• /
 • /

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.

Wyniki to główny czynnik wpływający na wybór klienta właśnie Twojego salonu czy gabinetu kosmetycznego. To właśnie za widocznymi wynikami zwracają się do branży kosmetologicznej.
Urządzenia Zemits = udowodniona skuteczność! Dzielimy się z Wami rzeczywistym przypadkiem kompleksowego modelowania sylwetki. Zaczynajmy!

Początkowe parametry i ogólne życzenia

Oto z takimi parametrami modelu rozpoczynaliśmy kurs zabiegów:
 • Obwód talii - 87 cm
 • Obwód dolnej części brzucha - 112 cm
 • Obwód bioder - 121 cm
 • Obwód nogi - 73 cm
Ogólne życzenia: lokalnie opracować problematyczne obszary, poprawić tonus i elastyczność skóry, maksymalnie usunąć nadmiar płynów i pozbyć się obrzęków.

Oto zdjęcie modelu przed kursem

Kompleksowy protokół odchudzania od Zemits


Więc, jakie urządzenia wybraliśmy do wykonania postawionych zadań.

Na początku potrzebowaliśmy opracować lokalne, trudno dostępne obszary - dlatego naszym wyborem była kawitacja z urządzeniem modelującym Zemits Abigon Pro.
Ta metoda jest najlepiej odpowiednia do pracy z warstwą tłuszczową, ultradźwięki niszczą membrany komórek tłuszczowych.
Ale pamiętamy, że ta procedura musi być przeprowadzana kompleksowo tylko z mocnym drenażem limfatycznym. Ponieważ potrzebujemy jak najszybciej usunąć z organizmu pozostałości procesu rozpadu komórek tłuszczowych, nie obciążając organów.

Jakie technologie nadają się do tego zadania? Najpopularniejszy wybór - masaż wałkowo-próżniowy czy presoterapia. Wybraliśmy presoterapię z Zemits Demeter 2.0, ponieważ również chcieliśmy zmniejszyć obrzęki i poprawić tonus skóry.

Ten rytmiczny, masaż urządzeniowy jest najlepiej odpowiedni do wyżej wymienionych zadań.

A Demeter 2.0 - nasz najmocniejszy model z 44 kanałami pracy i oddzielnymi automatycznymi programami pracy.
I ostatnie urządzenie, które brało udział w tej „transformacji” - to urządzenie do masażu kompresyjnego 3D Zemits Endoluxx Pro. To nowość 2023 roku, urządzenie, które wspomaga detoksykację organizmu i stymuluje krążenie limfy i krwi. Również przeprowadza głęboki masaż tkanki podskórno-tłuszczowej, zmniejsza cellulit i poprawia tonus mięśni.

Do zestawu modelu dołączane są wymienne końcówki do kompleksowego opracowania:
 • Końcówka z miękkiego silikonu do masażu drenażu limfatycznego.
 • Końcówka z medycznego metalu do głębokiego masażu tkanki.
 • Końcówka z plastiku w kształcie spirali do liftingu skóry.
 • Końcówka z miękkiego silikonu ze szpikulcami skuteczna przeciwko cellulitowi.

Niezwykłe wyniki kursu

Ogólny kurs składał się z 6 zabiegów kawitacji na brzuch i nogi z Zemits Abigon Pro, 7 zabiegów presoterapii z Demeter 2.0 oraz 4 zabiegów masażu kompresyjnego 3D z Endoluxx Pro.

Oto jakie osiągnęliśmy wyniki:
 • Obwód talii PRZED - 87 cm, PO - 80 cm (minus - 7 cm);
 • Obwód dolnej części brzucha PRZED - 112 cm, PO - 101 cm (minus - 11 cm);
 • Obwód bioder PRZED - 121 cm, PO - 115 cm (minus - 6 cm);
 • Obwód nogi PRZED - 73 cm, PO - 65 cm (minus - 7 cm).
-11 centymetrów w miesiąc zabiegów sprzętowych! To rzeczywiste zmiany, które docenią i z pewnością nie zapomną Wasze klientki.

Zapraszamy na darmowy pokaz!

W zależności od Waszej specjalizacji i potrzeb biznesowych, możecie wybrać urządzenie, które najlepiej Wam odpowiada. Ale jedno pozostaje niezmienne — niezależnie od Waszego wyboru, gwarantujecie jakościowy, certyfikowany, skuteczny sprzęt oraz niezawodnego partnera biznesowego, który jest zainteresowany Waszym sukcesem.

Zapraszamy Was na darmowy pokaz, bo przekonanie się o wszystkich zaletach na własnym doświadczeniu — to najlepszy sposób oceny urządzenia. Albo możecie wybrać wirtualną demonstrację — to online-zapoznanie z urządzeniem marzeń w dowolnym dla Was czasie!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości