• /
  • /

Zemits w Kosmetologii Estetycznej 03.2023

Kosmetologia Estetyczna to jedno z niezwykle popularnych magazynów branżowych, z którym chcemy was zapoznać. Czasopismo z 12-letnią historią i ogromnym kręgiem czytelników.

“Od 2012 roku, dzięki starannie dobieranej tematyce i szerokiemu gronu ekspertów, stał się obowiązkową lekturą wśród profesjonalistów oraz klientów gabinetów kosmetologicznych.” (cytat z opisu magazynu)


W marcowym wydaniu postanowiliśmy zapoznać was z jeszcze jedną innowacyjną metodą Zemits. To kontrastowe odmładzanie CRYO RF z urządzeniem Zemits FrioLift.

Czym jest kontrastowe odmładzanie? To unikalna metoda kompleksowego połączenia fali radiowej z krioterapią.


Dzięki ich połączeniu w protokole zabiegowym kosmetolog może osiągnąć jednocześnie kilka celów: lifting skóry bez utraty objętości i lokalne zmniejszenie tkanki tłuszczowej z idealnym jednoczesnym odmłodzeniem skóry.

Więcej o szczegółach metody, zaletach i możliwościach urządzenia przeczytasz na stronie 93 marcowego wydania.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.