• /
 • /

SMART technologia modelowania sylwetki

Chęć pozbycia się zbędnych kilogramów to jeden z najpopularniejszych tematów wśród kobiet. Najczęstsze problemy, z jakimi borykają się kobiety, to:
 • redukcja Cellulitu (który ma różne podłoża);
 • siedzący tryb pracy/życia;
 • zaburzenia hormonalne;
 • stres;
 • wiotkość, obwisła skóra;
 • redukcja tkanki tłuszczowej w sposób nieoperacyjny;
 • modelowanie sylwetki
 • poprawienie krążenia krwi i limfy w organizmie.
Na ratunek przychodzi urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego i kawitacji Zemits Bionexis Pro.

5 różnych technologii

Zrównoważona synergia pięciu technologii to nowy poziom protokołów modelowania! To nie tylko wpływ zewnętrzny na obszary problemowe, ale także odbudowa tkanek łącznych, przyspieszenie metabolizmu wewnątrzkomórkowego i wzrost poziomu tlenu w organizmie.

Masaż próżniowy - podciśnienie wytwarza na skórze różnicę ciśnień, która aktywnie przyciąga krew do danego obszaru. Efektem tego jest poprawa mikrokrążenia, stymulowana jest odnowa komórek, dotlenienie tkanek.
Mechaniczne obracanie się rolek - ruchome rolki urządzenia wykorzystują próżnię do uchwycenia wałka skórnego, opracowują go po obu stronach z różną prędkością. Podwójne rolki manewrujące zapewniają unikalny, głęboki masaż, który "rozbija" komórki tłuszczowe.
Lifting RF - mówiąc dokładniej, pod wpływem energii o częstotliwości radiowej skóra właściwa nagrzewa się do temperatury 42-45⁰С, powodując kurczenie się włókien kolagenowych. Skręcone włókna napinają skórę, zapewniając natychmiastowy efekt.

Terapia czerwonym światłem LED - Światło czerwone w światłoterapii jest stosowane w zabiegach przeciwstarzeniowych.

Liposukcja Kawitacyjna - ta technika skutecznie niszczy komórki tłuszczowe. Pod wpływem ultradźwięków w komórkach tłuszczowych pojawiają się bąbelki (efekt kawitacji), które są następnie oddzielane od komórki i wydalane z organizmu. Kawitację wykonuje się tylko razem z drenażem limfatycznym, który zwykle wykonuje się po zabiegu. Dzięki Zemits Bionexis Pro możecie wykonywać te zabiegi w tym samym czasie, co skraca czas zabiegu o połowę.

4 ergonomiczne głowice

 1. Duża głowica rolkowo-próżniowa do ciała (próżnia, rolki, ogrzewanie RF, terapia LED). Nadaje się do walki z cellulitem, drenażu limfatycznego na dużych obszarach ciała, takich jak uda, pośladki, brzuch.
 2. Duża głowica próżniowa do ciała z kawitacją ultradźwiękową. Stosowana do dużych obszarów ciała z warstwą tłuszczu.
 3. Średnia głowica rolkowo-próżniowa do ciała (próżnia, ogrzewanie RF, terapia LED). Stosowana do modelowania sylwetki i małych partii ciała: ramion, pleców, nóg.
 4. Głowica próżniowa do twarzy z ogrzewaniem RF. Do liftingu, napięcia skóry twarzy i okolic wokół oczu.

Jak poprawić rezultaty zabiegów

Aby uzyskać najlepsze efekty zalecamy Lekki, roślinny olejek odżywczy Zemits DazzleSkin z witaminami i składnikami odżywczymi zapewnia komfortowy masaż, sprzyja się zdrowemu wyglądu skóry, pozostawiając ją widocznie bardziej miękką i gładką. Olejek nie pozostawia tłustych śladów po zabiegu i nie wymaga zmywania. Tylko jedwabista i gładka skóra.

Aby otrzymać Cenę Specjalną

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza:

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Mamy dla Ciebie coś innego