• /
  • /

Innowacyjna technologia HydroDiamond - plusy zarówno dla kosmetologa, jak i klienta.

Wielu kosmetologów na całym świecie już zachwyca się tą nową technologią oczyszczania twarzy... HydroDiamond -staje się ona ulubieńcem zabiegowców!
Ta unikalna technologia to kombinacja najlepszych cech hydropeelingu i mikrodermabrazji. Połączyliśmy je razem, tworząc nową technologię, która ma tylko zalety.
Dziś przygotowaliśmy prawdziwy mini-przewodnik tej nowości w świecie kosmetologii! Opowiemy o efektach, szczegółach zabiegowych, zasadzie działania i wyposażeniu. No i oczywiście, dlaczego kosmetolodzy zachwycają się tą procedurą. Zaczynajmy!

HydroDiamond: zasada działania

Rozważmy najpierw standardowy protokół procedury hydrodermabrazji. W "klasyce" urządzeń do hydropeelingu wbudowanych jest kilka pojemników, przez które krąży hydropeeling: z jednej jest on podawany na skórę, z drugiej - wraca wraz z zanieczyszczeniami i martwymi komórkami do pojemnika na odpady.

Do zabiegu potrzebne jest serum - około 40 ml na jednego klienta. Dlatego procedura ma wysokie koszty zużycia. Czasami, w celu oszczędności, niektórzy kosmetolodzy rozcieńczają hydropeelingi z wodą, przez co efekt jest znacznie zmniejszony.

Jeśli chodzi o cechy standardowej mikrodermabrazji diamentowej - to oczyszczanie skóry końcówką z nasypem diamentowym . Proces odbywa się na suchej skórze, dlatego może być dość agresywny dla wrażliwej/wiotkiej skóry. Poza tym w procedurze brakuje etapu przygotowawczego, który zmiękcza warstwę rogową, co również wpływa na ogólny wynik.
W protokole zabiegu HydroDiamond
zmieniliśmy od razu kilka rzeczy:
Teraz hydropeeling nie jest wlewany do pojemnika, ale nakładany bezpośrednio na skórę twarzy. Polecamy używanie hydropeelingów przyjaznych dla skóry, na przykład HydraAster, HydroClear, SalicPure, które pracują ze skórą, nie wysuszając jej.
Przy lokalnym nakładaniu serum, następuje długotrwały kontakt produktu ze skórą. W przeciwieństwie do standardowego protokołu, gdzie serum kontaktuje się ze skórą tylko przez kilka sekund, wybieramy długotrwałą interakcję.

Oznacza to, że kosmetolog nakłada serum przed zabiegiem aparaturowym, aby wszystkie aktywne składniki mogły odpowiednio oddziaływać na wszystkie warstwy skóry i wnikać głęboko. Ponadto serum ma działanie chemicznego peelingu, zmiękcza górną warstwę martwych komórek i czyni proces jeszcze bardziej efektywnym.
Więcej informacji
Oszczędność preparatu. Dla standardowego protokołu hydrodermabrazji zużycie hydropeelingu jest większe. Zaoszczędź w rozsądny sposób na preparacie - nie poprzez rozcieńczanie go, a mniejszą podaż - ponieważ do procedury oczyszczania HydroDiamond potrzebne jest tylko 5 ml hydropeelingu, które kosmetolog nakłada pędzlem na twarz.
Użyj 20 razy mniej serum - HydroDiamond pomaga zarządzać wydatkami i zarabiać więcej.

Unikalne końcówki HydroDiamond

Na tym różnice technologii się nie kończą. Do urządzeń Zemits Verstand HD i Zemits Dermeluxx dodaliśmy innowacyjne końcówki z podwójnym nasypem diamentowym . Są to unikalne końcówki, w których zmniejszyliśmy średnicę działania próżni pięciokrotnie. Dzięki temu działają delikatniej, pozwalając na przeprowadzenie procedury na wrażliwych obszarach skóry.
Poprzez zmniejszenie wpływu próżni, zwiększyliśmy ilość nasypu diamentowego . Tak kosmetolog skutecznie usuwa warstwę rogową, a jednocześnie nie uszkadza głęboko skóry. Ponadto, dzięki wcześniejszemu nałożeniu hydropeelingu, przyczepność końcówki do skóry wzrasta - a to zwiększa efektywność procesu.
Kosmetologom dostępne są końcówki o różnej gradacji: 100, 150 i 200. Najbardziej intensywna to 100, za jej pomocą można przeprowadzać zabiegi na ciele, nie tylko na twarzy. 150 - średniej intensywności i 200 - najdelikatniejsza.

Do urządzeń w zestawie dołączamy również końcówki plastikowe. Idealne dla klientów z wrażliwą skórą, dla których końcówka ścierna będzie zbyt intensywna. Rzeźbione końcówki pełnią funkcję eksfoliacji, usuwają zanieczyszczenia i rogową warstwę komórek.

HydroDiamond podbija serca

Nie bez powodu nazwaliśmy ją nowym słowem w metodach aparaturowych, ponieważ procedura pomaga skutecznie i delikatnie oczyścić skórę, że już stała się hitem w USA. Rozszerzone wyposażenie, udoskonalony protokół, zwiększona efektywność - to jest właśnie oczyszczanie HydroDiamond.
Aby ocenić możliwości i zapoznać się ze wszystkimi funkcjami Verstand HD i Dermeluxx, zapraszamy na bezpłatny, darmowy pokaz. Może mieć on dwie formy: stacjonarnie w naszym showroomie oraz online wirtualnej demonstracji. W obu formatach rozmawiasz z certyfikowanym kosmetologiem Zemits. Pokaz internetowy - to nowy format zapoznawania się z urządzeniem prosto z telefonu za pomocą dowolnego komunikatora.

⭐️ Zapraszamy na darmowy pokaz ⭐️

Darmowy pokaz - unikalna okazja, aby dowiedzieć się o urządzeniu tego, czego nie dowiesz się na stronie internetowej ani od menedżera sprzedaży.


Otrzymaj konsultację od kogoś, kto już pracuje na urządzeniu!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości