• /
  • /

Zemits w Kosmetologii Estetycznej 04.2023

Kosmetologia Estetyczna — wiodący magazyn w Polsce z 12-letnim doświadczeniem w dziedzinie kosmetologii! W kwietniowym wydaniu wybraliśmy do artykułu urządzenie, które uczyni Twój sezon letni maksymalnie efektywnym.


Oczywiście mamy na myśli innowacyjny kombajn segmentu premium — Zemits Bionexis Lite.

Ten model z 2023 roku łączy lipolizę kawitacyjną, próżniowy masaż tkanek głębokich, antycellulitowy masaż rolkowy, RF-lifting i terapię światłem podczerwonym.Model ten posiada również technologię Endo RF — rewolucyjne połączenie ciśnienia próżniowego i liftingu falami radiowymi w jednej głowicy. Te dwie technologie działając razem stymulują mikrokrążenie, zapewniają intensywny drenaż limfatyczny, redukują cellulit oraz rozbijają nagromadzone lokalnie komórki tłuszczowe.
W ten sposób, w trakcie jednej procedury Twoi klienci otrzymują od 2 do 4 procedur jednocześnie (zależnie od konfiguracji)! I oczywiście — wysokiej jakości, widoczne rezultaty kompleksowego modelowania sylwetki.

Więcej o możliwościach Zemits Bionexis Lite znajdziesz na stronie 149 kwietniowego wydania Kosmetologia Estetyczna.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.