• /
 • /

Zima: jakie zabiegi laserowe będą na TOPie

Zima to czas na aktywizację laseroterapii w kosmetologii. Słońce świeci już mniej intensywnie i zagrożenie przebarwieniami jest mniejsze. To oznacza, że czas umówić się na wizytę u kosmetologa!

Jak zadowolić wymagających klientów? Jakie urządzenia na pewno będą na TOPie w tym sezonie? Dziś na blogu Zemits wyjaśnimy to razem z Wami.

Dlaczego zima to najlepszy czas na depilację?

Ten sezon jest idealny na depilację laserem diodowym. Owszem, można to zrobić o każdej porze roku, ale najlepiej zacząć już zimą. Oto kilka przyczyn, dlaczego tak jest:
 • Zimą nasza skóra staje się blada, opalenizna znika, a w komórkach jest mniej pigmentu melaniny. W związku z tym zabieg będzie bardziej skuteczny.
 • Przed sezonem letnim Twoje klienci będą mieli już za sobą co najmniej 3 sesje, a liczba aktywnych włosów znacznie się zmniejszy. Oznacza to, że utrzymanie gładkiej skóry będzie jeszcze łatwiejsze.
 • Biorąc pod uwagę, że po zabiegu klienci muszą chronić obszar poddany zabiegowi przed promieniowaniem słonecznym - zimą jest to łatwiejsze ze względu na dużą ilość ubrań.
Dlatego w sezonie zimowym depilacja laserowa jest na TOPie! Cóż, jeśli masz takie urządzenie jak Zemits Quidion, zdecydowanie nie musisz się martwić o zapotrzebowanie zabiegu depilacji laserowej przez cały rok. I nie tylko dlatego, że wykorzystuje wiązkę światła 808nm, która jest uznana za międzynarodowy standard skuteczności i jednocześnie bezpieczeństwa. Posiada wiele zalet, które czynią go niezastąpionym w pracy specjalisty:

⭐️ Dzięki temu modelowi można zapomnieć o ręcznym prowadzeniu klientów, ponieważ wszystkie informacje można pozostawić wewnątrz lasera. Wydajne oprogramowanie nie tylko samo się aktualizuje, ale także pozwala wprowadzić wszystkie dane klienta: numer telefonu kontaktowego, termin kolejnej sesji, płeć, przeciwwskazania (jeśli są), obszar zabiegowy oraz fototyp skóry. Urządzenie zapamiętuje wszystkie parametry, z którymi kosmetolog pracował indywidualnie z klientem. Procedura konfiguracji trwa zaledwie kilka sekund.

⭐️ Quick Dynamic Control™ (QDC) to opatentowana technologia mająca na celu ulepszenie działania lasera diodowego dla najbardziej efektywnego rozkładu energii. Pozwala to na jeszcze bardziej wydajną pracę urządzenia i zmniejszenie liczby sesji zabiegowych.

⭐️ Innowacyjna głowica. Głowica Zemits Quidion posiada ekran dotykowy, na którym wyświetlane są: temperatura głowicy, przycisk start/stop, za pomocą którego można wstrzymać i rozpocząć zabieg, a także aktualna moc zabiegu. Jest to moduł do szybkiej kontroli zabiegu i szybkiej zmiany ustawień.

⭐️ Ponadto jest to urządzenie, które wykonuje nie tylko depilację laserową, ale również zabiegi odmładzające. Jest to zaleta dla osób, które chcą poszerzyć zakres świadczonych usług nie tylko o usuwanie niechcianych włosów.

Usuwanie tatuażu zimą na TOPie

Decydującą rolę odgrywa tu ten sam czynnik, co w przypadku depilacji laserowej. Obszar, na którym usunięto tatuaż, musi być chroniony przed promieniowaniem ultrafioletowym, a zimą jest to łatwiejsze: samo słońce jest mniej aktywne, a ubrania zapewniają dodatkową ochronę.

Jak usunąć tatuaż lub makijaż permanentny? Przy pomocy lasera neodymowego, takiego jak Zemits OgmaLaze. Wiązka laserowa może wnikać do 10 mm w głąb skóry nie naruszając przy tym jej naskórka. Urządzenie działa na bazie kryształów granatu aluminiowo – itrowego, które połączone są z jonami neodymu.

Czym różni się ten laser i dlaczego nie można stosować innych typów laserów? Rzecz jest w mocy i czasie trwania naświetlania. Laser neodymowy ma moc około 80 J, w przeciwieństwie do takiego samego lasera aleksandrytowego, którego moc nie przekracza 16 J. Dzięki temu pigment silniej absorbuje wiązkę laserową i szybciej rozpada się na nanocząsteczki.
Dzięki swojemu wyposażeniu Zemits OgmaLaze może pracować nie tylko z różnymi rodzajami pigmentów, ale także przeprowadzać peeling węglowy. Wszystko dzięki końcówkom:
 • Ogma-B o długości fali 1064 nm. Ta długość nadaje się do usuwania czarnych i niebieskich obrazów oraz makijażu permanentnego. Dobrze sprawdza się również w przypadku przebarwień pourazowych i plam starczych.
 • Ogma-R o długości fali 532 nm. Nadaje się do usuwanie obrazów o czerwonym i rudym spektrum (tatuaże, makijaż permanentny, w tym piegi).
 • Ogma-C o długości fali 1320 nm. Osobna końcówka do peelingu węglowego. Zabieg peelingu węglowego usuwa takie problemy estetyczne jak: nierówna struktura skóry, zmarszczki, zarówno wiekowe jak i mimiczne oraz przebarwienia.
Mając taki zestaw w swoim salonie, można nie tylko znacznie rozszerzyć zakres świadczonych usług, ale także poszerzyć grono klientów. Przecież jego zalety nie leżą tylko w fajnej funkcjonalności.

⭐️ Bezpieczeństwo. Ze względu na to, że wiązka laserowa wnika głęboko, nie naruszając powierzchni nabłonka, po zabiegu nie pojawia się otwarta rana, do której mogą dostać się infekcje i bakterie. I znów, ponieważ wiązka lasera nie rani komórek skóry, ryzyko powstania blizn jest minimalne.

⭐️ Opracowanie małych powierzchni. Laser neodymowy działa bardzo delikatnie ze względu na mały obszar oddziaływania. Dlatego z łatwością można opracować delikatne obszary oczu, ust i brwi.

⭐️ Krótki okres rekonwalescencji. Klienci potrzebują zaledwie kilku dni, aby wrócić do normalnego trybu życia.

⭐️ Skuteczność po 1 zabiegu. Już po pierwszej sesji efekt jest zauważalny, pigment traci jasność i wyraźne kontury.

Laserowe odmładzanie z Adonyss CarbonFrax

Kolejnym urządzeniem, które pojawi się na TOPie tej zimy jest laser frakcyjny Adonyss CarbonFrax. Słońce zmniejsza swoją aktywność, co oznacza, że nadszedł czas na przeprowadzanie ablacyjnych zabiegów.

Laserowy resurfacing skóry jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania szerokiej gamy problemów estetycznych: blizny, rozstępy, zmiany po trądziku, rozszerzone pory oraz zmarszczki.

Dlaczego urządzenia takie jak Adonyss CarbonFrax są tak skuteczne? Wszystko zależy od technologii, jaka została zastosowana, ponieważ laser nie wypala górnej warstwy skóry, ale odparowuje z niej wodę. Za pomocą specjalnych filtrów wiązka laserowa jest podzielona na frakcje. Zwiększa to obszar naświetlania laserem i zmniejsza intensywność, a więc i traumatyczność zabiegu. W procesie laser frakcyjny stymuluje silną regenerację komórek.
Dzięki Adonyss CarbonFrax CO2 nigdy nie zostaniesz bez klientów, zwłaszcza zimą. Jak to możliwe?
 • Funkcjonalność. Są to 7 rodzajów kształtów i 3 rodzaje trybu skanowania dla opracowania różnych partii twarzy i ciała. Jest to ekran dotykowy SMART, który pozwala na pełną kontrolę ustawień zabiegu.
 • Wyposażenie urządzenia. W zestawie znajduje się 5 wymiennych aplikatorów, które pozwalają na wykonywanie kilku zabiegów.
 • Mocny zestaw do promowania biznesu. Przy zakupie otrzymujesz cały zestaw fajnych bonusów, które ułatwiają wprowadzenie nowych usług i przyciągnięcie potencjalnej grupy docelowej: darmowe szkolenia, dostęp do zamkniętego portalu marketingowego, materiały drukowane do salonu/gabinetu kosmetycznego oraz zdjęcia/filmy/teksty do sieci społecznościowych.
 • Rozszerzone wsparcie gwarancyjne. My, jak nikt inny, wiemy jak to jest czuć się pewnym jakości swojego urządzenia. Dajemy Ci tę pewność, udzielając 24-miesięcznej gwarancji.

Każde z tych urządzeń (lub wszystkie razem) pomoże przenieść Twój biznes na wyższy poziom! Aby się o tym upewnić, umów się darmowy pokaz i odwiedź nasz showroom.


Przyjrzyj się efektom zabiegów, zadaj wszystkie pytania naszym certyfikowanym kosmetologom i przekonaj się o prawdziwych zaletach urządzenia.

❤️ Zapisz się na darmowy pokaz ❤️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Możesz być zainteresowany: