• /
  • /

Dlaczego kombajn kosmetyczny może pomóc wzmocnić Twój biznes?

Jak przyciągnąć nowych klientów? Jak poprawić efektywność pracy i uzyskać największe zyski?

Nasza odpowiedź to bez wątpienia kombajn kosmetyczny. Dziś opowiemy o zaletach takiego sprzętu na konkretnych przykładach. Zacznijmy!

Rozszerzenie cennika dzięki Zemits Verstand

Pierwszą zaletę rozważymy w oparciu o nasz bestsellerowy Zemits Verstand, ponieważ łączy on w jednym urządzeniu 8 technologii kosmetycznych, które umożliwiają zarówno stworzenie cennika od podstaw (co jest korzystne dla początkujących kosmetologów), jak i znaczne rozszerzenie istniejącej listy usług doświadczonego kosmetologa.

Dzięki temu kombajnowi nie ma potrzeby stosowania wielu urządzeń jednofunkcyjnych przeznaczonych osobno do twarzy i ciała. Dzięki wymiennym końcówkom o różnych średnicach i przeznaczeniu, tym samym urządzeniem można z powodzeniem poddawać zabiegom zarówno duże obszary, takie jak plecy czy uda, jak i delikatne, takie jak szyja, dekolt czy okolice oczu. Zgodzisz się, że to ogromna zaleta - podczas jednego zabiegu możesz poddać zabiegowi każdą partię ciała.
Nasz Zemits Verstand łączy:
  • Lifting RF.
  • Mikrodermabrazję diamentową.
  • Mezoterapię bezigłową.
  • Elektroporację okolic oczu.
  • Peeling kawitacyjny.
  • Terapię podciśnieniową.
  • Mezoterapię tlenową.
  • Krioterapię.

Kompaktowy i ergonomiczny Zemits Verstand HD

Zemits Verstand HD to jakby osiem urządzeń jednofunkcyjnych, ale połączonych w jeden korpus. Jest łatwy w transporcie i nie zajmuje wiele miejsca w bagażu lub w gabinecie kosmetycznym. Oczywiście osiem urządzeń jest nie tylko trudne do umieszczenia w ograniczonej przestrzeni, ale także znacznie trudniejsze do złożenia i przeniesienia.

Konstrukcja tych wielofunkcyjnych modeli została opracowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną łatwość użycia wszystkich jego głowic w dowolnym połączeniu. Niezależnie od tego, jaki protokół zabiegowy wybierzesz, praca na kombajnie będzie wygodniejsza niż na urządzeniach jednofunkcyjnych. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że specjalista nie musi wcześniej wyjmować z szafki kilku różnych urządzeń. Wszystko co potrzebne jest zawsze pod ręką. Kolejną zaletą jest to, że głowice oraz ich kształt/rozmiar w urządzeniu Zemits Verstand HD zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić pracę specjalisty.

Kompleksowe protokoły zabiegowe dzięki Zemits Verstand Pro

Kolejna zaleta, która pozwala zwiększyć zyski, a tym samym ustabilizować działalność. Dzięki połączeniu od 2 do 8 technologii, specjalista może przeprowadzać kompleksowe protokoły za pomocą tylko jednego urządzenia.

Zemits Verstand Pro to kombajn kosmetyczny z akcentem na zabiegi anti-age. Połączyliśmy w nim 6 technologii, w tym terapię mikroprądami i lifting RF, czyli dwie z trzech najlepszych technologii odmładzających. Z jego pomocą można zaoferować klientom kompleksowe zabiegi anti-age. Może to być mikrodermabrazja diamentowa + lifting RF + wprowadzenie substancji aktywnych do głębokiego nawilżenia skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej. Zapewnisz również kompleksowe protokoły zabiegowe dla skóry problematycznej, suchej, odwodnionej oraz z przebarwieniami.

Należy zaznaczyć, że urządzenia posiadają zarówno gotowe protokoły zabiegowe, które są odpowiednie dla większości klientów, jak i możliwość indywidualnego dostosowania do potrzeb klienta. Oznacza to, że moc, rodzaj oddziaływania oraz czas trwania zabiegu może być dostosowany do każdego klienta, nawet w przypadku osób o skórze problematycznej lub bardzo wrażliwej.

Przewaga konkurencyjna i szybki zwrot z inwestycji dzięki Zemits Eau Sante

Wysoka jakość, certyfikowane urządzenia są przez wszystkich klientów kojarzone ze skutecznością i niezawodnością. W końcu model znanej marki jest znacznie bardziej godny zaufania niż tanie urządzenie niewiadomej marki. Stylowy design, zachwycająca funkcjonalność, wysoka skuteczność i najnowszej generacji zabiegi - to wszystko pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Zemits Eau Sante to opłacalna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. W końcu model wielofunkcyjny ma niższą cenę niż sześć urządzeń jednofunkcyjnych. Wynika to zarówno z kosztów marketingowych, jak i produkcyjnych. Dlatego zwrot takiej inwestycji jest znacznie szybszy, biorąc pod uwagę czynniki, które wymieniliśmy powyżej.

Ponadto rozwój i produkcja urządzeń kosmetycznych trwa od dziesięcioleci. Producenci stale je modernizują, poprawiając wydajność technik, niezawodność i komfort użytkowania urządzeń. Konkurencja na rynku urządzeń kosmetycznych jest dość duża, dlatego każdy nowy model uwzględnia niedociągnięcia nie tylko starych urządzeń tego samego producenta, ale także rosnące wymagania wobec sprzętu w całej niszy rynkowej.

Przypominamy, że mamy dla Was cennik promocyjny, dzięki któremu możecie kupić urządzenia z gorącymi rabatami


⭐️ Kup swój ulubiony model tu i teraz ⭐️


Otrzymuj GORĄCE OFERTY zostawiając zgłoszenie

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości