Click to order
Płatności i dostawy
Total: 
Formularz zamówienia
Typ rozliczenia
Sposób dostawy
Kraj
Payment method
+48 22 102 1945

Oddzwonienie
 • /
 • /

Hydrabrazja + lifting RF ― hitowe połączenie do pielęgnacji skóry

Nie da się lekceważyć tak ważnego etapu pielęgnacji cery, jak oczyszczanie.
Salonowe oczyszczanie skóry ― pod warunkiem, że jest przeprowadzane regularnie ― jest pomóc z:
 • usuwaniem obumarłej warstwy naskórka;
 • oczyszczaniem porów i usuwaniem zaskórników;
 • profilaktyką starzenia się cery;
 • poprawą jędrności skóry;
 • poprawą ogólną kondycji skóry;
 • wyrównaniem kolorytu i tekstury;
 • leczeniem objawów trądziku.
Jednym z niewątpliwych hitów oczyszczania aparatowego jest zabieg hydrabrazji, nazywany też peelingiem wodnym czy hydrapeelingiem próżniowym.
Jest to innowacyjna metoda do oczyszczania za pomocą płynu.
Zaletami zabiegu są jego uniwersalność i całkowita nieinwazyjność ― nie wywołuje on skutków ubocznych czy nieprzyjemnych odczuć, nie wymaga okresu rekonwalescencji, pasuje do każdego typu cery i ma minimum przeciwwskazań. Może nawet być przeprowadzany dla przyszłych matek i kobiet karmiących piersią.

Do zabiegu hydrabrazji potrzebujemy innowacyjnego urządzenia do mezoterapii tlenowej i hydradermabrazji Zemits Hydro Luxx. Jest to wyjątkowy sprzęt zapewniający najwyższej jakości zabiegi i udostępniający najnowszą technologię pielęgnacyjną ― zabieg Hydroluxx Facial.

Czym jest Hydro Luxx Facial?

HydroLuxx Facial to łączony zabieg dostępny z urządzeniem Zemits Hydroluxx.
Dzieli się na kilka etapów:
 • głębokie oczyszczanie płynem;
 • złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka;
 • nawilżanie i dotlenianie cery.
Dodatkowym atutem metody jest możliwość stosowanie serum kosmetycznych o różnorodnych efektach. Tak uczynisz ten zabieg jeszcze bardziej precyzyjnym i spersonalizowanym.
 • Do przetłuszczającej się skóry wybierz serum normalizujące produkcję sebum i sprzyjające zwężeniu porów.
 • W przypadku skóry dojrzałej i atonicznej dobrym rozwiązaniem będzie serum witaminowe.
 • Skóra sucha i skłonna do łuszczenia się doceni intensywne serum nawilżające i odżywiające.
Zabieg Hydroluxx Facial możesz przeprowadzić za pomocą profesjonalnego urządzenia wyposażonego w zestaw końcówek dopasowanych do różnych rodzajów wpływu:
 • końcówki spiralne służące do głębokiego oczyszczania cery,
 • końcówki prążkowane do delikatnego peelingu,
 • diamentowe końcówki ścierne o różnej średnicy (do większych i mniejszych partii).

Peeling wodny ― w czym może pomóc

 1. Hydrabrazja służy do maksymalnie głębokiego i nieinwazyjnego oczyszczania cery. Nie jest przywiązany do sezonu, jak większość zabiegów złuszczających, pasuje do każdego rodzaju cery, nawet suchej i nadwrażliwej.
 2. Zabieg skutecznie usuwa zaskórniki ― zarówno otwarte, jak i zamknięte, poprawia kondycję przetłuszczającej się i szorstkiej cery, zwęża rozszerzone pory, usuwania nadmiar łoju skórnego i wszelkie zanieczyszczenia.
 3. Dzięki hydrabrazji poprawia się tekstura skóry ― staje się gładka, delikatna, przyjemna w dotyku. Dochodzi też do normalizacji produkcji sebum ― efekt ten jest prolongowany.
 4. Dzięki wpływowi podciśnienia stosowanego w trakcie zabiegu skóra jest poddawana masażowi sprzyjającemu istotnej poprawie lokalnego krążenia krwi i limfy w tkankach skóry.
 5. Opcja serum kosmetycznych jest na pewno warta wypróbowania, ponieważ istotnie rozszerza zakres działania zabiegu. Można osiągnąć najróżniejsze efekty ― od nawilżenia po normalizację funkcjonowania gruczołów łojowych. Ponadto po złuszczeniu górnej obumarłej warstwy naskórka cera jest bardziej podatna na wpływ składników aktywnych, co jeszcze bardziej nasila efekty serum.
 6. Zabieg nie powoduje występowania niepożądanych efektów ubocznych i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jedyne, co może się pojawić na skórze nadwrażliwej to lekkie zaczerwienienie, które znika 1-2 godziny po zabiegu.

Lifting RF ― nasilamy efekt hydrabrazji i wzmacniamy skórę.

Zabiegu liftingu RF góruje wśród nowoczesnych metod odmładzających. Jest to technologia, która pozwala na ujędrnienie cery, wygładzenie drobnych i spłycenie głębokich zmarszczek, usuwanie przebarwień, poprawę kolorytu i rozjaśnienie cery. Standardowy kurs składa się z 6-10 zabiegów przeprowadzanych średnio 2 razy w tygodniu. Jest to świetna alternatywa dla liftingu chirurgicznego ― efekt po kursie zabiegowym jest porównywalny do chirurgii plastycznej, natomiast nie mamy problemów towarzyszących metodom inwazyjnym (blizn, deformacji skóry, bólu, długiego okresu regeneracji pozabiegowej).
Lifting RF potrafi rozwiązać zaistniałe już problemy skóry i usunąć wizualne mankamenty, jednak najwyższą skuteczność osiąga jako zabieg profilaktyczny ― zaleca się jego stosowanie na etapie początkowym starzenia się skóry.
Jako metoda nieinwazyjna lifting RF nie może w pełni usunąć głębokich zmarszczek wiekowych czy ujędrnić zwiotczałą skórę powiek, nie da się jednak kwestionować skuteczności metody w poprawie owalu twarzy i ogólnym odmłodzeniu cery.

Na czym polega metoda liftingu RF

W trakcie zabiegu liftingu RF są stosowane impulsy elektromagnetyczne o określonej częstotliwości i mocy. Fale te, przenikają w skórę, podgrzewają tkanki do temperatury, pod której wpływem uruchamiają się procesy regeneracji komórkowej ― pobudza się produkcję kolagenu i elastyny, tworzą się nowe komórki skóry, istniejące włókna kolagenu napinają się i wytwarzają efekt natychmiastowego liftingu.
Istnieją różne odmiany urządzeń do liftingu RF ― w tym aparaty do pielęgnacji domowej wyposażone w domyślne programy zabiegowe minimalizujące ryzyko poparzenia. Rzetelne zapoznanie się z instrukcją obsługi pozwoli na użytkowanie urządzenia nawet przez osoby, które wcześniej nie miały do czynienia ze sprzętem kosmetycznym. Dodatkowym bonusem przy zakupie urządzenia mogą być też darmowe szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych kosmetologów ― po takiej nauce na pewno poradzisz z urządzeniem, a nawet będziesz przeprowadzać zabiegi dla koleżanek.
Ponieważ lifting RF jest najczęściej stosowany w połączeniu z innymi zabiegami, do użytku profesjonalnego najlepiej pasują urządzenia wielofunkcyjne do liftingu RF. Na przykład, seria Verstand:

Kombajny Verstand 8.1 są dostępne w dwóch opcjach obudowy i zawierają 8 najpopularniejszych metod, które łatwo się łączą ze sobą, tworząc ok. 30 możliwych kompleksów zabiegowych.
Zemits Meister NG - kolejna opcja premium-kombajnu, zdolnego do pełnego zabezpieczenia pracy kosmetologa.
Zemits Lillie pasują dla początkujących, którzy nie są jeszcze przygotowani na większe inwestycje w zakup sprzętu.

Do użytku domowego najlepiej kupić urządzenie do liftingu RF w małej obudowie. Dużą zaletą dla nieprofesjonalisty będą automatyczne programy – z nimi ryzyko nieumyślnego uszkodzenia skóry w wyniku złego wyboru intensywności będzie minimalne.