• /
 • /

Wiosenne hity modelowania sylwetki: od presoterapii do kawitacji ultradźwiękowej

Kolejny sektor sfery kosmetycznej, który nigdy nie traci na aktualności - utrata wagi. Metody modelowania są zawsze w modzie, zwłaszcza gdy zbliża się gorący sezon letni.

Zebraliśmy dla Ciebie TOP urządzenia, zarówno kombajny z wieloma funkcjami jak i urządzenia jednofunkcyjne, które pomogą przyciągnąć nowych klientów. To poszerzenie grupy docelowej, realne efekty po pierwszych zabiegach i zadowoleni klienci. Czy może być coś lepszego ? A więc,zacznijmy!

Zemits Bionexis: pięć technologii w jednej obudowie

Dzięki złożonemu połączeniu wszystkich technik w głowicy, jeden zabieg jest jak pięć różnych sesji w tym samym czasie. Oto technologie, które twórcy połączyli w jednej stylowej obudowie:
 • Działanie próżniowe. Ujemne ciśnienie nie tylko masuje fałd skórno-tłuszczowy, ale przyspiesza miejscowe krążenie krwi. Stymulacja próżniowa eliminuje stagnację i prowadzi aktywny drenaż limfatyczny tkanek.
 • Działanie mechaniczne. Działa w kompleksie z próżnią: aktywnie masuje fałd skórno-tłuszczowy przechwycony przez próżnię. Jednocześnie „mieli” między sobą komórki tłuszczowe, niszcząc ich błony
 • Terapia LED. Narażenie na bezpieczne promieniowanie, które poprawia metabolizm wewnątrzkomórkowy, uruchamia procesy regeneracyjne i poprawia krążenie krwi.
 • Lifting RF. Błyskawiczny zabieg ujędrniający skórę oraz poprawiający jej napięcie i elastyczność. Dzięki nagrzaniu tkanki promieniowaniem elektromagnetycznym o częstotliwości radiowej dochodzi do redukcji rozciągniętych włókien kolagenowych oraz stymulacji produkcji kolagenu i elastyny.
 • Ogrzewanie podczerwienią. Działa na powierzchnię skóry i wszystkie jej warstwy strukturalne. Technika poprawia koloryt, uelastycznia i nawilża skórę.

Dla wygodnej pracy z ciałem Zemits Bionexis wyposażony jest w cztery różnej wielkości głowice, ale główna głowica to 5 w 1, w której połączone są wszystkie funkcje urządzenia.

Zemits Bionexis Lite: innowacje w codziennych zabiegach

Zemits Bionexis Lite do Państwa usług – przenośny, ale potężny kombajn kosmetyczny, który łączy w sobie 5 metod modelowania sylwetki:

 • Działanie próżniowe i mechaniczne. Dwie głowice o różnych rozmiarach, które pozwalają skutecznie pracować na różnych obszarach problemowych, zasysając i masując fałd skórno-tłuszczowy.
 • Lifting RF i promieniowanie podczerwone. Poprawiają wewnątrzkomórkową dyfuzję tlenu i przepuszczalność komórek.
 • Kawitacja ultradźwiękowa. Ultradźwięki niszczą błony komórek tłuszczowych, tworząc pęcherzyki próżniowe w tkanсe tłuszczowej.
Razem z nim otrzymasz stałe zapisy na zabiegi:
✅ Potrójny wpływ technologii czyni cuda z dodatkowymi kilogramami
✅ Urządzenie pokazuje efekty już po pierwszych zabiegach. Działa również na miejscowe nagromadzenia tłuszczu za pomocą liposukcji ultradźwiękowej - kawitacji.
✅ Jest ono uniwersalne. Kompleks można wykonywać w każdym wieku, jeżeli po konsultacji z lekarzem nie ma żadnych przeciwwskazań.
✅ W przeciwieństwie do metod chirurgicznych Zemits Bionexis Lite jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Presoterapia: kompleksowe działanie

Zemits Sisley 2.0 to urządzenie do drenażu limfatycznego na 24-komory. Zaletą tego sprzętu jest to, że można nie używać całego kombinezonu, a tylko jego część - na przykład włączyć masaż ramion i pleców, a można zrobić tylko nogi. Dzięki temu możesz urozmaicać zakres usług i zaoferować klientom zarówno opcje budżetowe,jak i luksusowe zabiegi.

Model wyposażony jest również w potężny system chłodzenia, który chroni przed przegrzaniem i pozwala na regulację poziomu ucisku - od 1 do 4, co jest odpowiednie dla klientów o wrażliwej skórze.

Abigon Pro: kawitacja + lifting RF + masaż próżniowy

To jest wersja 2.0 Zemits Abigon, która łączy kawitację i lifting RF w jednej obudowie. To urządzenie zawiera najskuteczniejsze metody miejscowej utraty wagi: kawitację, masaż próżniowy i lifting RF. Ten złożony proces pokazuje najlepsze efekty:
 • Kawitacja - fale ultradźwiękowe niszczą błony komórek tłuszczowych, tworząc pęcherzyki próżniowe w tkance tłuszczowej.
 • Masaż próżniowy ma działanie drenażu limfatycznego i usuwa z organizmu pozostałości po procesach metabolicznych, toksyny i wypełnienie zniszczonych komórek tłuszczowych.
 • Lifting RF aktywnie rozgrzewa wierzchnią warstwę skóry, napinając tkankę i stymulując aktywne procesy syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu technologia ta przywraca napięcie tkanek i przyspiesza procesy wewnątrzkomórkowe.
Dodatkowo Abigon Pro wyposażony jest w pięć głowic, które umożliwiają wykonywanie zabiegów nie tylko na ciele, ale również na twarzy.
Przypominamy, że w tej chwili obowiązuje promocyjny cennik targowy, który ułatwi zakup tych urządzeń z gorącymi rabatami.