• /
  • /

Zatrzymajmy czas razem z zabiegiem HIFU!

Technologie kosmetologiczne nie stoją w miejscu. To, co wydawało się niewiarygodne i osiągalne tylko za pomocą chirurgii plastycznej 20 lat temu, jest teraz dostępne w postaci nieinwazyjnych zabiegów z podobnym efektem.
Oczywiście mówimy o liftingu SMAS HIFU - odmładzającej metodzie, która jest najskuteczniejszym zabiegiem aparaturowym anti-aging. Dziś przygotowaliśmy kilka pytań dla naszej kosmetolog, Sura Alzubaidi, abyście mogli dowiedzieć się o niej trochę więcej.
Artykuł na pewno będzie pomocy dla osób, które rozważają zakup tej technologii. Zaczynamy!

Dla jakiej grupy docelowej jest lifting SMAS?

Zabieg skierowany jest dla osób, które potrzebują ujędrnić swoją skórę pod wpływem procesu starzenia się. Dzięki tej technologii możemy wymodelować owal twarzy, opracować partie takie jak podwójny podbródek, zmarszczki mimiczne czy zwisające powieki.

Z biegiem czasu osłabia się rusztowanie naszej twarzy, co prowadzi do pogorszenia wyglądu naszej skóry, a nadmierna ilość tkanki tłuszczowej podskórnej prowadzi do powstania drugiego podbródka.

Naturalnym następstwem naszych klientów jest chęć poprawienia wyglądu tych partii zabiegowych.

Dlatego najlepsze rezultaty osiągniemy poprzez lifting warstwy SMAS, ponieważ stanowi ona podstawę struktury twarzy. W ciągu jednej sesji zabiegu, za pomocą urządzenia kosmetologicznego Zemits Ultranexx, kosmetolog może:

⭐️ Zmniejszyć objętość warstwy SMAS.
⭐️ Podnieść linię brwi i zmniejszyć podwójny podbródek.
⭐️ Zwiększyć objętość skóry
⭐️ Wymodelować owal twarzy

Za pomocą liftingu SMAS można opracować również problematyczne obszary ciała. Zabieg nada skórze elastyczności i jędrności, uruchamiając silny proces neokolagenezy. Dlatego przy zakupie urządzenia klienci mogą wybrać wkłady o różnej głębokości oddziaływania.

Czy ten zabieg jest bolesny?

W porównaniu z chirurgią plastyczną technika HIFU ma znaczącą przewagę, ponieważ sama technologia jest bezinwazyjna i mniej bolesna. Podczas zabiegu klienci wyczuwają impulsy fal ultradźwiękowych na komfortowym poziomie.
Sam zabieg trwa do 60 minut - może być krótszy w zależności od obszaru jaki wykonujemy. Natychmiast po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry, ale ustępuje ono w ciągu 1-2 godzin. W trakcie zabiegu odczuwa się ciepło i lekkie mrowienie. Może wystąpić uczucie lekkiego napięcia skóry, spowodowane wytwarzanym ciepłem w skórze. Dlatego możemy obserwować pewne efekty już bezpośrednio po zabiegu.

Czy ten zabieg wymaga okresu rekonwalescencji?

Efekty działania liftingu SMAS pojawiają się stopniowo i naturalnie: w trakcie zabiegu stymulujemy aktywną syntezę kolagenu w tkankach, co prowadzi do ich naturalnego "naprężenia" i zapewnia widoczny efekt przez kilka lat.

Proces regeneracji przebiega bez większych ograniczeń. Innymi słowy, nie ma potrzeby rekonwalescencji, ponieważ nie uszkadzamy warstwy naskórka.

Zazwyczaj po zabiegu nie występują żadne skutki uboczne. Oczywiście metoda ma przeciwwskazania, dlatego przed zabiegiem konieczne jest wykonanie konsultacji w celu ich wykluczenia.

Czy można powiedzieć, że lifting SMAS HIFU to godna alternatywa dla chirurgii plastycznej?

Ta technologia faktycznie podniosła możliwości kosmetologii estetycznej na zupełnie inny poziom. Urządzenia takie jak Zemits Ultranexx Pro są w stanie rozwiązać problemy estetyczne, na które wcześniej w tej branży nie było skutecznego rozwiązania.

Jeśli chodzi o równoważny efekt z operacją plastyczną, to jest on oczywiście mniejszy, ale jest to doskonała opcja dla klientów, którzy chcą zniwelować oznaki starzenia się ciała i twarzy bez ryzyka, znieczulenia i bólu.

Przypominamy, że w październiku mamy atrakcyjne promocje dostępne w ofercie specjalnej cennik z rabatami + raty 0%. Ilość urządzeń jest ograniczona!

Nowy sezon jest już w toku, więc skorzystajcie z okazji, aby udoskonalić swój biznes ❤️

⭐️ Wypełnij formularz i odwiedź nas! ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości