• /
  • /

Jak wybrać profesjonalne linie do pielęgnacji skóry dla Twojego spa

Posiadanie solidnej grupy lojalnych klientów to klucz do sukcesu każdego salonu kosmetycznego. Aby osiągnąć ten cel, musisz stworzyć niezapomniane i spersonalizowane doświadczenie dla każdego odwiedzającego.
Chociaż rozwinięcie starannie opracowanego zestawu zabiegów i spokojnej atmosfery może pomóc, kluczowe znaczenie ma efekt końcowy. Jeśli klienci są zadowoleni z efektów, będą wracać.
Profesjonalni kosmetolodzy posiadają odpowiednie szkolenie i doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów, ale efekt końcowy zależy przede wszystkim od samych produktów. Dlatego wybieraj profesjonalne linie do pielęgnacji skóry, które pasują do Twojego salonu kosmetycznego i zapewniają skuteczne i niezawodne rezultaty.

Sześć kluczowych cech

Wybór odpowiednich produktów do pielęgnacji skóry może być trudny dla każdego, a zwłaszcza dla specjalistów spa, których klienci polegają na podejmowaniu dla nich informowanych decyzji. Oto sześć kluczowych cech, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze linii do pielęgnacji skóry:

⭐️ Naturalne składniki. Skuteczność produktu zależy od składników, które go tworzą. Wybieraj linie kosmetyczne, które używają bezpiecznych, naturalnych składników, bez syntetycznych dodatków.

⭐️ Udowodniona skuteczność. Jedno to twierdzenia producenta na temat swoich produktów, a drugie to ich udowodnienie. Szukaj referencji od innych specjalistów, odwiedzaj profesjonalne targi i przeprowadzaj badania w odpowiednich publikacjach.

⭐️ Dopasowanie. Masz klientów o różnych rodzajach skóry i różnych problemach, dlatego potrzebujesz linii produktów, która spełni te wszystkie potrzeby. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę, czy możesz używać tych produktów z profesjonalnymi urządzeniami.
⭐️ Aktualność. Trendy przychodzą i odchodzą, ale wybieranie linii do pielęgnacji skóry, która jest na bieżąco z nowinkami w branży, jest niezwykle istotne. Przyjrzyj się rodzajom skóry i problemom, które możesz rozwiązać, oraz przekonaniom i zasadom Twoich klientów.

⭐️ Opcje domowej pielęgnacji. Wybierając linię do pielęgnacji skóry, zależy Ci na marce, która oferuje wysokiej jakości profesjonalne produkty do zabiegów oraz produkty, których klienci mogą używać w domu, aby osiągnąć lepsze rezultaty. Przykładem są maseczki Zemits Silkentox do stosowania raz w tygodniu lub Zemits LumiosClear do codziennego oczyszczania.

⭐️ Koszt materiałów eksploatacyjnych. Ceny produktów mają wpływ na zyski z każdego zabiegu. Kosmetyki Zemits mają bardzo skoncentrowane formuły, więc potrzebujesz ich niewiele na każdą sesję, co zwiększa Twoje zyski.

Korzyści z profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry Zemits

Kosmetyki Zemits zostały stworzone z myślą o protokołach estetycznych, opierających się na czterech głównych zasadach.

Bezpieczeństwo zabiegu

Nasze technologie opierają się na działaniu impulsów elektrycznych, ultradźwiękowych i radiowych w głębszych warstwach skóry.
⭐️ Skuteczność. Kompleks składników aktywnych wnika w komórki dzięki zastosowaniu odpowiednich technik.
⭐️ Przygotowanie do zabiegu. Przed każdym zabiegiem skóra musi być odpowiednio przygotowana, aby osiągnąć najlepszy efekt.

⭐️ Zakończenie protokołu. Ostatni etap pielęgnacji, kiedy skóra wymaga nawilżenia lub zwężenia porów.

Stworzone specjalnie dla profesjonalnych protokołów

Usunięcie makijażu i oczyszczenie skóry przed zabiegiem na twarz jest niezwykle istotne. Najpierw oczyść skórę klienta delikatną pianką do oczyszczania Zemits Lumios Clear, która nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, a następnie przywróć równowagę pH za pomocą toniku Zemits Joyfil. Zawiera on naturalne składniki, które łagodzą i oczyszczają skórę, takie jak wierzba, ekstrakty z pestek dyni, oczaru wirginijskiego, kelpu i orzecha czarnego.
❤️ Rozjaśniające serum hydropeelingowe Zemits HydroClear dogłębnie oczyszcza i zmiękcza skórę, skutecznie usuwając warstwę rogowa i sebum z porów. Wzmacniające skórę naturalne składniki zawarte w roztworze hydropeelingowym Zemits HydroClear mają działanie liftingujące i eliminują pojawianie się drobnych zmarszczek. Zemits HydroClear nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

❤️ Zemits SalicPure to wielofunkcyjne serum do pielęgnacji skóry tłustej i problematycznej. Doskonałe połączenie kwasu salicylowego i wierzby delikatnie złuszcza skórę, zapobiegając powstawaniu zanieczyszczeń. W rezultacie skóra pozostaje widocznie promienna i nawilżona. Potężne składniki zawarte w roztworze hydropeelingowym SalicPure wzmacniają, łagodzą i redukują stan zapalny. Idealne dla skóry tłustej i problematycznej.

❤️ Serum Zemits Oxytight do infuzji tlenowych to silne połączenie peptydów i kwasu hialuronowego, które zwalcza zmarszczki, intensywnie nawilża skórę i poprawia jej elastyczność. Zemits Oxytight nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Rozjaśnia i odmładza skórę, pozostawiając ją promienną po zabiegu.
Na zakończenie każdego zabiegu zalecamy nałożenie maseczki lub kremu. Regenerująca maseczka algową Zemits Q-Refresh przywraca poziom nawilżenia komórek, wzmacnia i napina skórę. Doskonała dla skóry suchej, podrażnionej lub wrażliwej, idealne zakończenie zabiegu na twarz.

Formuła została opracowana z aktywnymi składnikami, aby stworzyć równowagę dla zaawansowanej pielęgnacji skóry twarzy. Zemits Silkentox to detoksykująca maska na bazie błękitnej glinki. Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry.

I na koniec, a najważniejsze, linia kosmetyków Zemits jest przyjazna dla budżetu. Produkty profesjonalne są wyprodukowane z wysokim stężeniem aktywnych składników i działają bardziej ekonomicznie, ponieważ nie trzeba używać ich dużo.

Przypominamy, że mamy dla Was cennik promocyjny, dzięki któremu możecie kupić urządzenia z gorącymi rabatami


⭐️ Kup swój ulubiony model tu i teraz ⭐️


Otrzymuj GORĄCE OFERTY zostawiając zgłoszenie

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości