13 lat Zemits: droga do marzeń!

Zemits to marzenie, które ożyło 13 lat temu. Zemits to droga od pomysłu, aby zapewnić wysoką jakość wsparcia kosmetologom do międzynarodowej rodziny o podobnych poglądach, której serca gorączkowo pragną stać się najlepszym partnerem w branży beauty na całym świecie.
Dla nas 13 lat to nie granica, to dopiero początek. Przed nami nowe osiągnięcia, z którymi podzielimy razem z Wami!
Każda droga wiąże się z trudnościami, ale rozwijaliśmy się i szliśmy naprzód, nie zważając na przeciwności. Dzisiaj wspólnie przypomnimy sobie, co przeżyliśmy w drodze do naszego wspólnego marzenia.
Rok 2019 upłynął pod znakiem pandemii koronawirusa, która miała ogromny wpływ na kosmetologiczną branżę na całym świecie. Setki salonów i gabinetów kosmetycznych nie wytrzymały spadku liczby klientów. Kryzys spowodowany ograniczeniami kwarantanny dobrze zapadł w pamięć nam wszystkim.

Ale pomimo trudności, udało się zachować cały zespół i co więcej - otworzyliśmy showroom w Wielkiej Brytanii.

Nasz zespół w Londynie od czterech lat wspiera rozwój branży SPA i regularnie bierze udział w wiodących wystawach w Wielkiej Brytanii i Europie.

Rok 2022 rozpoczął się ciężkim sprawdzianem dla Ukrainy i całego świata - rozpoczęła się pełnoskalowa inwazja i agresja ze strony Rosji, która trwa do dziś. Pomimo problemów, strachu i niebezpieczeństwa udało nam się zachować nasz ukraiński zespół w pełnym składzie i kontynuujemy wsparcie gospodarki kraju w tym trudnym czasie.

Nawet pomimo kryzysu w gospodarce UE wywołanego wojną, nasza rodzina europejska się powiększa!

W roku 2022 otworzyliśmy showroom Zemits w Hiszpanii, przedstawicielstwa we Francji i Norwegii. W tym samym roku otworzył się nowy showroom w San Diego, USA.

Zemits to międzynarodowa rodzina profesjonalistów! Dziękujemy każdemu z Was, że jesteście z nami ❤️

Zemits na głównych wydarzeniach beauty na świecie w 2023 roku

Wydarzenia kosmetologiczne to najlepszy sposób na poszerzenie horyzontów. Śledząc innowacje i trendy, pomagamy Wam wybierać najlepsze urządzenia i wzmacniać Wasz biznes.

20-21 lutego - Professional Beauty Dubai, ZEA
5-6 marca - Professional Beauty London, Wielka Brytania
✅ 5-7 marca - IECSC New York, USA
✅ 1-3 kwietnia - Estetika Bruxelles Expo, Belgia
✅ 2-3 kwietnia - Beauty Forum Warszawa, Polska
✅ 23-24 kwietnia - International Congress of Esthetics and Spa Philadelphia, USA
✅ 25-26 kwietnia - Future Beauty Show, Irlandia
✅ 3-5 czerwca - Premiere Beauty Shows, Orlando, USA
✅ 11-12 czerwca - International Congress of Esthetics & Spa Dallas, USA
✅ 25-26 czerwca - IECSC Las Vegas, USA
A przed nami jeszcze więcej wspaniałych wrażeń, setki i tysiące nowych znajomości i klientów! Ponieważ planujemy jeszcze więcej wydarzeń w tym roku, zapisz ten artykuł, aby go nie zgubić:
⭐️ 20-21 sierpnia - ICES Long Beach, USA
⭐️ 9-10 września - BEAUTY FORUM, Warszawa, Polska
⭐️ 20-23 września — InterCHARM 2023, Kijów, Ukraina
⭐️ 25-26 września - PB North, Manchester, Wielka Brytania
⭐️ 1-2 października - Premiere San Antonio, USA
⭐️ 8-9 października - Premiere Columbus, USA
⭐️ 15-16 października - Olympia Beauty, Londyn, Wielka Brytania
⭐️ 6-7 listopada - ICES Miami Beach, USA

Nowości Zemits w 2023 roku

Kontynuujemy także rozwój naszej linii urządzeń. Choć dopiero mamy za sobą połowę roku, już przedstawiliśmy kilka niesamowitych nowości:
⭐️ Zemits CrystalFrax Pro - urządzenie do nieinwazyjnego RF-liftingu frakcyjnego. Model, który jeszcze skuteczniej odmładza skórę Twoich klientów.

To urządzenie przyniesie Ci zyski przez cały rok, ponieważ frakcyjny RF-lifting ma wiele zalet: trwały efekt liftingu, absolutny komfort i bezpieczeństwo, nieinwazyjność, łatwość wykonania.

⭐️ Zemits Ultranexx Lite - przenośne urządzenie HIFU 3D SMAS-liftingu, idealne nawet dla najmniejszych salonów i gabinetów kosmetycznych.
Główne cechy:
  • Jedna głowica z trzema kartridżami o głębokości penetracji od 1,5 mm do 4,5 mm.
  • Każdy kartridż ma żywotność 20 000 linii.
  • Sterowanie i dostosowanie procedury za pomocą ekranu dotykowego.

⭐️ Zemits FrioLift - unikalna technologia, która po raz pierwszy pojawiła się na rynku! Jest to system krioterapii odmładzającej opracowany przez Zemits.

Specjalnie opracowany protokół Kontrastowej Odmładzania Skóry - całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna procedura przeciwdziałająca starzeniu się skóry. W tym urządzeniu połączyliśmy lifting RF z krioterapią, które w jednym protokole nie tylko odmładzają, ale także modelują kontury twarzy.

⭐️ Zemits Bionexis Lite - zaktualizowany model naszego bestsellera do modelowania sylwetki.

Łączy najpopularniejsze i najbardziej skuteczne metody walki z nadmiarem centymetrów: próżnię, masaż mechaniczny, kawitację, RF-lifting, terapię LED. Innowacyjne połączenie dla najlepszych rezultatów.

Dołącz do nas i rozwijaj przemysł piękna razem z nami!

Zemits to marka z międzynarodowym uznaniem. Nasz sukces wynika z naszego skupienia na klientach, ponieważ tworzymy urządzenia z technologiami, które są naprawdę pożądane, a nasze urządzenia zwracają się średnio w ciągu 2-3 miesięcy.

Stawiamy na biznes i chcemy, aby czołowe technologie kosmetologiczne i piękno były dostępne na całym świecie. Idziemy tylko do przodu, mamy ambitne plany i cele!

Dziękujemy każdemu, kto jest częścią rodziny Zemits.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości