• /
  • /

Najskuteczniejsze zabiegi odchudzające i napinające skórę

I po raz kolejny porozmawiamy o zabiegach związanych z odchudzaniem i modelowaniem sylwetki.

Nazywam się Sura Alzubaidi, jestem certyfikowanym szkoleniowcem marek Zemits i Adonyss w Polsce.

I doskonale wiem, jakie technologie są najbardziej skuteczne, aby poprawić sylwetkę i pozbyć się tych irytujących dodatkowych kilogramów.

Dziś podzielę się swoim praktycznym doświadczeniem w wykonywaniu najskuteczniejszych zabiegów i technik łączonych. Na początek wyjaśnijmy, dlaczego zabiegi modelujące sylwetkę są popularnym i dochodowym kierunkiem rozwoju w kosmetologii.
Pragnienie pozbycia się dodatkowych centymetrów jest zawsze aktualne. Ilekroć zapytacie jakąkolwiek kobietę lub mężczyznę, czy chce schudnąć, odpowiedź będzie brzmiała "Tak!". Czy to dla siebie, czy dla naszego zdrowia, aby zmieścić się w ulubione dżinsy lub starą sukienkę - ta potrzeba istnieje.

I współczesna kosmetologia doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Co więcej, osiągnięcie idealnych parametrów jest obecnie łatwe i proste.

Kto potrzebuje już ścisłych diet i ciągłych wizyt na siłowniach? Teraz mamy dziesiątki metod, które usuną dodatkowe kilogramy nawet z najbardziej niedostępnych miejsc.

Chcecie mieć stały dopływ klientów? Pracujcie w kierunku odchudzania i ujędrniania skóry. Ta dziedzina pozostaje i pozostanie aktualna, z roku na rok rozwijając się coraz bardziej.

Jakie zabiegi aparaturowe są teraz na topie? Jakie zabiegi dają dobry efekt i jak łączyć protokoły zabiegowe, by osiągnąć najlepszy efekt? Dowiedzmy się tego!

Czym są te modne zabiegi?

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest presoterapia, stanowiąca solidny fundament do dalszego rozwoju. Urządzenie, które nie tylko walczy z zastojem limfy i spowolnionym metabolizmem, ale także niszczy złogi tłuszczowe i usuwa toksyny. Zabieg ten doskonale łączy się z innymi technikami modelowania i nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań.

Presoterapia cieszy się popularnością, ponieważ jest skutecznym, bezbolesnym i relaksującym zabiegiem. Jeśli dopiero zaczynacie kupować urządzenia kosmetyczne do swojego salonu, zwróćcie uwagę na 24-komorowy Zemits Sisley 2.0, który jest wydajny i łatwy w obsłudze.

Masaż rolkowo-próżniowy

Nie traci też na popularności. Jest to sprawdzona metoda rozbijania złogów tłuszczu poprzez zastosowanie podwójnego ciśnienia. Głowica próżniowa chwyta fałdę tłuszczu, a rolka intensywnie ją masuje. W efekcie klienci z powodzeniem pozbywają się cellulitu i dodatkowych centymetrów. Jest to technika drenażu limfatycznego, która poprawia metabolizm wewnątrzkomórkowy i stymuluje przemianę materii.

Ale nowoczesne urządzenia nie poprzestają na jednej technice, z powodzeniem łącząc kilka w jednym zabiegu. Na przykład urządzenie Zemits Bionexis Pro łączy masaż rolkowo-próżniowy z liftingiem RF. Fale RF rozgrzewają tkankę tłuszczową na długości do 10-15 mm, przyspieszając rozpad trójglicerydów. Technologia ta wykorzystuje prądy elektryczne o niskiej częstotliwości w zakresie od 0,1 do 5 MHz, które wnikają w zewnętrzną warstwę skóry, kierując do niej przepływ ciepła. W ten sposób dochodzi do obkurczenia tkanek naskórka i pobudzenia produkcji kolagenu. W efekcie skóra staje się bardziej napięta i jędrna.

Kawitacja

Uważana jest za niezastąpioną technologię, gdy trzeba uporać się z trudno dostępnymi miejscami, nad którymi trudno pracować. Technologia opiera się na działaniu fal dźwiękowych o niskiej częstotliwości, które wnikają w skórę i tworzą małe pęcherzyki próżniowe. Pękając, niszczą one najbliższe komórki tłuszczowe i pobudzają wewnętrzny metabolizm. Zabieg ten wykonuje się w połączeniu z drenażem limfatycznym - presoterapią lub masażem manualnym. Jest to konieczne, aby przyspieszyć pracę układu limfatycznego i usunąć produkty rozpadu.

Krioterapia

Uważana jest za najlepszą technikę poprawiającą napięcie skóry, gojącą i spalającą miejscowe złogi tłuszczu. Technologia ta polega na miejscowym schłodzeniu tkanki tłuszczowej. Nowoczesne urządzenia do krioterapii obniżają temperaturę do -18 stopni i podnoszą ją do 45 stopni Celsjusza. Dzięki tak gwałtownemu spadkowi temperatury, zostaje zaburzona integralność błony w komórkach tłuszczowych, a ich zawartość zostaje wydalona przez układ limfatyczny.

W linii urządzeń firmy Zemits krioterapię reprezentuje przenośne urządzenie Zemits CoolRestore Elegance. To jedno z najpotężniejszych urządzeń na rynku, które wyposażone jest w dwie głowice do zabiegów na ciało i twarz.

Magnetoterapia o wysokiej częstotliwości

To " wisienka na torcie" wśród technik modelujących sylwetkę. Jest to technologia najnowszej generacji, która nie tylko radzi sobie z dodatkowymi centymetrami, ale również stymuluje wzrost mięśni. Urządzenie wytwarza pole elektromagnetyczne, które poprzez nieinwazyjne głowice wnika w skórę i stymuluje neurony motoryczne.

Jest to rodzaj wysoce efektywnego treningu mięśniowego, który poprawia ich napięcie, gęstość i wytrzymałość. Dodatkowo takie skurcze powodują intensywne uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych, co ostatecznie uruchamia proces śmierci komórek w tkance tłuszczowej. Liczba komórek w procesie śmierci podwaja się po jednym 30-minutowym zabiegu.

Najskuteczniejsze zabiegi: dzielimy się swoimi praktycznymi doświadczeniami

Po długim czasie łączenia i studiowania protokołów odchudzających, opracowaliśmy kilka formuł, które przynoszą największe efekty. A więc, zaczynamy.
Protokół nr 1 "Zmniejszenie objętości i wzmocnienie mięśni"
Tutaj większy nacisk kładziemy na poprawę napięcia skóry i tkanki mięśniowej.
  1. Wykonujemy krioterapię na urządzeniu CoolRestore Elegance przez 30 minut na 1 obszarze.
  2. Wykonujemy zabieg terapii magnetycznej na urządzeniu GioStim przez 30 minut.
  3. Kończymy zabiegiem presoterapii na urządzeniu Sisley 2.0 przez 40 minut z okładem.
Takie połączenie świetnie sprawdza się na obszarach problemowych i pozytywnie wpływa na skórę.


Protokół 2 "Ujędrnianie skóry i zapobieganie cellulitowi"
Ta opcja jest odpowiednia dla tych klientów, których głównym problemem jest zwiotczała, luźna skóra i widoczny cellulit.
  1. Wykonujemy masaż rolkowo-próżniowy z podgrzewaniem RF na urządzeniu Bionexis Pro przez 15 minut na 1 obszarze.
  2. Przeprowadzamy zabieg magnetoterapii na urządzeniu GioStim przez 30 minut.
  3. Kończymy zabiegiem presoterapii na urządzeniu Sisley 2.0 przez 40 minut z okładem.


Protokół nr 3 "Szybka utrata wagi"
Jeśli klient pilnie potrzebuje wyjechać na wakacje lub przygotować się do jakiegoś wydarzenia. Jest to program o dużej szybkości działania.
  1. Wykonujemy kawitację ultradźwiękową za pomocą Zemits Abigon Pro przez 15 minut na 1 obszarze.
  2. Wykonujemy masaż rolkowo-próżniowy na urządzeniu Zemits Leger 2.0
  3. Protokół kończymy 40-minutowym zabiegiem presoterapii z okładem.

⭐️ Kup swój ulubiony model tu i teraz ⭐️


Otrzymuj GORĄCE OFERTY zostawiając zgłoszenie

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości