• /
  • /

Rzeźbienie na poziomie PRO: wywiad z kosmetologiem Zemits

Cześć, Sura, dziś chcemy porozmawiać o rzeźbieniu w segmencie premium. A dokładniej o trzech konkretnych urządzeniach: Zemits GioStim і Adonyss Lp-Cool. Zapytamy o ich zalety, cechy, obszar działania i inne pytania, które interesują kosmetologów. Przypominamy również, że na te urządzenia obowiązuje
super oferta.

⭐️ W tym miesiącu oferujemy rabat na wybrane modele, które można kupić na raty. Raty do 5 miesięcy z pierwszą wpłatą w wysokości 50% ceny - to wygodny początek rozwoju dla Ciebie i premium procedury dla Twoich klientów ⭐️
Zamów Specjalną Ofertę, aby zapoznać się z promocjami września. Zatem zaczynamy!
Jakie zalety wyróżniłabyś w każdym z urządzeń?
W przypadku Zemits GioStim i Adonyss Lp-Cool jest to wysoka skuteczność bez konieczności angażowania specjalisty. Po prostu należy nałożyć końcówki - i gotowe, urządzenie pracuje. Podczas jednej sesji kosmetolog może wykonać procedury na twarzy lub obsłużyć kolejnego klienta. A rezultaty są naprawdę niesamowite!
Jakie materiały eksploatacyjne są potrzebne do każdego z urządzeń?
Dla Adonyss Lp-Cool są to specjalne chusteczki nasączone roztworem, który chroni skórę przed odmrożeniem. W tym przypadku kosmetyk musi być dostosowany do użytku z profesjonalnym sprzętem, zwykły olej do masażu osadza się na końcówkach i zatyka filtry.

Najkorzystniejszym w kontekście tego pytania jest Zemits GioStim, który nie wymaga niczego poza samym urządzeniem. Nie zapominajmy również o antyseptyku do manipulacji, który jest niezbędnym zakupem w kosmetologii urządzeniowej.
Co kosmetolog powinien wiedzieć o Adonyss Lp-Cool?
Oto główne elementy, które wyróżniam w tym urządzeniu.

⭐️ Po pierwsze, wszystkie 4 końcówki mogą działać na powierzchni ciała klienta jednocześnie. Pozwala to na jednorazowe opracowaniu kilku problematycznych stref podczas jednej sesji.

⭐️ Po drugie, urządzenie działa w trybie impulsowego chłodzenia, a nie ciągłego. Co to oznacza? Krążenie krwi w skórze nie zostaje zatrzymane, dzięki czemu urządzenie nie uszkadza pokrycia warstw skóry.

⭐️ Po trzecie, każda płyta chłodząca jest wyposażona w czujnik lub detektor temperatury, który kontroluje proces chłodzenia. Dzięki temu procedura jest bezpieczna.

⭐️ I na koniec, nie zapominaj, że do kriolipolizy potrzebne są specjalne chusteczki nasączone specjalnym roztworem, który chroni skórę przed odmrożeniem. Nie należy oszczędzać na nich-wybieraj zawsze profesjonalne materiały.

Z którego urządzenia i po jakim czasie można zobaczyć rezultaty?
Dla Adonyss Lp-Cool wymagane jest minimum 3 tygodnie, aby rezultaty się utrzymały, ponieważ proces rozkładu i wydalania komórek tłuszczowych z organizmu odbywa się naturalnie.

Dla Zemits GioStim jest to pełny kurs procedur, dlatego zalecam wykonanie zdjęć przed / po, aby można było wyraźnie zobaczyć zwiększenie masy mięśniowej i poprawę rzeźby ciała.
Protokoły kompleksowe - jakie procedury polecasz dla GioStim i Lp-Cool?
Adonyss Lp-Cool - najpierw przeprowadzamy procedurę kriolipolizy, następnie oczekujemy kilka dni i dodajemy metody drenażu limfatycznego. Może to być na przykład presoterapia, masaż próżniowy, masaż próżniowo-rolkowy i inne.

Zemits GioStim - to etap końcowy. Jeśli mówimy o tych trzech urządzeniach w kontekście kompleksowego programu modelowania sylwetki, kolejność będzie następująca:
  • Przeprowadzamy kriolipolizę.
  • Kształtujemy ostateczną rzeźbę ciała za pomocą Zemits GioStim, co obejmuje 4-6 sesji wysokoenergeterapii magnetycznej.
Dziękujemy! A powiedz, jakie pytania najczęściej są zadawane podczas przeprowadzania naszych testów?
Pytania są różne, ale oto te, które najczęściej się pojawiają:
  • Jaka jest cena kosmetycznych procedur w salonie i jak szybko urządzenie może się zwrócić? To ważne pytanie, choć niekoniecznie związane z kosmetologią, pytają o to, ponieważ każdemu właścicielowi biznesu beauty zależy na tym, kiedy odzyska swoje inwestycje.
  • Jak połączyć procedury? Chcą wiedzieć, jak łączyć z istniejącym sprzętem lub co jeszcze można dokupić.
  • Jakie materiały eksploatacyjne i kosmetyki są potrzebne do pracy? To dodatkowe koszty, które również trzeba uwzględnić.
  • Czas trwania kursu na urządzeniu i kiedy będą widoczne pierwsze rezultaty? To ważny moment, ponieważ każda metoda ma swoje cechy: rezultaty można zobaczyć zarówno po pojedynczej procedurze, jak i po dłuższym kursie.

A przypominamy, że na wszystkie wspomniane modele obowiązują zniżki specjalne w ramach majowej Specjalnej Oferty Cenowej. Można je również przetestować podczas seansu próbnego, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas ❤️

⭐️ Czekamy na Waszą wizytę ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości