• /
  • /

Rzeczywisty przypadek odmładzania Zemits Ultranexx Lite: wyniki przed i po procedurze na końcu artykułu

Anti-aging jest najpopularniejszą dziedziną kosmetologii. Dlatego stale rozwija się, prezentując nowe technologie. SMAS lifting to innowacyjny zabieg oparty na profesjonalnej metodzie estetycznego ujędrniania skóry HIFU.
Polega on na skoncentrowanym działaniu wysokoczęstotliwościowego ultradźwięku, który stymuluje głębokie warstwy podporowe skóry, nie uszkadzając przy tym powierzchni skóry.
Fale dźwiękowe docierają do SMAS i powodują punktowe podgrzewanie skóry, co uruchamia proces neokolagenogenezy, osiągając temperaturę powyżej 60°C. Te "gorące punkty" inicjują proces odnowy komórek i stymulują produkcję nowych włókien kolagenowych. Docelowa grupa docelowa tej metody to osoby powyżej 35. roku życia, ponieważ uruchamia ona intensywny proces odnowy, który nie jest potrzebny we wczesnym wieku. Dziś omówimy stopniowy protokół tej procedury z wykorzystaniem Zemits Ultranexx Lite.

Protokół procedury SMAS liftingu na Zemits Ultranexx Lite

⭐️ Pierwszy etap - Przygotowanie i oczyszczanie
Jest to główny i najważniejszy etap, ponieważ trudno jest przeniknąć ultradźwiękom przez warstwę kosmetyków i zanieczyszczeń. Oczyszczamy twarz klienta - pełne demakijażu, umycie pianką, żelem lub mleczkiem. Po oczyszczeniu nawilżamy skórę tonikiem, przywracając pH. Na koniec dwukrotnie nakładamy antyseptyk (np. chlorheksydyna).

⭐️ Drugi etap - Utrwalanie wyników
Aby dokładnie utrwalić wyniki przed i po zabiegu, wykonaj zdjęcia pacjenta w pozycji siedzącej lub stojącej. Wybieraj różne kąty - z przodu, z lewej strony pod kątem 45 stopni, z lewej strony, z prawej strony pod kątem 45 stopni, z prawej strony.
⭐️ Trzeci etap - Przygotowanie do procesu
Ponieważ SMAS lifting jest przeprowadzany stopniowo, oznacz problematyczne obszary białym ołówkiem, które wymagają zabiegu. Wybierz indywidualne parametry systemu i odpowiednią wkładkę. Na obszarze zabiegowym nałóż żel przewodzący, który pomoże zminimalizować uczucie bólu i wprowadzi ultradźwięki głęboko w skórę. Grubość warstwy powinna wynosić 3 mm.

⭐️ Czwarty etap - Przeprowadzamy SMAS lifting
Uruchamiamy urządzenie i obrabiamy wybrany obszar. Tworzymy linie o kroku 1-1,5 mm.
⭐️ Piąty etap - Oczyszczanie i ochrona skóry
Po zakończeniu procedury usuwamy pozostałości żelu przewodzącego i nakładamy nawilżający krem ochronny lub serum, które mają wysoką ochronę SPF. Nieuwzględniona skóra po zabiegach wymaga dodatkowej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.


⭐️ Szósty etap - Utrwalanie wyników i konsultacja
Po zabiegu fotografujemy klienta, rejestrując początkowe zmiany. Wyjaśniamy także szczegóły pielęgnacji po zabiegu, zapewniając pełną konsultację i wyjaśniając procesy.

W tym miesiącu zakup urządzeń do SMAS liftingu od Zemits jest jeszcze bardziej opłacalny w ratach. Zachowaj zniżkę, składając zamówienie na wymarzony sprzęt w ratach. Wypełnij formularz, aby otrzymać indywidualną konsultację.

⭐️ Wypełnij formularz i pobierz osobisty prezent - kartę podarunkową.⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości