• /
 • /

Zakup laserów kosmetycznych stał się jeszcze bardziej opłacalny!

Depilacja laserowa - niemal każdy kosmetolog i właściciel firmy kosmetycznej marzy o tym, by mieć ten zabieg w swoim salonie. W końcu znajduje się w TOP 5 najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na całym świecie. A tam gdzie jest stały dopływ klientów, tam jest zysk.
Ponadto popyt popchnął branżę do wymyślania nowych technologii i udoskonalania modeli. Do wzmocnienia rynku kosmetologii laserowej przyczynia się również podnoszenie jakości życia i wzrost dochodów.
Aby więc nie być bezpodstawnymi, przygotowaliśmy małe opracowanie na temat znaczenia rozwoju laseroterapii w kosmetologii i rozważyliśmy jego największe zalety. Więc zacznijmy!

Dlaczego dziedzina laseroterapii jest opłacalna?

Bardzo łatwo można prześledzić popularność depilacji laserowej! Wystarczy przyjrzeć się statystykom Google. Co to jest? System zbiera rzeczywiste statystyki dotyczące tego, ile osób wpisało dane zapytanie do wyszukiwarki. Im więcej zapytań, tym większa popularność produktu i usługi!

Główne słowa kluczowe używane do wyszukiwania tego zabiegu kosmetycznego: depilacja laserowa, laser do depilacji, laserowe usuwanie owłosienia, epilacja laserowa, depilacja laserowa cena, depilacja pl, epilacja.
Średnia liczba wyszukiwań na miesiąc na ten temat sięga 124 470. A aktualność tych wyszukiwań tylko rośnie.

Jeśli ocenimy aktywność wyszukiwań według województw, to wyłania się następujący obraz:
 • Województwo mazowieckie - 22,5%.
 • Województwo śląskie - 11,7%.
 • Województwo małopolskie - 10,8%.
 • Województwo wielkopolskie - 9,5%.
 • Województwo dolnośląskie - 8%.
 • Pozostałe województwa - 37,5%
Jakie wnioski możemy wyciągnąć? Usługa depilacji laserowej pozostaje aktualna, a posiadacze laserów do depilacji nie tracą pieniędzy i mają własne grono potencjalnych klientów.

Przyjrzyjmy się konkretnemu przykładowi zwrotu z inwestycji. Cena promocyjna Zemits Quidion w lutym wynosi 84 000 zł. Średni koszt zabiegu depilacji laserowej w Warszawie to 250 zł za bikini, od 120 do 500 zł za nogi (w zależności od wielkości obszaru poddanego zabiegowi) oraz 250-500 zł za ręce. Załóżmy, że 300 zł to średni koszt zabiegu.

Średnia liczba klientów dziennie to 4-5 osób. Okazuje się, że dzięki Zemits Quidion można zarobić 1000-1500 zł dziennie.

Więc okres zwrotu dla tego modelu wynosi 3 miesiące. Tyle wystarczy, aby w pełni odzyskać koszt urządzenia i osiągnąć zysk. A wzięliśmy tylko przeciętne wartości. Ponadto nie zapominajmy, że oprócz usuwania owłosienia, Zemits Quidion wzbogacony jest również w laserowe odmładzanie skóry. Na ten zabieg również znajdą się klienci, a to pomoże zwrócić koszt z inwestycji jeszcze szybciej.

Aktualna cena Adonyss DioPulse w lutym wynosi 80 000 zł. Załóżmy wyliczony powyżej średni koszt zabiegów - 300 zł i średnią liczbę klientów - 4 osoby. Weźmy średni zarobek na dzień - 1000 zł. Okazuje się, że urządzenie może się zwrócić w niecałe 3 miesiące. Ale klientów może być więcej, więc wszystkie liczby są przybliżone.

Jak sprzedawać depilację laserową?

W dzisiejszych czasach media społecznościowe są najlepszą platformą do promocji. Darmowa rejestracja, nieograniczona liczba postów, możliwość prowadzenia transmisji na żywo i wrzucania długich filmów - to wszystko pomoże Ci zebrać publiczność za darmo. Co jest tutaj najważniejsze:

⭐️ Analizuj. Wybierając priorytetową platformę social media, lepiej skupić się na analizie rynku. Oceń swoją grupę docelową i wybierz "tone of voice".

⭐️ Generuj wysokiej jakości treści. Instagram to najlepsza platforma social media dla kosmetologii. W końcu ludzie tutaj zwracają większą uwagę na wizualizacje. Dobre zdjęcia urządzeń, efekty przed/po, zdjęcia zespołu - takie treści przyciągną uwagę klientów.

⭐️ Komunikuj się ze swoimi subskrybentami. Przeprowadzaj ankiety, sondaże, pytaj o opinie. Im częściej będziesz komunikował się ze swoimi odbiorcami, tym bliżej będą Ciebie.

⭐️ Pokaż swoje zalety - pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę klienci, jest wyposażenie. Nie zapomnij powiedzieć o certyfikacji, producencie i zaletach urządzeń. Na przykład Zemits Quidion posiada wydajny, pięciostopniowy układ chłodzenia oraz innowacyjny system operacyjny, który pozwala na prowadzenie każdego klienta bezpośrednio z wbudowanej bazy danych. Urządzenie zapamiętuje nie tylko dane kontaktowe i wiek, ale także liczbę zabiegów i ostatnie parametry.
Dodatkowo do każdego z naszych laserów dołączamy zestaw materiałów marketingowych, które ułatwiają wprowadzanie nowego zabiegu do listy usług: posty, filmy oraz zdjęcia do publikacji i relacji.

⭐️ Opowiedz swoją historię. Nikogo nie interesują tylko suche fakty i informacje o urządzeniach. Storytelling pomaga przyciągnąć odbiorców i zaciekawić ich.

⭐️ Praca z recenzjami i komentarzami. Przed wizytą w salonie lub gabinecie przyszły klient z pewnością poszukuje wszystkich niezbędnych informacji. Dlatego trzeba zwrócić uwagę na takie rzeczy: szybko odpowiadać na komentarze i budować dobre relacje z klientami.

Co zwiększa Twoje szanse na sukces?

Nowoczesna marka kosmetyczna to nie tylko wysokiej jakości urządzenia kosmetyczne, ale także zestaw korzyści dla klientów, które pomogą im we wprowadzaniu nowych zabiegów do listy świadczonych usług i osiągnięciu sukcesu. I to właśnie otrzymujesz z Zemits.

❤️ Darmowe szkolenie. Jest to mocna przewaga, a oto trzy główne powody, dlaczego tak jest:
 • Nie musisz poświęcać czasu na naukę obsługi urządzenia, ponieważ Ty i Twoi pracownicy już wiedzą, jak je obsługiwać.
 • Nie tracisz zysków, bo już od pierwszego dnia otwierasz zapisy na nowe zabiegi.
 • Poznasz wszystkie niuanse pracy z urządzeniem od certyfikowanego kosmetologa marki, który podzieli się z Tobą trikami, pielęgnacją i protokołami zabiegowymi. Innymi słowy, doświadczeni specjaliści przekazują Ci praktyczne umiejętności.

Szkolenie możesz odbyć offline w naszym showroomie, lub nasz specjalista może przyjechać do Ciebie (usługa dostępna w Warszawie). Można również odbyć szkolenie online.

❤️ Gwarancja i oficjalny serwis. Każdy profesjonalny model objęty jest 24-miesięczną rozszerzoną gwarancją, a w tym okresie otrzymasz kompleksowe wsparcie. A w przypadku corocznej diagnostyki możemy zapewnić alternatywne urządzenie, aby utrzymać działalność firmy.
Program ratalny. To Twoja szansa na rozpoczęcie działalności kosmetycznej już teraz, bez konieczności gromadzenia pełnej kwoty pieniędzy potrzebnej na zakup urządzenia. Mamy do wyboru 2 opcje zakupu na raty:

 • Od firmy raty 0% - pierwsza wpłata to 40% całkowitej ceny urządzenia, a pozostała kwota dzielona jest na wybraną przez Ciebie liczbę płatności.
 • Od Santander Banku raty 0% - całą kwotę dzielimy na 10 lub 20 równych miesięcznych rat.
To jest 100% korzyści !

Lutowy cennik specjalny jest dla Ciebie!

Wypełnij formularz, aby otrzymać cennik specjalny i fachowe doradztwo. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy


⭐️ Ci dokonać właściwego wyboru - wybierz urządzenie idealne dla Ciebie!⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości