• /
  • /

Must-have dla biznesu kosmetologicznego: wszystko, co musisz wiedzieć o analizatorze skóry

Co to jest analizator skóry? To urządzenie, które podnosi biznes kosmetologiczny na nowy poziom. Teraz klient może polegać nie tylko na subiektywnych ocenach kosmetologa, ale także otrzymać pełną analizę pokrycia skóry według 12 podstawowych wskaźników.

Ale po kolei. Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł-przegląd tego nowoczesnego sprzętu kosmetologicznego. Jakie są korzyści i możliwości analizatora skóry? Zaczynamy!

O czym nie wolno zapominać?

O tym, że skóra to nasz największy organ ochronny, który wymaga najbardziej precyzyjnej analizy i diagnozy. Podczas wizyty u zwykłego lekarza oddajemy badania, które pozwalają mu zdiagnozować i przepisać odpowiednie leczenie. To przyspiesza proces zdrowienia i minimalizuje subiektywność.

Właśnie dlatego potrzebujemy analizatora skóry. Jego system operacyjny opiera się na 30 milionach klinicznych baz danych, co pozwala przeprowadzić jak najbardziej dokładną analizę według 12 głównych parametrów. Dzięki niemu kosmetolog może uzyskać pełen obraz stanu skóry i przepisać skuteczny kompleks pielęgnacyjny. Analizator skóry pomaga również śledzić dynamikę przebiegu procedur i zapewnia maksymalną precyzję oceny skuteczności pielęgnacji.

Jakie wskaźniki możemy zanalizować?

1️⃣ Spektralna wizualizacja zmarszczek RGB: analiza głębokości zmarszczek i nierówności skóry.

2️⃣ Spektralna wizualizacja tekstury skóry PL: obraz rzeźby, tekstury powierzchni skóry, a także przewidywanie przyszłych zmian wieku.

3️⃣ Nawilżenie UV: jak bardzo poziom nawilżenia skóry odpowiada normie.

4️⃣ Obszar wrażliwy: ustalenie strefowej wrażliwości skóry, jej skłonności do reakcji alergicznych.

5️⃣ Spektralna wizualizacja porów RGB: analiza rozmiaru porów na skórze przekraczających normalny rozmiar o średnicy 0,02-0,05 mm.

6️⃣ Spektralna wizualizacja plam RGB: analiza ciemnych plam na skórze o okrągłym kształcie i ciemniejszym kolorze niż norma.

7️⃣ Spektralna wizualizacja porfiryny UV: wydzielanie sebum i obszar rozkładu czarnych kropek.

8️⃣ Pigmentacja w spektralnej wizualizacji UV: prognozowanie przyszłych zmian.

9️⃣ Strefa brązowa: obszarowa analiza metabolizmu komórek, odpowiedzialnego za regenerację komórek po zabiegach kosmetologicznych.

1️⃣0️⃣ Uszkodzenia promieniami UV: inicjowanie procesów fotostarzenia.

1️⃣1️⃣ Starzenie się skóry: dynamika rozwoju procesu starzenia się skóry.

1️⃣2️⃣ Poprawa stanu skóry: dermatologiczny scenariusz przyszłych 3-5 lat przy odpowiedniej pielęgnacji.

Głównym zadaniem analizatora jest pokazanie obiektywnego stanu skóry, na podstawie którego kosmetolog może przeprowadzić wysokiej jakości konsultację.

Jakie są dodatkowe możliwości analizatora skóry?

⭐️ Kompleksowa analiza wszystkich warstw skóry i ich cech. Istnieją właściwości, które są niemożliwe do zobaczenia: uszkodzenia promieniami UV, tempo regeneracji komórek, nawilżenie i inne.

⭐️ Pomoc w doborze pielęgnacji. Po zebraniu danych z wszystkich 12 protokołów, urządzenie może zaoferować klientom opiekę kosmetyczną. Ponieważ nie zawsze cała skóra twarzy może mieć ten sam typ. Analizator oferuje kompleksowe podejście.

⭐️ Wyświetlanie przyszłych wyników przy prawidłowej/nieprawidłowej pielęgnacji. Urządzenie jest w stanie pokazać przyszły stan skóry przy odpowiedniej pielęgnacji lub na odwrót. Pomaga to klientom nie tylko usłyszeć prognozę, ale również zobaczyć ją na żywo. Tylko 15 sekund na analizę i prognozowanie stanu skóry klienta na 3-5 lat do przodu.
Analizator skóry to podstawowe narzędzie skutecznego radzenia sobie z problemami estetycznymi klientów. Korzystając z takiego sprzętu w swoim biznesie, pokazujesz swoje poważne podejście do każdego klienta, ponieważ chcesz przeprowadzić analizę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy Darmowy pokaz tego innowacyjnego sprzętu. Wspólnie podnosimy Twój biznes na nowy poziom!

⭐️ Czekamy na Waszą wizytę ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości