• /
  • /

Najlepsze urządzenia na sezon letni od Zemits

Jakie zabiegi kosmetyczne kojarzą się z tym słonecznym sezonem?

Oczywiście są to dwie główne kategorie: zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę oraz delikatne zabiegi pielęgnacyjne, które wspierają skórę w okresie zwiększonej ekspozycji na promieniowanie UV.
W maju pomagamy Twojemu biznesowi przygotować się na lato! Odnawiamy ofertę usług razem, efektywnie i korzystnie. Sprawimy, że Twój salon kosmetyczny będzie miejscem, do którego klienci będą chcieli wracać za każdym razem! Nasza czerwcowa specjalna oferta już czeka.
Dlatego dziś przygotowaliśmy przegląd najlepszych urządzeń, które z pewnością przyciągną uwagę Twoich klientów w nowym sezonie!

Nie zapomnij śledzić nas na Instagramie i Facebooku, gdzie czekają na Ciebie recenzje, transmisje na żywo, zapowiedzi nowości, ofert promocyjnych i wiele więcej!
Zbliża się lato — przygotuj swój Twój salon na czas!

Magia oczyszczania HydroDiamond™: 4 powody, dla których ta technologia jest idealna na sezon letni

Zaczynijmy od naszej opatentowanej technologii HydroDiamond™. Dlaczego od niej? Ponieważ lepszego rozwiązania na ten sezon na pewno nie znajdziesz! Oto 4 dowody dlaczego:
HydroDiamond™ to naprawdę delikatne oczyszczanie. To nie jest agresywny zabieg, jak diamentowa mikrodermabrazja, ponieważ oczyszczanie i eksfoliacja odbywa się przy pomocy nakładanego hydropeelingu na skórę. Dzięki delikatnemu oczyszczaniu warstwa ochronna skóry nie zostaje naruszona i klienci nie muszą się ukrywać przed intensywnymi promieniami słonecznymi. Pamiętajmy jednak, że SPF to najlepszy towarzysz dla skóry, o którym nie możemy zapominać.

Jakie urządzenia mamy z tą technologią?
Zemits Dermeluxx Pro: skóra otrzymuje nawilżające substancje odżywcze zawarte w aktywnym serum, które nakładamy przed oczyszczaniem.

Zemits HydraAster: idealnie nadaje się do tego zadania, ponieważ serum zawiera w swoim składzie między innymi kwas hialuronowy.
HydroDiamond™ doskonale łączy się z innymi zabiegami w kompleksowe protokoły.

Zemits Verstand HD Pro: pozwala na tworzenie wielu kombinacji zabiegów w zależności od potrzeb klientów, ponieważ jest to model 8 w 1 z technologią HydroDiamond™.
Dla wszystkich typów skóry: dzięki wyposażeniu Dermeluxx Pro, urządzenie może pracować nawet z najdelikatniejszą i starzejącą się skórą, co oznacza, że grono Twoich potencjalnych klientów się poszerza.
Dlatego HydroDiamond™ to idealne rozwiązanie dla branży beauty na lato!
Aby potwierdzić nasze słowa przykładami, przedstawiamy rzeczywiste zdjęcia przed i po zabiegu HydroDiamond™.

Zemits Eau Sante NG: nowe rozwiązanie oczyszczania wodorowego.

Wiosenne odświeżenie naszej wielofunkcyjnej linii do pielęgnacji twarzy. Zemits Eau Sante NG — kombajn 6 w 1, udoskonalony, innowacyjny, stylowy.

Kompleks technologii na czele z hydropeelingiem udoskonali Twój biznes:

Ultradźwiękowy peeling kawitacyjny

✅ RF-lifting

✅ Infuzja tlenowa

✅ Sonoforeza

✅ Krioterapia

Z tym urządzeniem możesz także rozszerzyć swoją ofertę o zabieg oczyszczania wodorowego H2O2.

To zestaw do delikatnej pielęgnacji, odmładzania i wprowadzania aktywnych składników w głębokie warstwy skóry.

Urządzenie posiada ulepszony generator wodoru, który zwiększa skuteczność i efektywność zabiegów pielęgnacyjnych. Generowanie wodoru w wodzie odbywa się za pomocą specjalnych systemów, które zapewniają mieszanie wody z wodorem w odpowiednich proporcjach. W zaktualizowanym modelu nasycenie wody wodorem poprawiło się o 150%.

Rezultaty po użyciu urządzenia Zemits Eau Sante NG

Chcesz postawić na skuteczne odchudzanie? Z Zemits jest to proste!

Modelowanie sylwetki to jedna z najbardziej dochodowych dziedzin w kosmetologii. Dzięki Zemits jest ono komfortowe i bezbolesne, co jest marzeniem każdej klientki Twojego salonu.

Co proponujemy dla doskonałego udoskonalenia Twojego biznesu:Zemits Sisley 2.0 zaktualizowane, stylowe urządzenie do presoterapii z 24 kanałami.

Najlepsze rozwiązanie dla zabiegów limfatycznych! Presoterapia od lat pozostaje popularna, ponieważ jest skuteczna, komfortowa i efektywna.


Urządzenie nie tylko szybko zmniejsza objętości i usuwa nadmiar wody, ale także przeprowadza detoksykację organizmu oraz rozluźnia mięśnie. Sisley 2.0 ma kilka poziomów intensywności ciśnienia oraz możliwość ustawiania programów zabiegowych, dzięki czemu urządzenie jest odpowiednie dla najbardziej wrażliwych klientów.

Zemits Bionexis Lite: kombajn modelujący, który łączy najnowocześniejsze techniki: lipolizę kawitacyjną, masaż próżniowo - rolkowy, falę radiową oraz podczerwieni.

Endo RF — rewolucyjne połączenie próżniowego ciśnienia i liftingu fal radiowych w jednej głowicy.
W dużej głowicy połączyliśmy EndoRF z mechanicznym masażerem rolkowym i terapią podczerwienią.


To 4 zabiegi wykonywane jednocześnie! Dodatkowo urządzenie posiada oddzielną głowicę do próżniowego RF na twarz i szyję, co również rozszerza Twoją ofertę usług.

Zobacz recenzję wideo urządzenia Zemits Bionexis LiteZemits CelluSpice Pro: jedno z naszych najnowszych urządzeń, z unikalną technologią masażu próżniowo-termicznego.

To bezpieczne, nieelektryczne ogrzewanie znacznie zwiększa miejscowe krążenie krwi i sprzyja lepszemu dotlenieniu komórek skóry.
Proces termooksydacji odbywa się jednocześnie z próżniowym masażem pulsacyjnym, co czyni tę technikę skutecznym sposobem walki z cellulitem. Urządzenie posiada 8 automatycznych wbudowanych trybów oraz tryb manualnego ustawiania zabiegu.
Zemits Abigon Pro: kolejny trendowy model łączący kawitację i EndoRF.

To kompletny protokół drenażu limfatycznego w jednym urządzeniu. Urządzenie jest również wyposażone w trzy głowice RF: multipolarną, tripolarną i bipolarną (do twarzy i szyi).


Zobacz recenzję wideo urządzenia Zemits Abigon Pro

Chcesz przetestować każde z tych urządzeń?
Zapraszamy do naszego showroomu na bezpłatny pokaz. To praktyczna możliwość poznania sprzętu, jego przetestowania i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jeśli nie możesz nas odwiedzić, nie ma problemu! Dzięki wirtualnej prezentacji możesz spotkać się z urządzeniem w dowolnym czasie, w dowolnym komunikatorze.

Udoskonalaj swój biznes opłacalnie!

Wypełnij formularz, aby otrzymać majowy Specjalny Cennik i skorzystać z konsultacji na temat wszystkich zalet Zemits.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na

przetwarzanie danych osobowych.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.