Zemits w LNE 150 #5/2023

Witajcie, jesteście ponownie na blogu Zemits, ponieważ chcemy przedstawić Wam kolejną publikację Les Nouvelles Esthetiques.

To jubileuszowe 150 wydanie magazynu, którego polska wersja wychodzi nieprzerwanie od 29 lat. Wiodące wydanie w branży kosmetologicznej!

O czym opowiedzieliśmy tym razem?

Oczywiście o nowościach, a tematem naszego artykułu jest urządzenie do masażu próżniowo-termicznego Zemits CelluSpice Pro. Urządzenie Zemits Celluspice Pro działa w 100% naturalnie i nie wywołuje skutków ubocznych. Jest stosowane samodzielnie lub jako dodatkowa metoda w zabiegach, takich jak: lipoliza kawitacyjna, kriolipoliza i lipolaser.

Modelowanie sylwetki na urządzeniu Celluspice Pro to nieinwazyjna procedura, niewymagająca okresu rekonwalescencji. Dzięki zabiegowi uzyskujemy również wyraźny efekt liftingu oraz zwiększenie jędrności i elastyczności skóry.
Dzieje się to dzięki stymulacji włókien kolagenowych i elastynowych, co skutkuje poprawą napięcia i elastyczności skóry. Usprawniamy również pracę układu limfatycznego, co sprzyja zmniejszaniu obrzęków. Technika ta niweluje drobne zmarszczki, zwiększa odżywienie komórek skóry i uelastycznia ją.
Więcej o jego zaletach przeczytaj na stronie 146 LNE 150 #5/2023.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.