i elastyczność skóry, redukuje rozstępy. Technologia radiofrekwencji bezigłowej jest skuteczniejszą i bezpieczniejszą alternatywą dla radiofrekwencji mikroigłowej, ponieważ zabieg jest całkowicie nieinwazyjny.

Zemits CrystalFrax Pro to nieinwazyjna technologia RF, która pomaga napinać i tonizować skórę. Dzięki pełnej regulacji ustawień Zemits CrystalFrax Pro może być stosowany do precyzyjnych zabiegów odmładzających skórę twarzy i ciała. Zemits CrystalFrax RF rozprowadza energię RF przez liczne nieinwazyjne metalowe nanoelektrody, zwiększając miejscowe krążenie krwi.

Zapraszamy na darmowy pokaz naszych nowych urządzeń

A żeby upewnić się o ich funkcjonalności i skuteczności na własnym doświadczeniu, zapraszamy na darmowy pokaz. Jest to świetna okazja, aby porozmawiać z kosmetologami Zemits, zadać wszystkie pytania i ocenić efekty zabiegu na sobie lub swojej modelce.


⭐️ Wypełnij formularz, aby ustalić termin wizyty w naszym showroomie ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości