• /
  • /

Zemits w Kosmetologii Estetycznej 06.2023

W czerwcu 2023 roku dla Kosmetologii Estetycznej wybraliśmy aparat, który ucieleśnia innowacje i rozwój marki Zemits.
W końcu nowoczesne osiągnięcia mają służyć pięknu i zdrowiu. Dermeluxx Pro to wynik rozwoju innowacji odpowiadający na potrzeby Twoich klientów i Twojego biznesu.

Opatentowana technologia HydroDiamond™ to synergia hydrodermabrazji i diamentowej mikrodermabrazji, technologia, która rozpoczyna nowa erę rozwoju piękna.

Podczas jednej procedury Twoi klienci otrzymują oczyszczanie próżniowe, złuszczanie głowicą z podwójnym osypem diamentowym oraz dostarczanie substancji aktywnych zawartych w hydropeelingach, które dobierasz indywidualnie do potrzeb klienta.
Urządzenie również umożliwia wykonywanie infuzji tlenowej oraz krioterapii. To TOP kombajn 3 w 1 do wzmocnienia i udoskonalenia Twojej pracy.

Więcej o możliwościach tego modelu dowiesz się na stronie 125 czerwcowego wydania Kosmetologia Estetyczna 06.2023.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.