• /
  • /

Stop fałszerstwom czyli jak rozpoznać podróbkę Zemits?

Marka Zemits istnieje od 12 lat i stała się ulubieńcem tysięcy kosmetologów na całym świecie. Mamy siedziby w USA, Polsce, Wielkiej Brytanii, Belgii, Hiszpanii i na Ukrainie oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Inwestujemy też w rozwój marketingowy, uczestniczymy w konferencjach, targach, ponieważ Zemits jest znaną firmą w branży kosmetycznej.

Nie dziwi więc fakt, że nasze urządzenia również są podrabiane. Jest to problem, który dotyczy popularnych marek amerykańskich, europejskich i izraelskich. Oczywiście dotyczy to nie tylko branży kosmetycznej. Jednak to właśnie w branży beauty zakup niskiej jakości, podrobionego sprzętu może nie tylko zniszczyć wizerunek gabinetu lub salonu kosmetycznego, ale także zaszkodzić klientom. W tym artykule zebraliśmy główne wskazówki dotyczące podróbek.

Dlaczego pojawiają się podróbki?

Głównym powodem pojawienia się podróbek są następujące wnioski: "Czy można kupić coś dokładnie takiego samego, ale taniej?". Ale nie da się uzyskać tej samej jakości za niższą cenę, bo producent podróbek musi na czymś zaoszczędzić, aby uzyskać niższą cenę.

Przykładem może być powszechnie znany przykład firmy Apple. W internecie można już znaleźć dziesiątki artykułów na temat tego, jak rozpoznać podróbkę: tańsza obudowa, niskiej jakości podzespoły, mała ilość pamięci itp. To samo dotyczy wiodących marek sprzętu kosmetycznego.

Co trzeba wiedzieć o podróbkach marki Zemits?

Są one niesprawdzone i niebezpieczne. Nie przeprowadzono na nich żadnych badań ani testów.

Nie posiadają one gwarancji i wsparcia technicznego naszej marki. W Zemits oferujemy 2-letnią gwarancję i posiadamy oficjalne centrum serwisowe, które zapewnia zastępcze urządzenie w przypadku długotrwałych napraw.
Mogą zaszkodzić. Oszczędzając na tańszym urządzeniu, zapominacie o długoterminowej perspektywie, bo firmy produkujące podróbki nie dbają o swoich klientów.

Mogą zniszczyć Waszą reputację. W końcu niezadowolone i poszkodowane klientki mogą nie tylko rozsiewać plotki o nie profesjonalizmie kosmetologa, ale także złożyć pozew.

❗️ Tak więc kupowanie podrobionego sprzętu Zemits nie ma żadnych zalet. A każdemu klientowi staramy się zapewnić nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale także kompleksowe wsparcie biznesowe.

Jak rozpoznać, że jest to podróbka Zemits?

Takiego urządzenia nie da się namierzyć, ale można je też zwalczać. Jak zrozumieć, że masz do czynienia z podróbką Zemits:

Brak oficjalnej dokumentacji. Wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikaty o znaczeniu międzynarodowym i europejskim, może to być FDA lub CE. Dlatego nie ma znaczenia, czy kupujesz od oficjalnego przedstawiciela, czy znajomego kosmetologa - urządzenie musi posiadać dołączone dokumenty i instrukcje.
Niestandardowa obudowa i nazwa. Wszystkie aktualne modele marek są prezentowane na naszych oficjalnych stronach internetowych. Jeśli nie znalazłeś analogu, a to już wzbudziło wątpliwości, możesz bezpośrednio skontaktować się z przedstawicielem firmy Zemits w celu doradztwa.
❌ Brak numeru seryjnego. Wszystkie nasze lasery i duże urządzenia do modelowania sylwetki mają swój numer seryjny, który zawsze można u nas sprawdzić podczas indywidualnej konsultacji.
Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach nawet strony internetowe, które wydają się być w dobrej kondycji, mogą być oszustwem. Na przykład a-esthetic.shop jest fałszywą stroną internetową stworzoną w celu oszukania naszych klientów.

Jak strony internetowe wykorzystują nasze zdjęcia:

Oficjalne strony firmy Zemits

Poniżej przedstawiamy pełną listę stron internetowych, którym można zaufać przy wyborze profesjonalnego sprzętu:


Jeśli masz wątpliwości co do oryginalności sprzętu - napisz do nas mailowo.

Zostań z nami na drodze do sukcesu i uważaj na podróbki!

Z miłością, rodzina Zemits ❤️

Najnowsze wiadomości