• /
  • /

Sekrety bezpiecznego odchudzania: zestaw opłacalnych i skutecznych zabiegów

Odchudzanie – zawsze aktualne. Większość klientów korzystających z zabiegów z urządzeniami kosmetycznymi to osoby, które chcą schudnąć w problematycznych miejscach, wygładzić skórę, zmniejszyć cellulit… Lista powodów, dla których sięgają po zabiegi modelujące sylwetkę, jest długa, a właściciele biznesów beauty coraz częściej poszerzają swoją grupę docelową.

Kolejnym powodem, dlaczego zabiegi modelujące z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych, cieszą się duża popularnością jest bezpieczeństwo. W porównaniu z chirurgią plastyczną główną zaletą modelowania za pomocą urządzeń jest ich nieinwazyjność oraz brak długiego okresu rekonwalescencji. Procedury z zastosowaniem aparatury nie uszkadzają integralności skóry, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych.

Więc, bezpieczne, zyskowne i skuteczne? W Zemits mamy coś, co możemy Ci zaoferować. Dziś wybraliśmy dla Ciebie procedury i urządzenia, które pomogą z powodzeniem otworzyć nowy sezon. Zaczynajmy!
Podwójna korzyść czerwca:
0% Rat na urządzenia ze zniżką
%

Ultradźwiękowa liposukcja = ultradźwiękowa kawitacja

Tak, technologia ta nie bez powodu często nazywana jest ultradźwiękową liposukcją, ponieważ kawitacja porównywana jest z osiągnięciami chirurgicznych operacji plastycznych. Jest najczęściej zalecana do lokalnego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Jaki jest jej sekret?
Podstawą technologii kawitacji jest proces oddziaływania fal ultradźwiękowych na tkankę tłuszczową.

Fale o niskiej częstotliwości powodują powstawanie mikropęcherzyków. Pęcherzyki powiększają się i pękają.

W rezultacie błony adipocytów – komórek tłuszczowych – ulegają zniszczeniu, a one same giną.

W ten sposób stymulowany jest proces lipolizy – naturalnego rozkładu tłuszczu. Produkty rozkładu są usuwane poprzez procesy metaboliczne.

Ostatni etap jest szczególnie ważny podczas wykonywania zabiegu kawitacji. Standardowy protokół miejscowego niwelowania tkanki tłuszczowej to "kawitacja + intensywny drenaż limfatyczny". Bez stymulacji toksyny, znajdujące się w komórkach tłuszczowych, nie będą wystarczająco szybko usuwane z organizmu. Dlatego Twój wybór to wykorzystanie takich urządzeń, które w pełni zaspokoją potrzeby klientów i zapewnią im pożądane efekty zabiegowe.
A co powiesz na kombajn, który zapewni combo „kawitacja + drenaż limfatyczny” jednocześnie? Takie urządzenie, jak Zemits Abigon Pro, łączy w sobie cały kompleks metod: kawitację, masaż próżniowy, RF-lifting. W jednej głowicy znajduje się technologia EndoRF – innowacyjne połączenie masażu próżniowego i głębokiego nagrzewania RF dla jeszcze lepszych rezultatów.
W zestawie znajduje się 5 głowic: do kawitacji ultradźwiękowej, duża głowica EndoRF, multipolarny RF-lifting, tripolarny RF-lifting i bipolarny RF-lifting. Zemits Abigon Pro umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na twarz, jak i ciało – co oznacza poszerzenie grupy docelowej jak i liczby klientów.

Zobacz recenzję wideo urządzenia Zemits Abigon Pro

Presoterapia w nowym sezonie: Zemits Sisley 2.0 czy Zemits PressMio?

To opcja odpowiednia dla każdego gabinetu. Presoterapia = mocny drenaż limfatyczny, relaks i szybkie usuwanie nadmiaru płynów oraz toksyn z organizmu. Rytmiczny masaż sprężonym powietrzem przyspiesza krążenie, stymuluje procesy wewnątrzkomórkowe, ponadto rozluźnia mięśnie.
Metoda ta ma niezwykle szerokie spektrum zastosowań! Jest nawet zalecana w okresie rehabilitacji (oczywiście z bezpośrednim zaleceniem lekarza).
Presoterapia stanowi profilaktykę żylaków, redukcję cellulitu, poprawę jakości skóry oraz wzmocnienie ogólnej odporności organizmu.

TOP zabieg dla skutecznego udoskonalenia salonu beauty!

Jakie opcje będą odpowiednie dla Ciebie ?Zemits Sisley 2.0 – nowa generacja na rok 2024, urządzenie wyposażone jest w 24 kanały do kompleksowej pracy nad całym organizmem.Posiada 4 poziomy intensywności (od 120 do 240 mm Hg), które pozwalają na efektywne działanie na wszystkie obszary ciała: nogi, brzuch, pośladki i ramiona.

Jest również wyposażony w zaawansowany system kontroli ciśnienia D-Press, który umożliwia indywidualną regulację kompresji w każdym segmencie. Interfejs jest komfortowy, odpowiedni do efektywnej pracy nawet dla początkujących.


Zemits PressMio – potrójne działanie technologii w trakcie jednej procedury: presoterapia + ogrzewanie podczerwienią + elektrostymulacja!

Podczas jednej sesji Twoi klienci otrzymują potrójny efekt.
Posiada wbudowane 4 programy ciśnienia powietrza, w tym program ręcznych ustawień oraz 3 poziomy intensywności ciśnienia powietrza: S, M i L. Dzięki temu Zemits PressMio skutecznie działa na wszystkie problematyczne obszary, z jakimi zmagają się klienci. Pozostawiamy wideoprzegląd urządzenia do bliższego zapoznania się.

Zemits CelluSpice Pro: wprowadzamy innowacje

Jeśli chcesz ulepszyć swój biznes niebanalną metodą, ale naprawdę interesującą i skuteczną nowością – co powiesz na Zemits CelluSpice Pro? To nowość w linii modelowania Zemits, urządzenie do modelowania próżniowo-termicznego.
Oto 5 głównych powodów, dla których z pewnością przyciągnie Twoją uwagę:
💚 Poszerzy Twoją ofertę usług i grupę odbiorców. Innowacyjne połączenie terapii próżniowej i podgrzewania termicznego. Urządzenie nie wykorzystuje prądu elektrycznego (np. jak RF), dlatego ma mniej przeciwwskazań.

💚 Umożliwia wykonywanie zabiegów na twarz, jak i na ciało, ponieważ w zestawie znajdują się 3 końcówki o różnych rozmiarach, co umożliwia pracę na każdym obszarze ciała.
💚 Posiada 9 automatycznych trybów pracy: drenaż limfatyczny, masaż antycellulitowy, konturowanie twarzy, modelowanie rąk i inne. Ponadto dostępny jest tryb indywidualnych ustawień, dzięki czemu można dostosować siłę ssania do wrażliwości każdego klienta.

💚 Idealnie łączy się w protokołach odchudzających i ma 2 oddzielne tryby combo: po kawitacji i po kriolipolizie.

💚 Posiada regulowany zakres termiczny do 50°C, dzięki czemu można dostosować nagrzewanie do dowolnego obszaru jak i odczuć klienta.

To urządzenie nowej generacji, bezpieczne, skuteczne, funkcjonalne! Aby bliżej poznać zestaw i zalety urządzenia, zostawiamy szczegółowy wideoprzegląd.

Wybierz swoje ulepszenie korzystnie! W maju wspólnie ulepszamy i udoskonalamy Twoją ofertę zabiegową.

Wybierz swoje ulepszenie korzystnie!


W czerwcu wspólnie ulepszamy i doskonalimy Twoją ofertę usług.

Spraw, aby Twój salon beauty stał się miejscem, do którego klienci będą chcieli wracać raz za razem!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na

przetwarzanie danych osobowych.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.