Zemits w LNE 151 #6/2023

Witamy w jesienno-zimowym wydaniu LNE 151 #6/2023! W podpisie do tego numeru redaktor magazynu, Agnieszka Keller, dodała bardzo cenną myśl, którą chcielibyśmy się z Wami podzielić:

Każdy, kto działa w biznesie beauty, czy to jako właściciel małego gabinetu lub wielkiego salonu, czy jako członek zespołu, wie, że w tej branży liczy się, jaką wiedzę i umiejętności ma się tu i teraz. Nigdy jeszcze świat nie zmieniał się tak szybko, nowe technologie nie doskonaliły się niemalże z dnia na dzień, a oczekiwania klientów nie były tak wysokie. Pewnie można bazować na tym, czego się nauczyliśmy kilkanaście lat temu. I wielu osobom to wystarcza. Jednak tylko regularne poszerzanie wiedzy i umiejętności daje tę przewagę, że specjalista staje się ekspertem.

Rzeczywiście, aby nazywać się ekspertem w dziedzinie kosmetologii, potrzebny jest ciągły rozwój, wiedza i skuteczne stosowanie innowacji.

I właśnie o nich mówiliśmy w tym numerze – o nowości 2023 roku, urządzeniu 3D HIFU SMAS liftingu Zemits Ultranexx Lite.

SMAS lifting jest uważany za najbardziej efektywną metodę odmładzania bez przerwania ciągłości skóry, pod względem efektów może konkurować z chirurgią plastyczną.

Posiadanie takiego urządzenia podnosi Twój biznes na nowy poziom.


Poznaj wszystkie jego zalety i możliwości Zemits Ultranexx Lite na stronie 121

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.