• /
  • /

Czy są one jednakowe czy różne? Porównanie modeli Zemits

Dziś mamy nie zwykły artykuł, a artykuł porównawczy. Ponieważ często pytacie, jaka jest różnica między modelami o podobnych nazwach, postanowiliśmy poświęcić temu tematowi osobny artykuł.

Porównamy Abigon i Abigon Pro, dowiemy się, jaka jest różnica między Zemits Bionexis, Zemits Bionexis Lite i Zemits Bionexis Pro oraz wspólnie znajdziemy różnice między Zemits Ultranexx i Zemits Ultranexx Pro. Ruszamy!

Abigon i Abigon Pro: udoskonalamy topowe protokoły

Na początek przyjrzymy się dwóm urządzeniom, które już stały się bestsellerami z zakresu miejscowego odchudzania - Abigon i Abigon PRO.

⭐️ Jakie technologie łączą w sobie? Zemits Abigon to połączenie dwóch najskuteczniejszych technik modelowania sylwetki: liftingu RF i kawitacji. Kawitacja agresywnie spala komórki tłuszczowe, dając rezultaty sięgające -5 centymetrów podczas jednego zabiegu. Lifting RF pomaga napiąć skórę od zewnątrz oraz poprawić jej elastyczność i jędrność. W połączeniu z Abigonem konieczny jest aktywny drenaż limfatyczny, aby usunąć toksyny ze zniszczonych komórek tłuszczowych.

Abigon PRO posiada dodatkową technologię masażu próżniowego, co oznacza, że do przeprowadzenia protokołu odchudzania nie jest potrzebne żadne inne urządzenie. Jest to w pełni samodzielny kompleks, doskonała formuła, która nie wymaga dodatkowego uzupełniania.
⭐️ Co jest w zestawie? Zemits Abigon posiada dwie głowice multipolarnego i bipolarnego liftingu RF, przeznaczone do zabiegów na skórze twarzy i ciała + głowica do liposukcji kawitacyjnej.

Abigon PRO jest wyposażony w trzy głowice do liftingu RF, jedną próżniową głowicę multipolarną do liftingu RF oraz jedną głowicę do liposukcji kawitacyjnej.

⭐️ Jaki jest z tego wniosek? Abigon PRO jest wersją zaktualizowaną, która posiada istotne zalety dla kosmetyczki, ale Abigon jest nadal hitem wśród Zemits - skuteczny i popularny zarówno wśród klientów, jak i kosmetyczek.

Zemits Ultranexx i Zemits Ultranexx Pro: porównujemy dwa topowe urządzenia

Zemits Ultranexx jest uznawany przez wiele kosmetyczek za wzorcowe, skuteczne i niezawodne urządzenie. Jednak ostatnia nowość Zemits Ultranexx Pro również bije wszelkie rekordy popularności.

Czy istnieje różnica między nimi i czym się one różnią? Zaraz to sprawdzimy.

❤️ Zestaw. Przy zakupie urządzenia do liftingu SMAS, każdy klient ma do wyboru kilka kartridży. W przypadku modelu Zemits Ultranexx są to dwa kartridży z pięciu oferowanych wariantów. Zemits Ultranexx Pro zapewnia więcej możliwości dla swojego posiadacza. Klient wybiera 3 kartridże z 8 oferowanych wariantów: 5 kartridży do ciała oraz 3 do twarzy i dekoltu.

❤️ Żywotność kartridży. Zemits Ultranexx posiada żywotność 10 000 linii na jednym kartridżu, a Zemits Ultranexx Pro posiada żywotność 20 000 linii. Oznacza to dwa razy więcej wykonanych zabiegów, a więc dwa razy większy zysk!
❤️ Powierzchnia robocza kartridża. Urządzenie Zemits Ultranexx Pro ma większą powierzchnię roboczą na kartridżu, co oznacza, że podczas jednego impulsu można nanieść kilka linii, które są automatycznie umieszczane w odpowiedniej odległości od siebie. Oznacza to, że dokładność zabiegu wzrośnie, a czas trwania jednej sesji ulegnie skróceniu. Zemits Ultranexx nie ma takiej możliwości, jeden impuls to jedna linia.

❤️ Wizualizacja 3D. Urządzenie Zemits Ultranexx Pro jest wyposażone w duży ekran, który zapewnia kosmetyczce trójwymiarową wizualizację obszaru zabiegowego. Ta funkcja pomaga zobaczyć dokładną linię opracowania i obszary dozwolone do opracowania. Ten nowy model sprawia, że lifting SMAS jest jeszcze bardziej skuteczny i precyzyjny. Zemits Ultranexx nie posiada takiej technologii.

❤️ Jaki jest z tego wniosek? Urządzenie Zemits Ultranexx Pro nie bez powodu nosi oznaczenie Pro. Jest to zaawansowana wersja, która daje kosmetyczce wiele korzyści zarówno podczas zabiegu, jak i w efektach.

Zemits Bionexis Lite VS Zemits Bionexis

Przejdźmy teraz do topowych urządzeń z zakresu modelowania sylwetki. Tak więc:

☀️ Funkcjonalność. W urządzeniu Zemits Bionexis jest ona nieco szersza i obejmuje 5 metod działania na obszary problemowe: próżniowo-mechaniczne działanie rolkami, lifting RF, promieniowanie podczerwone, naświetlanie diodami LED.

Urządzenie Zemits Bionexis Lite zawiera nieco węższy zestaw technologii, ale jego zaletą jest to, że oprócz masażu rolkowo-próżniowego z liftingiem RF i promieniowaniem podczerwonym posiada również kawitację ultradźwiękową.

☀️ Zestaw. Zemits Bionexis posiada 4 głowice: 5 w 1 do talii i brzucha, 4 w 1 do ramion i barków, 3 w 1 do twarzy i szyi, 2 w 1 do okolic oczu.

Zemits Bionexis Lite również nie jest wyjątkiem: zestaw zawiera dużą głowicę z podgrzewaniem RF i promieniowaniem podczerwonym do ciała, średnią głowicę z podgrzewaniem RF i promieniowaniem podczerwonym do małych obszarów ciała, małą głowicę z podgrzewaniem RF i promieniowaniem podczerwonym do twarzy oraz głowicę do liposukcji kawitacyjnej.

☀️ Możliwości. Oba modele pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości modelowania sylwetki w krótkim czasie. Są one znacznie bardziej efektywne niż urządzenia jednofunkcyjne, ponieważ zintegrowane głowice łączą technologie, działając jednocześnie na obszary problemowe.
Jeśli połączyć Zemits Bionexis i Zemits Bionexis Lite oraz nieco poprawić wyniki, otrzymamy Zemits Bionexis Pro. Jest to połączenie 6 technologii jednocześnie - idealna synergia w walce ze złogami tłuszczu i poprawą wyglądu skóry: działanie próżniowe oraz działanie mechaniczne za pomocą rolek, podgrzewanie RF, promieniowanie podczerwone, naświetlanie diodami LED oraz liposukcja kawitacyjna.

Profesjonalne urządzenie do modelowania sylwetki i liftingu twarzy z 4 ergonomicznymi głowicami umożliwiającymi pracę na całym ciele. Urządzenie jest łatwe w obsłudze dzięki ekranowi dotykowemu LCD, stylowemu designowi i najnowocześniejszemu systemowi chłodzenia.

Aby otrzymać Cenę Specjalną

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza:

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Mamy dla Ciebie coś innego