• /
  • /

Zemits w Kosmetologii Estetycznej 01.2024

Jak Zemits otwierał rok 2024? Nasza odpowiedź — niezwykle produktywnie!

W wydaniu Kosmetologia Estetyczna zapoznajemy czytelników z nowościami i trendami, odkrywamy zalety sprzętu z punktu widzenia właścicieli firm.

W styczniu opowiadaliśmy o odmładzaniu sprzętowym, ponieważ nowoczesna kosmetologia nadal się rozwija, oferując klientom salonów piękności coraz więcej możliwości.

Zemits CrystalFrax Pro — urządzenie do nieinwazyjnego, frakcyjnego RF-liftingu, które przyniesie Ci zyski przez wszystkie cztery sezony!


Zacznijmy od tego, że to nieinwazyjna procedura. Urządzenie nie uszkadza górnych warstw skóry, więc klienci nie muszą przechodzić okresu rehabilitacji.Kolejny powód, dla którego klienci wybiorą właśnie Ciebie — skuteczność Zemits CrystalFrax Pro przewyższa zwykłe urządzenia RF-liftingu, ponieważ frakcyjny, głęboki podgrzew odbywa się znacznie szybciej, tworząc mikroskopijne punkty koagulacji.A wyposażenie urządzenia pozwala pracować zarówno z twarzą, jak i ciałem, ponieważ w zestawie znajdują się trzy wymienne końcówki: frakcyjny RF do twarzy, frakcyjny RF do ciała i multipolarny RF.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.