Zemits Quidion Trójwiązkowy

297
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 99 500 zł

Technologia najnowszej generacji QDC (Quick Dynamic Control) to opatentowana technologia zaprojektowana w celu poprawy wydajności lasera diodowego.

Zalety Zemits QUIDION Trójwiązkowy:
⭐️ Mocny laser diodowy najnowszej generacji 1200 W z technologią QDC od Zemits
️⭐️Trzy długości fal: 755 nm Aleksandryt, 808 nm Dioda, 1064 nm Nd YAG.
⭐️ Podwójny system chłodzenia z opcją dynamicznego sterowania temperaturą
⭐️ Prosty i wygodny system zarządzania klientami, bezpośrednio z interfejsu urządzenia. Teraz zarządzanie klientów jest jeszcze łatwiejsze.
⭐️Duży, kolorowy ekran dotykowy z ustawieniami ręcznymi i gotowymi SMART-protokołami zabiegowymi dla bezpiecznego i komfortowego zabiegu. Urządzenie zawiera najodpowiedniejsze parametry do zabiegu - ustawienia dokonywane są w 2 ruchach.
⭐️ Inteligentny system diagnostyczny ZM-Save chroni system przed awariami i przegrzaniami
⭐️ Kup laser diodowy z unowocześnionym systemem sterowania,dzięki czemu ułatwisz swoja pracę z klientami i poprawisz efekty po zabiegach.
Laser diodowy Zemits Quidion 808 do usuwania owłosienia
System SMART nowej generacji od firmy Zemits
Innowacyjny design i skuteczne efekty w jednym potężnym laserze diodowym

Technologia najnowszej generacji QDC (Quick Dynamic Control
to opatentowana technologia zaprojektowana w celu poprawy wydajności lasera diodowego.

Trzy długości fali:
🔹 755 nm Aleksandryt 🔹 808 nm Dioda 🔹 1064 nm Nd YAG

Układ aktywnego chłodzenia

Laser diodowy Zemits QUIDION wyposażony jest w system zawierający 5-stopniowy układ aktywnego chłodzenia, który minimalizuje ból podczas zabiegu. Urządzenie posiada podwójny blok wodny, wzmocniony TEC oraz chłodzenie powietrzem, co pozwala na długą pracę bez przegrzania urządzenia.

OPINIE
HomeLaser Warszawa

Dwie technologie w trakcie jednego zabiegu? To możliwe! Kontrastowa terapia, czyli naprzemienne działanie fali radiowej oraz krioterapii to bardzo przyjemny zabieg idealny na lato. Nie tylko sprawdza się przed wielkim wyjściem, ale przy serii zdecydowanie poprawia się gęstość skóry, a zmarszczki znikają 🥰
Salon depilacji laserowej
lazer.girls
W Lazer is Love pracujemy na PREMIUM aparacie nowej generacji Zemits Quidion💚
Nasz laser posiada pięciostopniowy system chłodzenia do -10 stopni, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny i pozwala na pracę w zależności od tego, jak się czujesz.
Zabiegi na naszym aparacie są bardzo skuteczne! Już po pierwszej wizycie znika nawet do 40% włosów☝🏻
Salon depilacji laserowej
misajour.warszawa
Stosując amerykański laser Zemits Quidion, rezultaty Cię zachwycą ✨
Zemits Quidion jest naszym wiernym towarzyszem. Gładka skóra i pozbycie się niechcianego owłosienia to gwarancja tego urządzenia!
Salon depilacji laserowej
Beauty Profesjonalne
OZNAJ MOŻLIWOŚCI Z ZEMITS!
Innowacyjne urządzenia estetyczne i nowoczesne technologie
ZEMITS QUIDION 808 - Laser diodowy do usuwania włosów
Technologia zaprojektowana w celu poprawy wydajności laserów diodowych dla maksymalnej efektywności energetycznej.
Magazyn Beauty Profesjonalne
Jozek Al
Jestem bardzo zadowolony z zakupu laseru do depilacji Quidion. Klienci bardzo sobie chwalą to jak o wiele bardziej przyjemniejsze są teraz zabiegi depilacji dzięki mocnemu chłodzeniu tego lasera.
Firma Zemits jest niezawodna, wspaniały kontakt z menadżerami które zawsze miło pomogą, ciągły kontakt jest też z Panią szkoleniowiec, która zawsze odpowie na każde pytanie.
Serdecznie polecam i jestem pewien ze to nie będzie jedyne urządzenie, które pojawi się w mojej klinice.
Mistrzowski Kosmetolog w NYC
MARINA BEREZHNA
Trenowałem na urządzeniu Zemits Quidion, byłem zadowolony ze szkolenia, bardzo dobra szkoleniowiec Sura 😊.
Oksana Vasylieva
Bardzo spodobał mi się laser Zemits Quadion!!! cudowny produkt do depilacji)) Szkolenie poprowadziła doświadczona kosmetolog Pani Sura, wszystko jasne i zrozumiałe! bardzo dziękuję 🔥🔥🔥…
Nelia
To urządzenie 2 w 1, oprócz usuwania owłosienia laserowego, posiada także odmładzanie laserowe - bardzo aktualny temat. Urządzenie ma wygodny interfejs, a w samym urządzeniu wbudowana jest baza danych klientów. Jestem zadowolona z szkolenia i wsparcia podczas zakupu.
Kosmetolog

Innowacyjny design

Energia lasera o długości fali 808nm, która jest selektywnie absorbowana przez melaninę. Zwiększona absorpcja oznacza lepiej ukierunkowany wzrost ciepła, a to daje lepsze efekty niszczenia włosów. Jednocześnie fala świetlna nie uszkadza otaczających tkanek.
Moc i wydajność urządzenia pozwalają na zmniejszenie ilości sesji, w odstępach od 6 do 8 tygodni.
Optymalna długość fali do usuwania włosów
Laser energy at 808nm, a wavelength that is selectively absorbed by the melanin pigment. Increased absorption means better-targeted heat rise, and this gives better hair destruction results. But at the same time, such a light wave does not injure the surrounding tissues.
The system's power and efficiency are highly in demand as it reduces the number of sessions, spaced between 4 to 8 weeks.

Ciągła modernizacja systemu lasera diodowego

Zaawansowany system aktualizacji interfejsu, który optymalizuje działanie urządzenia i dodaje nowe funkcjonalności – to nowa wyjątkowa cecha lasera.
Dzięki temu zawsze masz aktualne oprogramowanie. To jest pierwsze tego typu rozwiązanie na światowym rynku laserów.

Dodatkowa funkcja – odmładzanie skóry

Laser posiada funkcję odmładzania skóry - kolejny korzystny bonus dla kosmetologów. Laser diodowy jest całkowicie atermiczny, ma niską moc promieniowania, nie powoduje intensywnego nagrzewania tkanek, odparowywania i koagulacji, ma działanie wyłącznie stymulujące i przeciwbólowe.
Wiązka lasera sięga głębokości 5-50 mm, nie powodując znacznego podgrzewania, przechodzi przez górne warstwy skóry zachowując swoje właściwości. Na tej głębokości moc końcowa jest znaczna, a promieniowanie działa stymulująco. Dodatkowo laser diodowy, emitujący fale o różnej częstotliwości, daje możliwość uzyskania różnego rodzaju efektów terapeutycznych: posiada działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz biostymulujące.
Zabieg ten jest bezbolesny i nie ma okresu rekonwalescencji. Często jest łączony z wprowadzaniem różnych substancji odżywczych. W kosmetologii podaje się nim niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - zabieg ten znany jest jako biorewitalizacja laserowa. Ponieważ wpływ zimnego lasera jest bardzo delikatny i stymulujący, natychmiastowego efektu liftingu raczej nie zaobserwujemy.
Efekty po zabiegu
Indywidualne efekty zabiegów mogą się różnić w zależności od unikalnych cech fizjologicznych klienta oraz liczby zabiegów.

Zwiększ skuteczność zabiegu dzięki

pielęgnacji skóry Zemits!

Zobacz, który produkt pasuje do Twojego urządzenia:

Zemits
AquaTenzer
Zemits
Q-Refresh
Żel przewodzący do depilacji laserowej
Regenerująca maska algowa do twarzy
Bądź na czasie z Zemits!
Pobierz katalog Zemits i dowiedz się o aktualnych nowościach ze świata urządzeń kosmetycznych marki Zemits!