• /
  • /

Przygotowanie do lata. Hydrabrazja to jeden z TOP zabiegów w okresie wiosennym

Lato to trudny czas dla naszej skóry twarzy, ponieważ po sezonie zimowym brakuje minerałów i witamin, a zmieniające się warunki pogodowe tylko to zaostrzają. Najczęściej skóra jest pozbawiona blasku, traci nawilżenie i koloryt. Ze względu na wzrost temperatury powietrza skóra może wyglądać na błyszczącą, pod wpływem promieni słonecznych mogą pojawić się piegi i plamy starcze.

Wszystkie powyższe czynniki powodują, że wiosną należy zwrócić większą uwagę na pielęgnację skóry, aby przygotować ją do przejścia na sezon letni.

Wiosenna pielęgnacja skóry: kluczowe zasady

Podstawowe zasady pielęgnacji skóry poza sezonem to delikatne oczyszczenie, nasycenie witaminami, nawilżenie, odżywienie i ochrona przed aktywowanym promieniowaniem słonecznym. Współczesna branża kosmetyczna oferuje wiele nowych trendów i zabiegów pielęgnacyjnych. Wiosenna pielęgnacja skóry może obejmować lekkie peelingi dla wszystkich rodzajów skóry.

Zabieg hydrabrazji pomoże delikatnie złuszczyć zrogowaciałe komórki naskurka nie powodując skutków ubocznych, a w celu nawilżenia, odżywienia,nasycenia witaminami i pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry stosuje się zabiegi takie jak mezoterapia, terapia ultradźwiękowa, biorewitalizacja itp.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wiele urządzeń do pielęgnacji twarzy i ciała, a wykwalifikowani specjaliści ds. sprzedaży doradzą w wyborze odpowiednich urządzeń.

Eau Sante - wzmocnij swój biznes tej wiosny

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na urządzenie EAU SANTE, które łączy w sobie 6 innowacyjnych funkcji i pomoże w kompleksowej wiosennej pielęgnacji twarzy. Każdy z przedstawionych zabiegów pielęgnacyjnych ma swój ściśle określony cel kosmetyczny, od oczyszczenia poprzez poprawę kondycji ścian naczyń krwionośnych, rewitalizację do przywrócenia elastyczności i sprężystości skóry.

1️⃣ Hydrabrazja, peeling wodorowy należy do rodzaju mikropeelingów. Za pomocą głowicy wodorowej złuszczane są martwe komórki naskórka, a skóra jest oczyszczona strumieniem wody nasyconej pęcherzykami wodoru. W ten sposób usuwa toksyny, zanieczyszczenia, pozostałości makijażu, nadmiar sebum i martwe komórki naskórka, a także wygładza zmarszczki oraz blizny.

2️⃣ Peeling ultradźwiękowy - zabieg ten nie tylko oczyści powierzchnię skóry, ale także znormalizuje procesy metaboliczne, poprawi krążenie krwi i odpływ limfy, wzmocni podział komórek i produkcję własnego kwasu hialuronowego oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych.

3️⃣ Lifting RF to nieinwazyjna, bezpieczna, a przede wszystkim bardzo skuteczna technika odmładzania skóry drogą stymulowania produkcji kolagenu w naskórku i regeneracji struktur podskórnej tkanki łącznej. To rewolucyjna metoda liftingu, odmładzania i ujędrniania skóry twarzy i całego ciała.

4️⃣ Mezoterapia tlenowa – zabieg ten polega na wprowadzeniu do głębszych warstw skóry wysoko-cząsteczkowego tlenu przy użyciu wysokiego ciśnienia. Tlen zapewnia skuteczne wysycenie tkanek,dzięki czemu skóra jest nawilżona i odżywiona.

5️⃣ Terapia ultradźwiękowa polega na oddziaływaniu poprzez skórę na głębiej położone struktury ciała fali ultradźwiękowej. Ultradźwięki pobudzają metabolizm w komórkach skóry, stymulują produkcję kolagenu, poprawiają ukrwienie i zwiększają intensywność procesów utleniania.

6️⃣ Krioterapia - zabieg ten polega na traktowaniu tkanek zimnem, co powoduje zwężenie naczyń krwionośnych oraz rozszerzenie naczyń włosowatych. Krioterapia stymuluje ukrwienie obszaru poddawanego zabiegowi, zwiększa odporność, przyspiesza procesy wewnątrzkomórkowe, ujędrnia skórę i poprawia metabolizm.
Do końca maja przy zakupie Zemits EauSante, otrzymaj w prezencie płyn do oczyszczania wodorowego Zemits SalicPure i płyn do oczyszczania wodorowego Zemits HydroClear.

Pamiętaj, z Zemits zawsze jesteś krok do przodu. Razem osiągniemy wszystkie szczyty!
Mamy dla Ciebie coś innego