• /
  • /

Latem ku doskonałości: Najlepsze metody i urządzenia do modelowania sylwetki

Czy istnieje sezonowość procedur kosmetycznych? Jeśli zagłębimy się w to pytanie, dowiemy się, że niektóre zabiegi, które mają bardziej agresywny wpływ na skórę, jak na przykład laser frakcyjny czy mikrodermabrazja diamentowa, mają wyraźną sezonowość. Zaleca się je przeprowadzać tylko w okresie niskiej aktywności promieniowania UV.
Ale czy istnieje sezonowość procedur modelujących sylwetkę? Ogólnie rzecz biorąc nie, dlatego są one aktualne przez cały rok, natomiast sezon letni uważany jest za najlepszy.
Dlatego dziś przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie "metoda + urządzenie", które pomoże Ci wybrać odpowiednie ulepszenie dla Twojego biznesu. Zaczynamy, lato już czeka!

Pierwszy przystanek: Presoterapia

Ta metodyka zawsze jest stosowana wtedy, gdy konieczne jest szybkie usunięcie nadmiaru wody z organizmu. Delikatny, rytmiczny masaż powietrzem nie tylko relaksuje klientów, ale także rozwiązuje szeroki zakres problemów estetycznych. Limfodrenażu nigdy za wiele, a nasz model Zemits Sisley 2.0 doskonale się do tego nadaje.

Ten konkretny model stał się naszym bestsellerem ponieważ posiada 24 kanały, 6 trybów pracy, 4 poziomy ciśnienia - od 120 do 240 mm Hg. Przed przeprowadzeniem procedury, kosmetolog może indywidualnie dostosować pracę poszczególnych kanałów, wyłączając niektóre z nich, jeśli jest to konieczne.

Dodatkowo, można zarejestrować czas pompowania i relaksacji dla każdego kanału. Dzięki schematowi kanałów i interfejsowi przyciskowemu można łatwo wybrać odpowiedni tryb.
A jeśli dodamy do standardowego urządzenia do presoterapii dodatkowe funkcje? Otrzymamy model 3 w 1 Zemits PressMio. Jest to innowacyjny model, który łączy trzy technologie: presoterapię, elektrostymulację mięśni i promieniowanie podczerwone.

Elektrostymulacja działa bezpośrednio na włókna mięśniowe, skracając je za pomocą impulsów elektrycznych dostarczanych przez specjalne elektrody. Skracanie mięśni stymuluje ich wzrost
i wzmocnienie, a także pomaga w niszczeniu komórek tłuszczowych i redukcji cellulitu.

Promieniowanie podczerwone zaś, poprzez intensywne podgrzewanie przyspiesza krążenie krwi, procesy wewnątrzkomórkowe, usuwanie resztek procesów metabolicznych i toksyn oraz nadmiaru wody z organizmu.

Działając na organizm z "trzech stron", PressMio daje znacznie lepsze efekty i szybciej modeluje sylwetkę.

Przystanek kolejny: Krioterapia

Wielu klientów nadal uważa krioterapię za procedurę o wyłącznie działaniu wyszczuplającym. Owszem, chłodzenie aktywuje funkcję ochronną organizmu, stymulując wymianę komórkową
i przyspieszając krążenie krwi i limfy. Jednak ta procedura potrafi także zmniejszać objętości
i wyrzeźbić sylwetkę.

Zemits CoolRestore Elegance to innowacyjny system krioterapii ostatniej generacji. Jego główną cechą nie tylko są kompaktowe rozmiary - co jest istotne, zwłaszcza dla niewielkich gabinetów i salonów - ale również inteligentny system operacyjny, który umożliwia przeprowadzanie różnorodnych protokołów zabiegów, dzięki wbudowanym 7 trybom. Obejmuje to nie tylko modelowanie sylwetki, ale także odmładzanie i redukcję podwójnego podbródka. Oznacza to, że nie musisz dostosowywać parametrów indywidualnie do każdej procedury. Wybierasz tryb, ustawiasz czas i poziom intensywności - i voilà!

Kończymy z kompleksowymi protokołami modelowania

Istnieje osobna kategoria urządzeń, które zapewniają efekt premium procedur. Dzieje się to zarówno dzięki kompleksowemu działaniu kilku metod w jednej sesji, jak i potężnemu wpływowi innowacji.
Zemits Bionexis Lite to wszechstronne urządzenie do walki z niedoskonałościami sylwetki
i cellulitem. Łączy w sobie 5 metod: masaż próżniowy i mechaniczny, kawitację, lifting RF oraz promieniowanie podczerwone.

Kompleksowy protokół tego urządzenia daje imponujące rezultaty w poprawie sylwetki. Połączenie kawitacji z masażem próżniowo-rolkowym uważane jest za skuteczny kompleks
w dziedzinie odchudzania, ponieważ działa jednocześnie na problem zarówno od wewnątrz, jak
i na zewnątrz. Dzięki temu klientowi nie jest potrzebne dodatkowe przeprowadzanie zabiegów limfatycznych.

Dzięki swojej skuteczności, te metody cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Kupując do swojego salonu Zemits Bionexis Lite, poszerzasz swoją grupę docelową i zwiększasz przepływ klientów.
Zemits Endoluxx Pro to nowość roku 2023, aparat kompresyjno-wibracyjny, który umożliwia jakościowe 3D modelowanie zarówno twarzy, jak i ciała. Tak, nie przesłyszałeś się - także twarzy! Model ten posiada 2 funkcjonalne głowice do kompleksowego zwalczania problemów estetycznych, takich jak cellulit, nadmiernie napięte mięśnie, wiotkość skóry, nadmiar tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn, zmiany związane z wiekiem oraz do regeneracji sportowej.

W urządzeniu dostępne są wymienne rolki dla obu głowic, które kompleksowo rozwiązują problemy estetyczne. Mały manipulator ma 3 wymienne nakładki rolkowe: klasyczne kule, średnią rolkę 3D, małą rolkę 3D. Duży manipulator posiada: rolki z miękkiego silikonu do masażu limfatycznego, rolki z metalu medycznego do głębokiego masażu tkanek, rolki z tworzywa w kształcie spirali do liftingu skóry, rolki z miękkiego silikonu z kolcami, które są skuteczne przeciwko cellulitowi. Wszystkie rolki są łatwe do wymiany i pielęgnacji.

Zapraszamy do naszego showroomu na darmowy pokaz urządzeń Zemits. To niepowtarzalna szansa, aby bliżej poznać urządzenie, ocenić realne wyniki i funkcjonalność modelu oraz zadać wszystkie pytania certyfikowanemu kosmetologowi Zemits.

⭐️ Czekamy na Waszą wizytę ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości