Zemits w LNE 148 #3/2023

Witamy na blogu Zemits Poland! Czy wiedzieliście, że nasze artykuły są regularnie publikowane w czasopismach kosmetologicznych? Dziś rozpoczynamy cykl informacyjny o naszych artykułach w branżowych magazynach!
Pierwsza publikacja Zemits pojawiła się w trzecim wydaniu LNE 148 w 2023 roku. Ten magazyn jest wydawany w Polsce od 29 lat! Les Nouvelles Esthétiques został założony w 1952 roku we Francji i uważany jest za najbardziej prestiżowe czasopismo branży kosmetycznej na świecie. Jest wydawany w 15 krajach, w tym: we Francji, we Włoszech, w Polsce, w Japonii, w USA, w Chinach, w Kanadzie oraz w RPA.O czym pisaliśmy w marcu 2023 roku?

Oczywiście o naszych nowościach, a mieliśmy o czym opowiadać.
Zemits Endoluxx Pro — nowość na rok 2023, urządzenie do kompresyjnej wibracji, z którym wykonasz wysokiej jakości modelowanie 3D zarówno twarzy, jak i ciała. Tak, dobrze przeczytaliście — również twarzy.
To głęboki masaż tkanki podskórno-tłuszczowej, redukcja cellulitu oraz poprawa tonusu mięśni i modelowanie owalu twarzy.

Czytaj więcej o tej nowości na stronie 126.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.