• /
  • /

Innowacyjna technologia HydroDiamond™ - dlaczego hydrodermabrazja jest lepsza dla skóry i dla kosmetologa?

Tysiące kosmetologów na całym świecie już zachwyca się tą nowatorską technologią oczyszczania twarzy... HydroDiamond™!
Ta unikalna technologia to kombinacja najlepszych cech hydropeelingu i mikrodermabrazji. Połączyliśmy je razem, tworząc nową technologię, która ma tylko zalety.
Dziś przygotowaliśmy prawdziwy mini-przewodnik po tej nowości w świecie kosmetologii! Opowiemy o wynikach, specyfikach protokołu, zasadzie działania i wyposażeniu. No i oczywiście, dlaczego kosmetolodzy są tak zachwyceni tym zabiegiem. Zatem zaczynamy.

HydroDiamond: zasada działania

Przyjrzyjmy się najpierw standardowemu protokołowi zabiegu hydrodermabrazji. Klasyczne urządzenia do hydropeelingu wbudowane mają specjalne pojemniki, przez które przepływa preparat.

Do zabiegu potrzebna jest hydropeelingu - około 40 ml na jednego klienta. Dlatego pojedynczy zabieg nie należy do najtańszych. Czasami, w celu oszczędności, niektórzy kosmetolodzy rozcieńczają preparaty roztworem wodnym, co zmniejsza efekt zabiegowy i nie przynosi zamierzonych rezultatów.

Kolejna kwestia: w procesie standardowego aquapeelingu, hydropeeling ma kontakt ze skórą tylko przez kilka sekund - dostarczane na powierzchnię, od razu jest zasysane przez próżnię.
Standardowa mikrodermabrazja diamentowa polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka metalowymi końcówkami ścierających, gdzie proces odbywa się na suchej skórze, więc może być dość agresywny dla wrażliwej/starzejącej się skóry.

Kluczowa różnica HydroDiamond™

Standardowa mikrodermabrazja diamentowa polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka metalowymi końcówkami ścierających, gdzie proces odbywa się na suchej skórze, więc może być dość agresywny dla wrażliwej/starzejącej się skóry.

Ta metoda zapewnia głębokie przenikanie składników aktywnych, maksymalizując ich wpływ oraz poprawiając efekty zabiegowe. Ponadto, zużycie serum w zabiegu HydroDiamond jest bardzo ekonomiczne - tylko 5 ml na jedną procedurę, co czyni ją nie tylko skuteczną, ale również bardziej dostępną.

Dlaczego kosmetolodzy kochają zabieg HydroDiamond™?

⭐️ Wysokiej jakości eksfoliacja
⭐️ Niskie koszty materiałów eksploatacyjnych
⭐️ Najpopularniejszy zabieg w USA
⭐️ Widoczne rezultaty

Tysiące profesjonalnych specjalistów na całym świecie ufają Zemits Dermeluxx Pro.

Unikalne końcówki HydroDiamond™

Ale na tym różnice technologii się nie kończą. Do urządzeń Zemits Verstand HD i Zemits Dermeluxx Pro dodaliśmy innowacyjne końcówki z podwójnym nasypem diamentowym. Te unikalne końcówki, w których zmniejszyliśmy średnicę otworu ssącego pięciokrotnie działają delikatnie, pozwalając na przeprowadzenie zabiegu w wrażliwych obszarach.

Przez zmniejszenie wpływu próżni, zwiększyliśmy ilość nasypu diamentowego, dzięki czemu kosmetolog efektywnie usuwa warstwę rogową naskórka, nie podrażniając przy tym skóry. Ponadto, dzięki wcześniejszemu nałożeniu hydropeelingu, przyczepność końcówki do skóry jest wzmacniana - a to oznacza wzrost efektywności procesu.
Dostępne są końcówki o różnym stopniu ścierności: 100, 150 i 200.
Do urządzeń w zestawie dołączone są także plastikowe końcówki. Idealne dla klientów z wrażliwą skórą, dla której metalowa końcówka ścierna byłaby zbyt intensywna. Ryflowane końcówki pełnią funkcję eksfoliacyjną, usuwając zanieczyszczenia i zrogowaciałe komórki.

Technologia uznana na świecie

Zemits kontynuuje zdobywanie uznania w branży kosmetologicznej dzięki swojemu zaawansowanemu rozwiązaniu - HydroDiamond™. W tym roku ta innowacyjna procedura oczyszczania twarzy zasłużenie otrzymała dwie prestiżowe nagrody od wybitnych wydawnictw Dermascope i LNE&Spa.

Zemits otrzymał tytuł "Najlepsze urządzenie do twarzy" i "Najlepsze urządzenie do hydrodermabrazji", podkreślając wyjątkową efektywność i technologiczną przewagę HydroDiamond™. Te nagrody odzwierciedlają wysoki standard innowacji i jakości, które reprezentuje Zemits na rynku zabiegów estetycznych.

HydroDiamond™ podbija serca

Rozszerzone wyposażenie, udoskonalony protokół, zwiększona efektywność - to właśnie jest oczyszczanie z HydroDiamond™.

Aby ocenić możliwości i zapoznać się ze wszystkimi funkcjami Verstand HD i Dermeluxx Pro zapraszamy na darmowy pokaz. Może on mieć dwa formaty: zarówno offline w naszym showroomie, jak i online. W obu formatach będziesz pracować z certyfikowanym kosmetologiem Zemits. Wirtualna demonstracja - nowy format zapoznawania się z urządzeniem w wygodny sposób.

⭐️ Zapraszamy na darmowy pokaz ⭐️

Darmowy pokaz - unikalna okazja, by dowiedzieć się o urządzeniu tego, czego nie dowiesz się na stronie internetowej ani od menedżera sprzedaży.


Otrzymaj konsultację od kogoś, kto już pracuje na urządzeniu!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości