• /
  • /

Kombajn kosmetyczny - który wybrać?

Jakie są drogi do sukcesu w branży beauty? Ktoś pomyśli, że najważniejsze są umiejętności kosmetologa, które pomagają prawidłowo zdiagnozować problemy skórne klienta, a ktoś przeciwnie, że najważniejszy jest profesjonalny sprzęt, który zapewnia wysoki poziom zabiegów.

W tej sytuacji nie ma jednego poprawnego punktu widzenia. W końcu zarówno wiedza, jak i wysokiej jakości urządzenia w równym stopniu przyczyniają się do rozwoju w dziedzinie kosmetologii. Jeśli wiedzę zdobywa się samodzielnie, doświadczenia nabiera się z czasem, to w każdej chwili można zaopatrzyć się w sprzęt sprawdzonej marki.
Ale z wyborem modelu spośród wielu marek i producentów też mogą być duże problemy. Tutaj trzeba jednocześnie ocenić wiele czynników, które pomogą zdobyć szerokie grono zadowolonych klientów: skuteczność, aktualność, funkcjonalność, dodatkowe bonusy.

Wcześniej kosmetolodzy wybierali tylko wśród urządzeń jednofunkcyjnych, nie było innej opcji, ale teraz tych urządzeń mamy tyle, że nie wiedzą, które wybrać. Istnieje osobna kategoria sprzętu, która sprawia, że serca specjalistów w branży beauty zaczynają bić szybciej. Są to kombajny kosmetyczne. Dziś porozmawiamy właśnie o nich: ich zaletach i kryteriach udanego wyboru. Jak znaleźć ten "diament"? Opiszemy to w dzisiejszym artykule.

Zalety kombajnu kosmetycznego

Dlaczego kombajny kosmetyczne są tak atrakcyjne?

⭐️ Do 8 technologii w jednym urządzeniu — to złożone protokoły ze 100% skutecznością. Dzięki temu nie tylko zwiększają się średnie zyski salonu, ale także możliwe jest dobranie indywidualnej pielęgnacji i podejścia do każdego klienta. Na przykład Zemits Verstand to osiem metod pielęgnacji, oczyszczania i odmładzania. Nie bez powodu ten model jest uznawany za podstawowy, bo na jego podstawie można stworzyć cennik od samego zera.

⭐️ Uniwersalność. Marzysz o tym, by mieć szerokie grono klientów i skutecznie rozwiązywać ich problemy estetyczne? Kombajn kosmetyczny nadaje się do pracy z każdym rodzajem skóry.Grupa docelowa kombajnów kosmetycznych jest znacznie szersza niż w przypadku wąsko ukierunkowanych urządzeń.

⭐️ Takie modele łączą w sobie najbardziej innowacyjne techniki, które są skuteczne i popularne. Oznacza to, że zapisy będą przez cały rok, a urządzenie nie będzie stało bezczynnie.

⭐️ Oszczędność miejsca. Wyobraź sobie ile miejsca zajmuje 8 urządzeń jednofunkcyjnych. A teraz są one wszystkie w jednym urządzeniu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, nawet dla małych salonów kosmetycznych.

⭐️ Ergonomia. Teraz nie ma potrzeby gubić się w głowicach i końcówkach, wszystko jest pod ręką, kompaktowe i wygodne.

Wybierając kombajn kosmetyczny

Zdecydowałeś/łaś się na zakup kombajnu kosmetycznego do swojej firmy? Sprawa dopiero się zaczęła, masz trudny wybór. W końcu na rynku kosmetycznym jest bardzo wiele producentów i urządzeń o różnej funkcjonalności. Jak jednak wybrać naprawdę wysokiej jakości urządzenie? Oto lista tych cech w markach, które naszym zdaniem wskazują na jakość i bezpieczeństwo przyszłego zakupu.

❤️ Dostępność biura i showroomu. Polecamy przede wszystkim zwrócić uwagę na marki, które mają swoje fizyczne biura i showroom. Zawsze można przyjść, sprawdzić sprzęt, ocenić pośrednie efekty zabiegu na sobie lub modelce. Ponadto można porozmawiać z kosmetologami firmy, aby zrozumieć, czy potrzebujesz tego modelu lub zupełnie innego. W showroomie zwróć uwagę na ilość dostępnych urządzeń, dostępność gabinetu zabiegowego lub sal — im więcej tym lepiej.

❤️ Pokaz sprzętu. Druga porada jest związana z pierwszą. Jeśli jest showroom lub biuro, to teoretycznie powinna być możliwość skorzystania z pokazu. Jeśli firma jest pewna swoich urządzeń, pewna efektu, to zawsze jest gotowa poświęcić czas na pokazy. Wszystko powinno być jak najbardziej dostępne i przejrzyste. Profesjonalny kosmetolog powinien zrobić prezentację, opowiedzieć o wszystkich niuansach oraz pokazać pośrednie efekty.
❤️ Centrum serwisowe i warunki naprawy. Ważnym czynnikiem dobrej marki jest współpraca z dużymi centrami serwisowymi. Im większa marka, tym lepiej wszystko jest zorganizowane w tym kierunku. Wszystko się psuje, od Mercedesa po Iphone'a, i trzeba też o tym myśleć.

❤️ Zwróć uwagę na własnych inżynierów w firmie, czyli certyfikowanych przedstawicieli, którzy potrafią szybko i sprawnie naprawić urządzenie. Małe firmy nie są przygotowane na poważną awarię często zamawiają części w fabrykach. Oznacza to, że klient będzie musiał długo czekać i odpowiednio, będzie tracił pieniądze. Polecam zwrócić uwagę na firmy, które podczas naprawy lub konserwacji sprzętu dają urządzenie zastępcze.

❤️ Opinie i informacje o marce w sieci. Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze sprzętu jest dostępność opinii. Łatwo je znaleźć na portalach społecznościowych i na stronie internetowej marki - z reguły zamieszczają linki do opinii i efektów.
Cieszymy się, gdy nasza rodzina jest uzupełniana o nowych profesjonalistów, dlatego zapraszamy na darmowy pokaz. Nasz showroom uprzejmie otwiera swoje drzwi dla odwiedzających, a dziesiątki urządzeń czekają na Ciebie! Przekonaj się o skuteczności i jakości sprzętu w praktyce.

Wypełnij formularz,

aby zapisać się na DARMOWY POKAZ SPRZĘTU:

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Mamy dla Ciebie coś innego