LOSOWANIE NA 11 500 zł!

Wygraj urządzenia o wartości do 11 500 zł!

Wygraj urządzenie o wartości do 11 500 zł! Zdarza się to tylko raz w roku, kiedy świętujemy urodziny Zemits. Jesteśmy szczerze wdzięczni każdemu klientowi za zaufanie do naszej firmy. Pobierz Specjalną Promocję tutaj na najważniejsze wydarzenie miesiąca — LOSOWANIE! W losowaniu może wziąć udział każdy klient Zemits, który kupił u nas dowolne urządzenie- nieważne kiedy! Jesteś klientem Zemits?

W takim razie masz szansę wygrać:

⭐ 1 miejsce — urządzenie o wartości* do 11 500 zł. Jakie urządzenie? Wybierz sam! *kwota — oznacza pełną wartość urządzenia.
⭐ 2 miejsce — prezent o wartości* do 2 500 zł. urządzenia do wyboru.
⭐ 3 miejsce — profesjonalne kosmetyki Zemits o wartości 500 zł.

Szybko spełnij proste warunki

Aby wziąć udział w losowaniu, musisz:
1. Opublikować post lub rolkę na Instagramie, gdzie prezentujesz urządzenie Zemits.

Może to być zdjęcie lub wideo, gdzie jesteś ty z urządzeniem lub podczas wykonywanego zabiegu na nim. Ważne, aby sprzęt był ukazany w całości. Zdjęcia wstawiane na Instastory nie będą podlegać ocenie konkursowej. Twoje konto na okres losowania musi być otwarte, abyśmy mogli zobaczyć twój post.
2. W opisie do posta można złożyć nam życzenia urodzinowe. Co można napisać? Na przykład:

„Gratulacje dla Zemits z okazji 14 urodzin! Wasze urządzenia wspomagają moją codzienną pracę już od już __ lat. Tworzymy piękno razem 💙”

„Zemits świętuje 14 urodziny! 14 lat innowacji w świecie piękna. A oto moje niezastąpione urządzenie, dzięki którym osiągam skuteczne rezultaty na swoich klientach”.
3. Najważniejsze warunki:

  1. oznaczyć nas @zemits.poland_official, abyśmy mogli zobaczyć twój post.
  2. dodać hashtag #zemits14, #zemits - to warunek konieczny, ponieważ dzięki hashtagowi będziemy zbierać wszystkich uczestników.
  3. napisać do nas bezpośrednią wiadomość na Instagramie @zemits.poland_official i otrzymać numer uczestnika losowania.
POBIERZ RABATY + PREZENTY

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.